Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[פולו 97] טורים נופלים ורכב נכבה לאחר טיפול 10 אלף

Gforce
שימו לב! השרשור הזה בן 6932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

היום בבוקר עשיתי טיפול 10 אלף לרכב, שכלל החלפת פילטר אוויר, פילטר שמן, שמן, ופלגים (שנאמרו לי וכך נראה גם על הקופסא, שהם מקוריים של פולסוואגן). לאחר הטיפול הטורים נופלים בעת עצירה (ברמזור לדוגמא, על מצב D), ולפעמים הרכב אף כבה. יש קשר למשהו שנעשה בטיפול או יד הגורל החליטה?

באותו מוסך שהרכב טופל "הרימו ידיים" לנוכח התקלה ואמרו שזה לא קשור לטיפול ולגשת למוסך מורשה שאולי שם יידעו לעזור. (בין לבין ניסו להחליף חוטי הצתה, מה שלא הניב שיפור).

1. הגיע הזמן להחליף מנוע צעדים? (ניקוי מצערת עשו פעם ולא עזר, כנ"ל גם איפוס הגדרות מחשב ושימוש בחומרים לניקיון דוגמאת K44). ואם כן, ללכת על אחד מפירוק (700-800 ש"ח בערך) או שווה לקחת חדש? (1500 ש"ח בערך).

2. האם כדאי להחליף חוטי הצתה ברכב בכל מקרה? לא ידוע זמן החלפה אחרון אם בכלל (הרכב עשה 131 אלף ק"מ).

3. האם יש קשר לטיפול במוסך ויש לבוא אליהם בטענות?

4. בעבר שמועות סיפרו על "נשם מנוע" משופר שקיים לתיקון בעיות הטורים בפולו, אך אף מוסך לא שמע על דבר כזה ושוללים על המקום קשר בכלל ל-נשם.

הרכב הינו פולו 97 אוט', מנוע 1600.

תודה.

כולם מתים בסופו של דבר, אבל לא כולם חיים בדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

היום בבוקר עשיתי טיפול 10 אלף לרכב, שכלל החלפת פילטר אוויר, פילטר שמן, שמן, ופלגים (שנאמרו לי וכך נראה גם על הקופסא, שהם מקוריים של פולסוואגן). לאחר הטיפול הטורים נופלים בעת עצירה (ברמזור לדוגמא, על מצב D), ולפעמים הרכב אף כבה. יש קשר למשהו שנעשה בטיפול או יד הגורל החליטה?

באותו מוסך שהרכב טופל "הרימו ידיים" לנוכח התקלה ואמרו שזה לא קשור לטיפול ולגשת למוסך מורשה שאולי שם יידעו לעזור. (בין לבין ניסו להחליף חוטי הצתה, מה שלא הניב שיפור).

1. הגיע הזמן להחליף מנוע צעדים? (ניקוי מצערת עשו פעם ולא עזר, כנ"ל גם איפוס הגדרות מחשב ושימוש בחומרים לניקיון דוגמאת K44). ואם כן, ללכת על אחד מפירוק (700-800 ש"ח בערך) או שווה לקחת חדש? (1500 ש"ח בערך).מנוע צעדים הוא מחלה ברכב הזה, במקרה הצורך בלבד, לך על חדש בלבד!

2. האם כדאי להחליף חוטי הצתה ברכב בכל מקרה? לא ידוע זמן החלפה אחרון אם בכלל (הרכב עשה 131 אלף ק"מ).

3. האם יש קשר לטיפול במוסך ויש לבוא אליהם בטענות?

4. בעבר שמועות סיפרו על "נשם מנוע" משופר שקיים לתיקון בעיות הטורים בפולו, אך אף מוסך לא שמע על דבר כזה ושוללים על המקום קשר בכלל ל-נשם.

הרכב הינו פולו 97 אוט', מנוע 1600.

תודה.

יש לחבר את הרכב למחשב יעודי, אשר יצביע על התקלה האפשרית, שיכולה לנבוע גם מיניקת אוויר מצנור וואקום שנותק בטעות בזמן הטיפול!( טיפקטן: חפש באזור בית מסנן האוויר שפורק, צינור וואקום מנותק!)

למצתים אין קשר לבעייתך!

ולתוספים כדוגמת 44 K, לא יועיל במקרה זה שלא היה קיים , לפני הטיפול( ניצן עומד לאכול אותי בלי מלח)!

לסיום יש לפעול לפי הכלל אין צרוף מקרים( או יד גורל),יש הצטרפות מקרים, ותחשבו על זה!!

בהצלחה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר בדיקה של בן אדם עם ראש על הכתפיים מסתבר ש:

1. לפולו 97 אין מנוע צעדים. לפחות לא לדגם מנוע AEE שזה הרוב.

