Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חזרתי.

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 7858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב. כבר יומיים שאני כאן.

יותר שמן (אייכס - 2 קילו!! )

יותר שזוף

יותר עייף.

הכל מתחיל בשבוע שעבר בשעה ארבע בבוקר. אחרי שהוערתי בנשיקות וליטופים (צעקות" קום כבר" וכאפות) שירכתי דרכי למקלחת ושתיתי כוס קפה, נכנסתי למונית לכיוון נתב"ג. באופן מפתיע, האיילון (ר' מגרש המשחקים שלנו) היה סגור. המונית קיצרה דרך חיפה עם קריצות קלות לאזור רמת הגולן.

בעודי מתרווח על מושב האוקטביה הרחב, החליט הנהג (שנראה עליז באופן חשוד בשביל אדם שקם בשתיים בלילה) להפגיז אותנו בלהיט "פקח אני פורק סחורה" שצירצר דרך הרמקולים כמו ציריה שבורה של סובארו די אל 85.

בכניסה לנתב"ג נבדקנו בצורה שיטחית ואחרי שהתגברתי על הכאבים בפי הטבעת נכנסנו.

רק בדיוטי פרי גיליתי ששכחתי כרטיס אשראי...

אחרי טיסה מייגעת של 1/2 שעה (עולים ואז יורדים) לקפריסין נחתנו בלארנקה.

ללארנקה יש שדה תעופה מודרני וגדול. כל עוד מרחק העצירה של המטוס לא עולה על 50 מטרים אין סיכוי שהוא יפול לים והנוסעים יטבעו.

בשדה התעופה ישנה אווירה בינלאומית - אנשים מכל העולם באים והולכים להם. בירור קצר העלה שכל העולם מורכב כדלקמן:

2% אירופה

98% לבנון וסוריה.

בקושי החנקתי את הרצון לפרוץ בשירת "הבאנו שלום עליכם" בליווי "התקווה" ופניתי לדוכן יורופקאר.

ליד הדוכן חיכה קפריסאי לבוש בהידור (לא מגולח, מכנסי סבא וחולצה פתוחה עד החזה) עם שלט שנשא את שמנו. להפתעתי שום ישראלי אחר לא התחזה לנו ולכן הגענו אל בעל השלט ראשונים.

הוא הוביל אותנו החוצה אל הרכב.

מיצובישי פאג'רו מודל תשעים ושמונה.

2500

דיזל.

100 כ"ס.

110000 ק"מ על השעון.

סליקס.

אחרי שציינתי באוזניו שכיסא אחד שבור, הקלאצ' מחליק וכיוונון הבולמים החשמלי תקוע על "פודינג" התפניתי לבהות באיביזה קופרה F2 שעמדה לידנו.

אחרי שסיימנו לקבל את הרכב מהקרטיב האנושי החלקתי אל מושב הנהג.

ולא היה שם הגה.

זה הזמן לציין שבקפריסין נוהגים כמו בבריטניה. רק חם.

נכנסתי מחדש לצד שכלל הגה והנעתי את האוטו. באותו רגע, במרחק 10000 ק"מ משם נרשמה גדילה של 5 ק"מ בקוטר החור באוזון.

לאחר שהתגברתי על המבוכה שנובעת מזה שהאוטו שלך נשרף אותתי ימינה -

והפעלתי את הוישרים.

זה הפוך!!!!! האיתות בצד ימין.

יצאתי משדה התעופה בתחושת ניצחון וכמעט שנכנסנו במשאית "הינו" שבאה מולי.

כל הפרופורציות שונות. אומדן של גודל הרכב (פאג'רו ארוך) בנוסף לזה שאני רגיל לנהוג על 106 לא הועיל וכך הצלחתי לסחוט מהנוסעים קריאות התפעלות בעודי כמעט מוריד מראות מרכבים חונים.

אין מחזה יותר משעשע מלראות תיירים יוצאים משדה התעופה של לארנקה.

עשרות מכוניות נפלטות אל האוטוסטרדה ודבר אחד משותף לכולם -

בסיבוב הראשון כולם מפעילים את המגבים....

