Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו יכול להסביר לי כיצד לפרק דלת בהונדה סיוויק?

ezra
שימו לב! השרשור הזה בן 6931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סיוויק 99 4 דלתות

חלון שמאל אחורי שלי הפסיק לפעול.. אני מאמין שהחיבור בלחצן השתחרר (קרה בעבר)

כיצד אני פותח את הפלסטיק הפנימי של הדלת?

כמו כן אני רוצה לצבוע את הידיות של הרכב ולכן לפני כן אני רוצה לפרק אותם, איך אני עושה את זה?

בתודה, עזרא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר הריפוד דלת יושב עם שני ברגים באיזור הידית אחיזה וקליפסים מפלסטיק מסביב לריפוד(צריך פשוט למשוך בעדינות ולהזהר לא לשבור) יש כ 6-7 קליפסים כאלה.וכמו כן יש את הידית פתיחה שצריך לפרק-אני חושב שהיא תפוסה עם בורג פיליפס ואחרי פרוקו צריך פשוט לדחוף את הפלסטיק(ימינה או שמאלה אני לא זוכר),אח"כ הידית עצמה תפוסה עם מעין פין בתוך פלסטיק קטן(וורוד או כחול אני חושב)צריך לשחרר אותה ולהוציא,הלוואי והיה לי תרשים להראות לך...

מקווה שעזרתי ובהצלחה...

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר הריפוד דלת יושב עם שני ברגים באיזור הידית אחיזה וקליפסים מפלסטיק מסביב לריפוד(צריך פשוט למשוך בעדינות ולהזהר לא לשבור) יש כ 6-7 קליפסים כאלה.וכמו כן יש את הידית פתיחה שצריך לפרק-אני חושב שהיא תפוסה עם בורג פיליפס ואחרי פרוקו צריך פשוט לדחוף את הפלסטיק(ימינה או שמאלה אני לא זוכר),אח"כ הידית עצמה תפוסה עם מעין פין בתוך פלסטיק קטן(וורוד או כחול אני חושב)צריך לשחרר אותה ולהוציא,הלוואי והיה לי תרשים להראות לך...

מקווה שעזרתי ובהצלחה...

יוסי.

שקרן או רמאי אני חושב:-P

מה זה ההרהורים האלה...

זה מפחיד

הלוואי והיה לי תרשים להראות לך

מקווה שעזרתי ובהצלחחה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרצה יש לי את הספר היינס של הרכב שלך אני יכול לשלוך לך אותו!

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקרן או רמאי אני חושב:-P

מה זה ההרהורים האלה...

זה מפחיד

הלוואי והיה לי תרשים להראות לך

מקווה שעזרתי ובהצלחחה....

תזכיר לי לא לנסות לעזור לך כשתצטרך מר marcgano.ועוד משהו אם אתה לא מכיר משהו/מישהו אז פשוט תשתוק זה יותר חכם,אנחנו פה בפורום כדי לעזור אחד לשני לא כדי לשמוע הגיגים של ילד בן 17.

הרהורים או לא תסתכל טוב טוב בתרשימים שהעלה Mitsubishi Rules

אז תבחין שכל מה שהסברתי הוא נכון,

וחוץ מזה עכשיו גם יש לי את התרשימים!!!

ולעינייננו עזרא, אם תסתכל בתרשים הראשון אז תבחין בפלסטיק של הידית אחיזה שצריך להתפרק-בתמונה האמצעית(בצד שמאל) אתה יכול לראות איך בדיוק הוא מתפרק- עם מברג פלסטיק זה ילך בקלות רק אל תפעיל יותר מדי כח כדי שלא ישארו סימנים על הפלסטיק(של מעיכה),לאחר שתפרק את זה אז תמצא שני ברגי פיליפס בפנים,בתמונה האמצעית(בצד ימין) אתה יכול לראות כמה קליפסים יש ואיפה בדיוק-פשוט תכניס אצבע בין הריפוד לפח ותמשוך בזהירות,בתמונה השלישית(בחלק הימני)אתה יכול לראות איך יושבת הידית פתיחה ובחלק השמאלי שלה יש את המנגנון נעילה(שבו אתה לא צריך לגעת אלא אם כן אתה רוצה לצבוע את הידית החיצונית).

