Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר "מועט" של שאלות בנוגע להתקנת מערכת ברכב...

kusi
שימו לב! השרשור הזה בן 6926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

ברצוני להרכיב את מערכת ברכב ונותרו לי מסרפ שאלות לפני שאני אתחיל את העבודה.

ולמי ששואל למה אני לא משלם 400 שקל למתקין מקצועי שיתקין לי את המערכת אז זה משום שאני

פשוט אוהב מאוד לעשות דברים בעצמי ולאו דווקא בגלל כסף.

הבהרה: את הכיוון של המערכת אני הולך לבצע במקום מקצועי.

אוקיי אז הנה השאלות:

1. מה אורך כבל הזנת (+) למערכת שבדרך כלל לוקחים?

2. האם את חוטי החשמל צריך לקחת בצד אחד ואת הRCA להניח מהצד השני?

3. האם כבל בעובי 8G יספיק למגבר 1000?

4.מה ההבדל בין כבל 8G מסוכך (כחול לבן) ל8G רגיל?

4. במידה ויש לי 2 מגברים מה עדיף יותר? 2 כבלים של 8G או אחד של 4G עם מפצל בסוף ?

5. את ה (-) של שני המגברים צריך לחבר לאותה נקודת הארכה או שכל אחד זקוק לחיבור משל עצמו?

6. מה אורך מקסימלי של כבל (-) לגוף הרכב?

7. מה העובי הסטנדרטי לכבל (-) מהמגבר (דהיינו 1.5 2.5 וכ'ו..) ?

8. האם אצוי שכבל הRCA בקטע שהוא עולה מהשטיח לכיוון הדש בורד יהיה בתוך צינור שרשורי?

9. מהו מיקום הקרוס האופטימלי (בתוך הדלת מקובע,בתא כפפות, רווח דשבורש) ?

10. מה עובי כבל ריליי?

11. האם את הכבל ריליי שנותן פקודה למגברים להידלק ניתן לפצל ל2 מגברים?

תודה רבה לכל מי שיענה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אני לקחתי 7 מטר( עוד כמה מטרים ליתר ביטחון)

2. חוטי חשמל צד שמאל

ואר סי אי ימין

3. לא יספיקעדיף לך לקנות כבל 6 G מינימום

והמצלה שלי קח 4 אם אתה מתכוון לחבר עוד מגברים בעתיד

אני צריך ללכת מצטער שלא הספקתי לענות על הכל

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

ברצוני להרכיב את מערכת ברכב ונותרו לי מסרפ שאלות לפני שאני אתחיל את העבודה.

ולמי ששואל למה אני לא משלם 400 שקל למתקין מקצועי שיתקין לי את המערכת אז זה משום שאני

פשוט אוהב מאוד לעשות דברים בעצמי ולאו דווקא בגלל כסף.

הבהרה: את הכיוון של המערכת אני הולך לבצע במקום מקצועי.

אוקיי אז הנה השאלות:

1. מה אורך כבל הזנת (+) למערכת שבדרך כלל לוקחים? לאוטו רגיל 6 מטר בדרך כלל זה בסדר קח 7 תחתוך את היתרה

2. האם את חוטי החשמל צריך לקחת בצד אחד ואת הRCA להניח מהצד השני? כן, חוטי החשמל (לנוחות) בצד של המצבר (כדי לחסוך חציה של הרכב לרוחב) RCA בנגדי

3. האם כבל בעובי 8G יספיק למגבר 1000? 1000 וואט כנראה PMPO מה הRMS בכל אופן אם אתה מדבר על תוספת מגברים עתידית תשתמש ב4G

4.מה ההבדל בין כבל 8G מסוכך (כחול לבן) ל8G רגיל? אם אתה מדבר על כבל מתח, אין צורך שיהיה מסוכך כבל רגיל עם בידוד פלסטיק פשוט יעשה את העבודה

4. במידה ויש לי 2 מגברים מה עדיף יותר? 2 כבלים של 8G או אחד של 4G עם מפצל בסוף ? 4G עם מפצל בסוף, זה יוצא אותו דבר פחות בלגאן

5. את ה (-) של שני המגברים צריך לחבר לאותה נקודת הארכה או שכל אחד זקוק לחיבור משל עצמו? רצוי לנקודות שונות - לא חובה, בכל מקרה תגלה טוב את הפח ותסיר את כל הצבע

6. מה אורך מקסימלי של כבל (-) לגוף הרכב? לא יותר מחצי מטר, ככל שפחות כך טוב יותר

7. מה העובי הסטנדרטי לכבל (-) מהמגבר (דהיינו 1.5 2.5 וכ'ו..) ? מקביל לעובי ה+ זאת אומרת אם אתה משתמש ב4G ומפצל לשני 8G אז 8G אם 4G בלי לפצל אז 4G גם ל-

8. האם אצוי שכבל הRCA בקטע שהוא עולה מהשטיח לכיוון הדש בורד יהיה בתוך צינור שרשורי? אם הוא במקום ששום דבר לא נוגע בו והוא לא חשוף אין צורך - לשיקולך

9. מהו מיקום הקרוס האופטימלי (בתוך הדלת מקובע,בתא כפפות, רווח דשבורש) ? אם הטוויטרים שלך יושבים במקום אורגינאלי בדלת, אז בדלת הכי נוח, אם הם יושבים בדש אז בדש הכי נוח, פשוט אתה חוסך לעצמך הרצת שני חוטים מהאוטו לדלת במקום אחד

10. מה עובי כבל ריליי? הכבל שנותן פקודה יכול להיות גם 0.75 מ"מ כמו של הרמווט, את מתח ההזנה ש"ממשיך" למאווררים תקח מה4G

11. האם את הכבל ריליי שנותן פקודה למגברים להידלק ניתן לפצל ל2 מגברים? ועכשיו אחרי שקראתי את השאלה הזאת הבנתי : ריליי=רמווט! התבלבלת....העובי של הרמווט הוא יכול להיות 0.75 או 1.0 מה שבא לך, וכן ניתן לפצל אותו לשני מגברים

תודה רבה לכל מי שיענה.

בהצלחה !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...