Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן ?

ogal
שימו לב! השרשור הזה בן 6930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, יש לנו במשפחה אחת שנת 2002 סדאן RXT 1600 אוט'. בגדול רכב טוב, אבל תלוי מה הדרישות שלך ממנו. כשאני כותב "רכב טוב" אז הכוונה שלי לזה שהיא נוחה, מרווחת, חזקה. לגבי בעיות מכניות - הגיר האוטומטי נוטה לעשות בעיות לאחר נסיעה של כ-70K ק"מ... אבל כשיש אחריות אז זה לא כזו "בעיה" גדולה וניתן לסדר הכל ע"ח האחריות. חוץ מזה לא היתה לרכב שום תקלה או בעיה כלשהי, וכך בחשבון שהרכב נוסע כל יום בערך כ-100 ק"מ. כעיקרון הרכב עשוי ברמת איכות הרכבה וחומרים גבוה, אבל עדיף לך לבדוק אותה טוב טוב מכל הבחינות עם זה חיצוני, פנימי ומכני. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שצע אני חייל ויש לנו בצבא כמה כאלה וגם חברים שלי בצבא נוסעים על כאלה ואני ממליץ לא להתקרב הרכב הזה עושה המון בעיות....

בגיר ,בהתנעה, בלוח שעונים ....

אני ממליץ לא להתקרב....

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרנו מגאן 2003 היא לא משהו מכמה בחינות שחלקן הזכירו.

לאוטו הזה יש בעיה בגיר, כל אוטו ותופעה אחרת בגיר.

אני שמעתי על מקרה מחבר של אבא שלי שהלך לו הגיר אחרי 100 אלף קילומטר.

ובעיה אחרת ששמעתי שיש עם רצועת טיימינג- לפי היצרן צריך לעשות טיימינג כל 120 אלף קילומטר אבל היו הרבה מקרים שהטיימינג נקרא גם ב-100, אז ברנו החליטו להוריד את מספר הקילומטרים להחלפת טיימינג וכעת מחליפים טיימינג כל 90 אלף קילומטר.

לאוטו יש בעיה גם עם הפלסטיקים והגומי מחוץ לאוטו. מסביב לשמשה הקדמית יש גומי שחור, שמתי לב שברוב הרנואים בשנים האלו אז הגומי שלהם התנפהך. וגם הגומי שרץ על כל אורך האוטו על הגג, אז גם הוא נוטה להתעוות ולעלות למעלה ולכער את הרכב בצורה מגעילה.

I feel LEGACY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...