הקפריאים שמודעים לבעיה מציידים את כל מכוניות ההשכרה בלוחית רישוי אדומה (30% מהמכוניות על האי הן רכבי השכרה) וכך יודע הקפריסאי המצוי שוישרים פירושם איתות ויש סיכוי די טוב שהרכב יסטה לנתיב הנגדי.

כמובן שביציאה התברברנו (תודה לנווטים) ונכנסנו לכפר.

הבן אדם הראשון שפגשתי עזר לי לצאת. הדיאלוג היה כדלקמן:

hello!!

thats a nice celica!!

is it a GT40?

"yes - with an HKS engine and a blits exhaust"

very nice!!

can you tell us how to get to larnaca?

"yes - go left that way"

אחרי שקיבלנו עזרהמהקפריסאי הנחמד יצאנו ללרנקה.

אחרי 1/2 שעה מתרגלים לנסיעה בצד השני ולעובדה שאין לאוטו ברקסים.

זה לא שהם חלשים.

פשוט... אין.

מנורת הרפידות נדלקת בחביבות כשאני לוחץ על הברקס וכאילו קורצת אלי ואומרת-

YOU ARE GOING TO DIE

ההגה רןעד מעל 90 קמ"ש אבל זה דווקא בסדר - 90 קמ"ש זה המקסימום שהאוטו מגיע בלי להחריש את יושביו ולהרעיל את קפריסין.

תיכף אני ממשיך - חכו!!

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו נוסעים לפאפוס. ההגה עושה לי מסאז' מעל 80 קמ"ש ואני מנסה להישאר בנתיב השמאלי (עוקפים מימין).

הכביש מדהים הנוף פסטוראלי, השמש זורחת ואני נכנס בשורה של קונוסים.

כמעט.

מה מסתבר? בקפריסין כשיש עבודות בכביש הם שמים את השלט בערך 20 מטר - אחרי העבודות!!!

יש עליה ארוכה וישר אחריה בתחילת הירידה קונוסים. פשוט גדול!!!!

אחרי שהפאג'רו נרגע מהתנודות ואני נרגע מהרצון לשרוף את המקבילה הקפריסאית למע"צ אנחנו ממשיכים.

כל שיטת סימון הכבישים בקפריסין, כפי שנוכחנו בימים הקרובים, שגויה להחריד. בשלב כלשהוא הפסקתי להתייחס לעשרות השלטים שנפרשו על כ 20 קילומטר וכולם אמרו "פאפוס - 78 קילומטר".

אחרי מסע מפרך למדי הגענו לפאפוס.

מה אומר ומה אוסיף - חור שלא ברא השטן.

משם המשכנו לפומוס - שזו הנקודה הכי צפונית בקפריסין.

חשבתם שפאפוס זה חור?

חכו - עוד יש את פומוס...

דמיינו לכם כפר של כ 50 בתים. מכולת אחת שלפעמים יש בה מוכרת (גם ככה כולם מכירים אותה ויודעים איפה היא גרה) וטאברנה שמוכרת כ - סוג בירה אחד. "קאו".

זו המקבילה הקפריסאית לטרפנטין.

ואז הגענו לוילה. יש לציין כאן ועכשיו שהוילה פצצה. 200 מטר מהים, ג'וקוזי ומה לא. ממש תענוג. שלווה אמיתית.

אני הולך לתור את הכפר. הכפר מורכב בגסות מ30 תושבים ו134 טנדרים יפאנים.

נשקו של הקפריסאי המצוי הוא טנדרו.

כולם שם עסוקים רוב הזמן בהתחרמנות על הטנדר וחליבת הכיבשה (או בסדר ההפוך).

אחרי כ5 דקות אני מאבד עיניין בלהשתזף ולוקח את הג'יפ לפומוס.

יש לציין כאן ועכשיו - כל הכבישים, אבל כ-ל הכבישים בקפריסין מדהימים. אין שם קטע ישר אחד!!!!!

הבית שלנו היה בקצה מצוק מדהים ביופיו, משובץ בכנסיות ואיים קטנים וכביש של 34 קילומטרים של סיבובים היסטריים.