2. התקלה הגדולה הייתה בפלגים, כמו שצביקה אמר, יש הצטרפות מקרים,

כלומר הפלגים שהתקינו לי במוסך לא היו תקינים, אחד מהם לא עבד כלל והאחרים

עבדו בקושי רב - מה שגרם לגימגום כבד מאוד של המנוע (נפילת טורים במצב עמידה)

ולכיבויו לפעמים. חבל ומוזר שבעלי מקצוע במוסך לא זיהו שזאת הבעיה!!! הם החליפו

כאמור חוטי הצתה וראו שזה לא עוזר ולאחר מכן פרשו. הפלגים הם אמרו ועדיין אומרים

לא קשורים לזה. ועובדה שברגע שהחלפתי פלגים המצב הסתדר.

3. יש עדיין גימגום קל מאוד של המנוע, מה שהיה לי מאז שרכשתי את הרכב, וזה לפי

הבחנה נובע מהבית מצערת שכנראה צריך להחליף. אבל הרכב לא כבה והטורים יציבים בגדול.

כל המכלולים נבדקו, ורק כאשר מנתקים את המתח מהבית מצערת המנוע "נירגע".

אז המסקנות שלי הם:

1. אל תלכו למוסך "לב השרון" בהוד השרון - החבר'ה אומנם נחמדים אבל ממש לא מקצועיים.

2. כנ"ל לגבי מוסך מורשה "סיידון" באזור התעשיה נווה נאמן בהוד השרון (רק שפה גם לא היו נחמדים).

לריב עם מוסכים זה לא הקטע שלי, אז אני רק אומר את דעתי בתור לקוח. אני בטוח שאף אחד

לא ירצה שמישהו שלא מבין ייגע לו באוטו - אז תעשו את השיקול לבד. ותספרו לחברים.

את הבעיה אגב פתר ומצא בן אדם פרטי שמטפל במכוניות. לקח לו בדיוק 5 דקות מקצועיות לאתר

את התקלה בפלגים, וגם את הבעיה האמיתית שיש עם המצערת. אין מה להגיד - מקצועיות עושה

את ההבדל.

כולם מתים בסופו של דבר, אבל לא כולם חיים בדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר בדיקה של בן אדם עם ראש על הכתפיים מסתבר ש:

1. לפולו 97 אין מנוע צעדים. לפחות לא לדגם מנוע AEE שזה הרוב.

2. התקלה הגדולה הייתה בפלגים, כמו שצביקה אמר, יש הצטרפות מקרים,

כלומר הפלגים שהתקינו לי במוסך לא היו תקינים, אחד מהם לא עבד כלל והאחרים

עבדו בקושי רב - מה שגרם לגימגום כבד מאוד של המנוע (נפילת טורים במצב עמידה)

ולכיבויו לפעמים. חבל ומוזר שבעלי מקצוע במוסך לא זיהו שזאת הבעיה!!! הם החליפו

כאמור חוטי הצתה וראו שזה לא עוזר ולאחר מכן פרשו. הפלגים הם אמרו ועדיין אומרים

לא קשורים לזה. ועובדה שברגע שהחלפתי פלגים המצב הסתדר.

3. יש עדיין גימגום קל מאוד של המנוע, מה שהיה לי מאז שרכשתי את הרכב, וזה לפי

הבחנה נובע מהבית מצערת שכנראה צריך להחליף. אבל הרכב לא כבה והטורים יציבים בגדול.

כל המכלולים נבדקו, ורק כאשר מנתקים את המתח מהבית מצערת המנוע "נירגע".

אז המסקנות שלי הם:

1. אל תלכו למוסך "לב השרון" בהוד השרון - החבר'ה אומנם נחמדים אבל ממש לא מקצועיים.

2. כנ"ל לגבי מוסך מורשה "סיידון" באזור התעשיה נווה נאמן בהוד השרון (רק שפה גם לא היו נחמדים).

לריב עם מוסכים זה לא הקטע שלי, אז אני רק אומר את דעתי בתור לקוח. אני בטוח שאף אחד

לא ירצה שמישהו שלא מבין ייגע לו באוטו - אז תעשו את השיקול לבד. ותספרו לחברים.

את הבעיה אגב פתר ומצא בן אדם פרטי שמטפל במכוניות. לקח לו בדיוק 5 דקות מקצועיות לאתר

את התקלה בפלגים, וגם את הבעיה האמיתית שיש עם המצערת. אין מה להגיד - מקצועיות עושה

את ההבדל.

אמר מי שאמר מקצועיות עושה את ההבדל!

אבחון מהיר ומדוייק הוא הא-ב של העבודה!

אין צרוף מקרים יש הצטרפות מקרים!

המוסך פגע באמינותו, פגיעה אנושה, בגלל חוסר רצונו להודות באשמתו,

אומנם המוסך לא אחראי על איכות המצתים, אך הוא אמור לקחת בחשבון, פגם ביצור,

ושכח כלל חשוב, לא תמיד הלקוח צודק, אבל הוא הלקוח, ולכן הוא חייב לצאת מרוצה!

זה המוטו שאמור להוביל את מנהלי המוסך!

משום שלקוח אחד מרוצה מביא עשר לקוחות חדשים בעקבותיו.

לקוח מאוכזב, יגרום להפסד של 100 לקוחות!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...