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרצה יש לי את הספר היינס של הרכב שלך אני יכול לשלוך לך אותו!

יש לך אולי גם ללאנסר או קולט? (94)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזכיר לי לא לנסות לעזור לך כשתצטרך מר marcgano.ועוד משהו אם אתה לא מכיר משהו/מישהו אז פשוט תשתוק זה יותר חכם,אנחנו פה בפורום כדי לעזור אחד לשני לא כדי לשמוע הגיגים של ילד בן 17.

הרהורים או לא תסתכל טוב טוב בתרשימים שהעלה Mitsubishi Rules

אז תבחין שכל מה שהסברתי הוא נכון,

וחוץ מזה עכשיו גם יש לי את התרשימים!!!

ולעינייננו עזרא, אם תסתכל בתרשים הראשון אז תבחין בפלסטיק של הידית אחיזה שצריך להתפרק-בתמונה האמצעית(בצד שמאל) אתה יכול לראות איך בדיוק הוא מתפרק- עם מברג פלסטיק זה ילך בקלות רק אל תפעיל יותר מדי כח כדי שלא ישארו סימנים על הפלסטיק(של מעיכה),לאחר שתפרק את זה אז תמצא שני ברגי פיליפס בפנים,בתמונה האמצעית(בצד ימין) אתה יכול לראות כמה קליפסים יש ואיפה בדיוק-פשוט תכניס אצבע בין הריפוד לפח ותמשוך בזהירות,בתמונה השלישית(בחלק הימני)אתה יכול לראות איך יושבת הידית פתיחה ובחלק השמאלי שלה יש את המנגנון נעילה(שבו אתה לא צריך לגעת אלא אם כן אתה רוצה לצבוע את הידית החיצונית).

בהצלחה.

בבקשה

לזה חיכיתי

דבר יותר בטוח בעצמך

אם היה את ההסבר הישן שלך והחדש שלך ואפילו אם הם היו שונים

רק הניסוח משפיע על ההחלטה

פעם הבאה תעיף מבט שניה בספר(כן... ללכת למדף...) ואז תן הסבר מקצועי כמו זה ולא כמו קודמו

אם היית רואה את החיוך היית מבין שזה בצחוק

זה פשוט פעם ראשונה שאני רואה בפורום הודעה כזאת מבולבלת של מישהו שעונה לשאלה ולא שואל שאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך אולי גם ללאנסר או קולט? (94)
לא אין לי!:puppydoge אני גם מחפש.אולי למישהו יש פה בפורם את הספר היינס של סופר לנסר או קולט?
זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה

לזה חיכיתי

דבר יותר בטוח בעצמך

אם היה את ההסבר הישן שלך והחדש שלך ואפילו אם הם היו שונים

רק הניסוח משפיע על ההחלטה

פעם הבאה תעיף מבט שניה בספר(כן... ללכת למדף...) ואז תן הסבר מקצועי כמו זה ולא כמו קודמו

אם היית רואה את החיוך היית מבין שזה בצחוק

זה פשוט פעם ראשונה שאני רואה בפורום הודעה כזאת מבולבלת של מישהו שעונה לשאלה ולא שואל שאלה

זה שאמרתי-"אני חושב" זה א אומר שאני מבולבל או טועה,אין לי את הספר וזה בא מהראש,

אמרתי אני חושב כי לא הייתי בטוח,לא עשיתי את זה הרבה זמן וכמו שאמרתי אין לי את הספר מול הפרצוף.אני חושב משמע אין לי את הספר ואני עלול לטעות מעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה רבה רבה לכם! אני אנסה מחר לפתוח את הדלת.

הייתי מעוניין בספר היינס לרכב שלי, מי שיכול לשלוח לי אני אודה לו מאוד.

שוב תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...