מעבר לשיגול כבשים הקפריסאים גם מאוד מחשיבים את כל הקשור בתיירות ולכן אין שם כביש אחד שאינו סלול ברמה אירופאית ומשולט עד לרמה של מטרים.

כל הכבישים שם מפותלים להחריד, מסומנים להחריד ופשוט עוצרי נשימה ביופיים.

בימים הקרובים למדתי את האזור וגיליתי שבקפריסין כדי להגיע לכביש "טוב" לא צריך לעשות כלום. רק לצאת מהחנייה. מדהים.

בפוליס אני מאתר את הטאברנה (אחת) ושם לב שלידה עומדות אינטגרה R , קופרה לבנה , מיצובישי FTO וסיוויק R.

אני נכנס ושואל בנימוס של מי הקופרה. בחור צעיר עונה.

אני שואל בנימוס איפה אפשר לקנות MAX POWER.

הם מזמינים אותי לטרפנט... בירה.

אני לוגם את הקאו המקומית כדי לא להעליב והם כולם שותים כמובן הייניקן...

החבר'ה שם נחמדים להחריד ובילינו שעתיים , במהלכן נסעתי באינטגרה R ובFTO.

הבנתי מהם שיש לקפריסין הסכם סחר רכב חופשי עם יפן ויש להם יכולת להביא כל רכב יפאני שגילו עד 5 שנים ללא מס. מכיוון שביפן כל רכב שיוצא מהאופנה נמכר בגרושים אז ניתן לקנות בקפריסין סיוויק טייפ R ב 60000 שקל (מודל 2000). נחמד.

הם קנו לי מגזין מקומי במתנה. המגזין איכותי להחריד (ולא לשכוח שבכל האי יש פקאקט 600000 איש) וכולל כ 200 עמודים. ממש "אוטו" רק בלי להיות "אוטו"... :lol:

אין טעם להיכנס לכל הבילויים ,האוכל (2 קילווווו!!! אינאעל אבוק!! זה איזה 100 כפיפות כל יום!!) ונמשיך ישר ליום השלישי. ביום השלישי נסעתי לבקר את קונסטנטינוס פטרידס.

קונסטנטינוס הוא חבר בPGAC (פיז'ו ספורט קלאב UK) וידיד טוב.

אחרי 3 שעות נסיעה הגענו לניקוסיה.

עיר יפה. ת"א לפני 10 שנים.

תיכף אני ממשיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונסטנטינוס בטלפון שניה לפני שנכנסים לניקוסיה - "DONT COME YET"

הוא מנקה את האוטו.

יש לו 106 משופרת מהתחת. מחר יהיו לי תמונות מהמצלמה הדיגיטלית שלו.

נפגשים.

חיבוקים, כאפות ושאר טקסי בונדינג גבריים .

לאחר מכן קונסטנטינוס לוקח אותי לקיוסק הקרובלקנות לי חוברות. המבחר מדהים. יש להם את הכל גם במהדורה מקומית.

אין דבר יותר מצחיק מ MAX ו CAR ביוונית. קניתי כדי שכולם יראו.

משם נוסעים לאסוף את חברה שלו ונוסעים למרקריוס.

מרקריוס הוא הרחוב הראשי של ניקוסיה. בערך מקביל לדיזינגוף - אבל יפה.

קונסטנטינוס מזהיר אותי שיכאב לי הצוואר ואני שואל למה. ואז הוא מסביר - מקריוס הוא הרחוב הכי איני בעיר והצורה הכי קפריסאית למשוך את תשומת ליבן של בנות המקום (מכוערות רצח) היא לעבור במכוניתך ליד בית הקפה, לפרפר, לפרוק דאמפ ואלו ולהחליק אם אפשר.

אנחנו מתחילים ללכת ואני בהלם רק ממה שחונה שם.

סוויפט GTI , עם מכסה מנוע מפרספקס . וטורבו. טורבו!!!!!! ג'נט 15. מדהים.

ממשיכים.

