Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא סוד - התחלה

Adabbbbbb
שימו לב! השרשור הזה בן 7877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

OK אז אתמול ראיתי את הסוד הראשונה ברשימה.

שנת 82

נפח 1500

2 דלתות

לבנה

שמורה מאוד!!

האוטו עבר פחחות צביעה, ציפוי זפת (או לא יודע משהו כזה..) במכסה המנוע וברכב עצמו.

(ללא חלודה) כיסאות ספורטיבים חדשים, הגה עץ,ג'נט אלפא,ספויילר אלפא, החליף מערכת חשמל למשהו אמריקאי.., תיקן בעיות נפוצות (לא זוכר כרגע..) עושה רושם שהמכונית מקבלת חום ואהבה. מנוע נשמע נקי, החליף דיסק מאחורה. ציריות בסדר, צמיגים P3000 אני חושב: 165/70/R13 או 14..

הוא אוהב את המכונית ועושה רושם שהוא משקיע בה +.

חסרונות:

1. עשה לי סיבוב (הוא נהג בהתחלה) לפי הרושם של צורת הנהיגה.. הבן אדם קורע את המנוע ואת האוטו... נפלט לא במהלך השיחה שהוא עושה "פתיחות" עם חברים..

2. הוא מבקש 15K והוא ירד ל 13K בזמנו אמרתם לי שאני יכול להשיג גרוטאה ב 3K 2K..

הבעיה זאת לא גרוטאה..

בעיקרון הרעיון שלי היה לקנות אלפא סוד לא משנה באיזה מצב ופשוט לקחת אותה כפרוייקט ולשפץ אותה ולהביא אותה למצב של כמעט התחלתי.. (מה שאותו בן אדם עשה..)

מה אתם אומרים? המחיר לא קצת מוגזם? יש לכם מושג איפה יש מוסכי אלפא שאולי דרך שם אני אשיג את הסוד במחיר כזה (2000 עד 3000 ש"ח..)

תודה.!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK הבעיה זאת לא גרוטאה..

בעיקרון הרעיון שלי היה לקנות אלפא סוד לא משנה באיזה מצב ופשוט לקחת אותה כפרוייקט ולשפץ אותה ולהביא אותה למצב של כמעט התחלתי.. (מה שאותו בן אדם עשה..)

אם הרעיון שלך הוא לשפץ ולתת למכונית את המגע שלך אז אל תקנה את הסוד הזאת. מישהו כבר נתן לה את המגע שלו.

מוסכים של אלפא:

1. ד"ר אלפא - חפש טלפון במדריך.

2. מוסך ביהוד שהחליף בעלים (אם אתה רוצה את הטלפון שלח לי הודעה ואני יחפש את המספר)

אם אין אני לי - ווילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי, לפני יותר מחצי שנה התחלתי לחפש אלפאסוד בנרות, בסופו של דבר "התפשרתי" על גולף GTI מהדור ההוא.

יש לי בזיכרון של הפלאפון עדיין שלוש סוד למכירה, לא יודע אם זה עדיין רלבנטי, אבל תנסה - אין לך מה להפסיד.

057-226447 - אבי - לפני חודשיים ככה החזיק אלפאסוד לבנה מדהימה (בהרבה יותר ממה שאתה ראית), רצה עליה 20000 ש"ח, תכלס - שווה את זה.

הוא מחזיק עוד אלפאסוד שחורה למכירה שרציתי לקנות, רצה עליה 3,700 ש"ח, שתי דלתות, מגנזיום מקורי וצמיגים רחבים, ספויילר, נראית טוב, צליל מדהים,

מושבי נהג ונוסע של הונדה, אבל די רקובה וחלודה, מכונאי חבר של אבא שלי שבא איתנו לראות אותה אמר שהיא עברה תאונה די רצינית מקדימה, אבל לא הייתי הכי סומך עליו.

היא שווה הצצה.

058-538341 - כפיר - לפני חצי שנה היא עמדה נטושה פה בראשון, 5 דלתות לבנה מנוע 1.5, מגנזיום, לא ראיתי עליה הרבה חלודה, רצה עליה 2500 ש"ח, יותר מזה אני לא יודע.

בכל מקרה אחי שיהיה בהצלחה, ותן סיבוב.

ד"א לכל מי שלא שם לב, אחר העדרות מהפורום של 20 יום, השתחררתי היום מבית הארחה 6...סליחה, כלא 6.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...