סיוויק מהצורה הקודמת. על ה-ר-י-צ-פ-ה (הייתי רוצה לשבור לך יד, לה לה לה). ספוילר אחורי של אימפרזה RB5. וNOS. הקפריסאים הם אלופי הפוזה והדאווין וברגע שהוא רואה אותי הוא לוחץ על הכפתור והאוטו מתישב על הריצפה בשריקה הידראולית. ואז - NOS!!!!

אני מצטער שלא צילמתי.

בלחץ נשי אנחנו נכנסים לחנויות בגדים. אני יושב בחוץ ומצלם.

איוו 3

איוו 7

איוו 6

איוו מאקינן.

RB 5

סיוויק R

פרלוד עם בודיקיט

MR 2 TURBO.

סופרה

סופרה

גולף GTI

קוראדו

M 3.

אני יושב בחוץ עם קונסטנטינוס ומאונן להנאתי.

אחרי שהביקור הנשי ב"זארה" מסתיים ממשיכים הלאה.

עתיקות, קניות, אוכל, כיף לא נורמאלי.

ואז יושבים לבירה.

קונסטנטינוס מעיר לי שלא אשתה "קאו" ומזמין אותי לקרלסברג.

חברה שלו מתלוננת שהוא בחר פאב ליד הסיבוב והוא תמיד יושב שם.

לא הבנתי.

היא אומרת לחברה שלי שהמקום נבחר בכוונה ושכשקונסטנטינוס יושב שם אי אפשר לדבר איתו.

ואז הבנתי.

חלק מסיבוב הדאווין הוא להחליק עם הרכב ליד הפאב. הבנתי את זה כשאיוו 6 החליקה לידנו תוך פריקות דאמפ היסטריות. וכמוהו עשו בעלי אימפרזות, RX 7 ומה לא.

ואז קונסטנטינוס סובב את הראש ותפס לי את היד.

ישר הבנתי שזה משהו מיוחד.

במורד הרחוב, במהירות של כ150 קמ"ש, תוך רעש שהזכיר רעידת אדמה ירדה סקייליין R 34 לבנה עם בודיקיט של TRUST ואגזוז של JUN בקוטר של כמטר...

שנינו קמנו. קונסטנטינוס צילם.

הכל יגיע אלי מחר.

אחרי זה הלכנו לאוטו שלו.

בדרך קונסטנטינוס תפס את ידי שוב פעם - בגלל... 306.

מסתבר שבקפריסין ה 306 הספורטיביות נדירות רצח בגלל מחירי היפניות. לזאת היה ג'נט 18 ומכסה של איוו. צילמתי.

עוד מעט המשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח, חיכיתי לתאור מקפריסין

איזה מקום, כל כך קרוב פיזית וכל כך רחוק מבחינת ההתיחסות למוטוריקה

יאללה, תביא תמונות

Cars roll off the assembly line with a body,It's our mission to give it a soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם להיות שמח בשבלך או לבכות מקנאה........

אני רק מקווה שבניו יורק יהיה חצי מהמכוניות שראית בערך ביומים ( אני וקובי מהפורום טסים :) איזה כיף מחר בבוקר לשבועיים )

אז סחטיין לך.....

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

חבל על הזמן !

זולגות לי דמעות של אושר :!: (ואולי קצת קינאה :oops: )

נו מה קורה אם התמונות :!::?:

אני מת ליראות אותם !

בכל מקרה סחטיין על הטיול ......

דוד.

HU - RFX 9210

AMP - SONY XM-222

SPL 500W MONOBLOCK

REAR - KENWOOD KFC M6930

COMPONENT - MOREL DOTECH 6 MK2

SUB - BAZOOKA 10 " ELW1014

הותקן בsound FX .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבוצה ראשונית של תמונות:

גולף MK2 תמימה למראה, מונמכת לרצפה, עם מנוע VR6 - אני רוצה גם :!:

GolfMK2.JPG

סליקה GT4, עם גנטים צנועים :!:

Celicegt4.JPG

מי שמזהה נכונה את הרכב מאחורי הסליקה יזכה בחולצה ותקליט

סקיליין GTR R33 - היא בהסגר ותומר בא לשחרר אותה בערבות, היא השתוללה ערב קודם..

SkylineR33.JPG

סקיליןן GTR R34

SkylineR34-mr2.JPG

טוב בסדר, יש גם MR2 וMGF

Cars roll off the assembly line with a body,It's our mission to give it a soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיעה בחזרה לפאפוס היתה עצובה.

ליסוע מעיר מודרנית בחזרה לכפר שכולל יותר טנדרים (חבוטים) מכבשים זו לא חוויה.

לפחות שודרגנו וקיבלנו רכב עם בלמים.

בדרך חזרה לפאפוס אני מבחין במשטרת התנועה הקפריסאית. יש להם ווקטרות חדשות עם מנוע שלושה ליטר, משופרות בבריטניה ל 250 כ"ס. טוב שאנחנו לא בקפריסין... מצד שני, עם מה ציפית לתפוס סופרה עם 500 כ"ס... עם קארינה?!?!

אי שם בדרך לפאפוס אני שומע רעש מוכר להפליא.

אני מעיף מבט במראה ורואה את המדרכה.

סורי - מראה בצד שני...

מבט שני במראה חושף 6 פנסים ענקיים מאיימים.

לפני שאני מספיק להגיד WRX עוברת אותנו אימפרזה WRX 3 דלתות בצבע שחור-פחם עם ספויילר אחורי של ERBUNI שמזכיר פאגודה טיפוסית מתקופת שושלת מינג ה 12.

מכיוון שכל המכוניות שם עוברות טסט פעם בשנתיים בלבד, מרשים לעצמם שכנינו הקפריסאים להתקין במשופרות שלהם מערכות פליטה שכוללות מספר דודים שנע בין אחת לאפס. הרעש באימפרזות מטורף ויותר חזק מכל רעש ששמעתי בארץ.

בדרך יש עבודות בכביש... אני נזהר הפעם ...

חזרה לפאפוס. לאט לאט הנוף מתחלף - מבטון חמים ואוהב לאיכסה של עצים ושדות אינסופיים.

לאט לאט יורדת כמות האקזוטיקה. בהתחלה אין סופרות. אח"כ אין אימפרזות. אח"כ אין סיוויק R ואז מגיעים האיסוזו D100.

כשאלוהים ברא את האדם הוא בחר למרר את חייו ע"י יצירת האישה. לפני שהוא יצר את האישה הוא יצר את האיסוזו D 100 , התחרט והחליט שיש גבול לכמה חרא בני אדם מוכנים לאכול.

ה D 100 יוצר לפני מה שאנחנו מכירים כ "איפון". 2 דורות לפני, בין השנים מי יודע כמה ל1988.

הוא מזכיר יותר מהכל טנדר פיז'ו מהסוג שרואים הרבה כשעושים מילואים בשטחים וברמלה.

מכיוון שהקפריסאי הפאפוסאי המצוי יכול לקום בבוקר ולהחליט לבנות עוד קומה לחדר השינה שלו, רובם עמוסים בחומרי ביניין. מכיוון שהקפריסאי הממוצע יכול לקום בבוקר ולהרגיש רעב כשהוא בונה עוד קומה, חלקם גם מצויידים בחזיר אינטגראלי בנוסף לחומרי הביניין. אין דבר יותר מפחיד מליסוע 80 בכביש הררי אחרי טנדר שיש לו מאחור מערבל בטון וחזיר במשקל 160 קילו. מערבלי בטון מפחידים אותי...

יש לאיסוזו מנוע 2000 עם איזה 75 כ"ס שמסרב למות למרות כל ניסיונות ההתנקשות שהוא עובר.

ההגה עשוי לרוב ממקרמה של חוטי חשמל או משהו כזה, כשעובי ההגה המותר לא עולה על זרת של ילד בגיל 4. הכיסא, שכבר מזמן לא כיסא, הוחלף במזרן ישן שקודם היה מיטתו של החזיר האמור שיושב מאחור.

4 הילוכים ארוכים משלימים את חבילת הנוחות. ידית ההילוכים מורכבת מעץ/עץ/WOOD שגולף ביד אומן לצורה שמזכירה... שהאומן נפצע במהלך הגילוף.

נוראי.

הדברים האלה נוסעים תמיד במהירות המקסימלית שלהם (71) ללא כל התחשבות בתנאי הדרך -

כביש מהיר? שבעים ואחת!!

בית ספר? (מותר 30) שבעים ואחת!!

כולם משאירים אחריהם שביל עדין של חציר גרוס שהחזיר מעיף בפאניקה כשהטנדר נכנס לסיבוב.

עוד מעט המשך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק דשנו את נושא הטנדר הקפריסאי ויש לציין שצעירי האזור לוקחים היילקס 4X4 חד קבינה, מנוע בנזין 2000, שמים לו מגדש שמעלה אותו מ 75 כ"ס ל190, מלבישים צמיגי בלון ענקיים, כיסאות ספארקו ומערכת ויוצאים לשטח. אז לא הכל רע.

ארוחת ערב. אני יודע שזה לא טעמים עם צחי בוקשלחחלסטר - אבל האוכל פצצה. כל מה שזוחל בים, הם יוציאו, ישימו על צלחת ויגישו ברוטב פיקנטי על בסיס שמן זית. טעים.

למחרת - הרי הטרודוס.

שיעור קצר בגאוגרפיה. קפריסין היא הר. נקודה. סביב ההר יש ים. נקוד.

נגמר השיעור.

ההר הזה נקרא טרודוס והוא מרושת בכבישים שאורכם הכללי עולה על 3000 קילומטרים.

בטרודוס אסור לכרות עצים.

אני , ככלל, סולד מכל מחבקי העצים, מלטפי החיות ונמנעי הבשר - אבל הפעם אני מוריד את הכובע. בגלל שאסול לכרות - הכביש מפותללללל. אני יושב על הגה הפאג'רו וחברה שלי כל הזמן מקניטה אותי - "אוי אם היתה לך המאה ושש" ... אני מתגבר על הדחף החייתי להלביש את הפאג'רו על עץ אלון עתיק וממשיך לנהוג.

יש שם כביש של 70 קילומטר שעובר בשמורת הטבע העתיקה בקפריסין - CEDER VALLEY. הכביש בנוי משבעים קילומטר של פניות S (כמו ערן-S, אבל פניות!!!).

אחרי 5 דקות בכביש בחמישים קמ"ש נשמעים חירחורי בחילה מהמושב האחורי. חמישים קמ"A!! רק פניות S!!!! מדהים!!!!

ד"א - רק ביום ראשון אני מקבל את שאר התמונות , אז תהיו סבלניים וילדים טובים.

בקיצור, אני נוסע ואוכל את עצמי. פשוט אוכל.

עוד מעט המשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו, צריך להבין משהו.

אין בקפריסין כביש שהוא לא כביש נהיגה. כל הכבישים שם מובילים להרים וכל הכבישים בהרים מתפתלים כמו הבולבול של החזיר מהטנדר איסוזו.

השוליים לא קיימים שם כי בצד אחד יש קיר ובצד השני יש תהום. לא תהום בסגנון חיפה או ירושלים - תהום של איזה 100 מטר נפילה חופשית!!! כמו בסרטים.

אני ממש ממש מבין למה ה WRC מתקיים בקפריסין ולא בשום אי אחר. האי פשוט נבנה לנהיגה.

לא משנה לאן תלך ומה תעשה - הכביש בנוי לנהיגה. בגלל כמויות התיירים ההיסטריות השילוט מעולה והכבישים חדשים.

יש שם גם המו-ן כבישים לא סלולים, דהיינו דרכי עפר.

הימים הנוספים עברו עלי בעיקר בים ובמסעדות ופאבים השונים באי (2 קילו... איך?!?!)

ולמרות שהיו ה-מ-ו-ן סיפורים מצחיקים - תצטרכו להמתין ולראות אותי פנים אל פנים ביום שישי.

שלכם -

תומר 106 ראלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...