Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דגמי מכוניות

goldion
שימו לב! השרשור הזה בן 6446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב ,

אני אוסף דגמי מכוניות ורציתי לשאול על 2 דגמים שאני לא יודע אם הם קיימים בשוק .

1. סוסיתא / כרמל דוכס / כרמל רום

2. למדא

אנא כיתבו אלי ל - [email protected]

בברכה ,

דוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי לכולם

אם כבר עלה הנושא,

האם לידיעתכם יש להשיג בארץ דגם של מרצדס כמו שלי (ראו סימלון)

220 PONTON סדאן, (לא קבריולט או קופה), שיוצר בשנים 55-59

אני מנסה להשיג דרך אי ביי כבר הרבה זמן ולא מוצא.

אודה למוצא הישר . . .

אבי.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב!

כולכם מוזמנים להגיע לקניון שבעת הכוכבים ,ולהתרשם מהמגוון הגדול שיש לו שם.

הוא מביא משלוח בערך כל חודשיים , אולי הוא יוכל לייבא לכם משהו ספציפי.

לירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש טלפון של החנות בקניון שבעת הכוכבים ?

אני מחפש זמן רב דגם של המוריס 10 שלי . הלוואי שאמצא שם .

www.sitebuilder.co.il/morris10

ביי

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם, זוהיא החנות השניה של הווילנצ'יק, שהחנות הוותיקה והמוכרת שלו נימצאת באלנבי, ואכן, הבחור כל הזמן מביא דברים חדשים, ושל יצרנים שונים ומשונים, ככה ש"לא משעמם" אצלו אף פעם! אגב, עכשיו בקניון די קשה לפספס אותה, כי בכניסה עומדים מגוון של רכבי האספנות - MG, ווספה אדומה, ועוד! מעניין משל עצמו!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך באמת בונים דגמים?

יש איזה משהו שיכול להנחות אותי בתור התחלה כי אני מאד מעוניין לעשות את זה, ושרטוטים זה לא בעיה להשיג, יש בערך לכל מכונית.

בקשר לחנות הדגמים החדשה בקניון שבעת הכוכבים, אני חייב להודות שדי התאכזבתי כי אמרו שזה כמו באירופה, ובאירופה עד היום כל חנות שראיתי (ונכנסתי ליותר מ20 חנויות שונות) הייתה בערך גדולה פי8 ויותר מזאתי והייתה מלאה בדגמים על כל הקירות, וכאן יש רק כמה מדפים ובקושי דגמים בגודל קטן יותר מ1:24 שהם לא צעצוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך באמת בונים דגמים?

יש איזה משהו שיכול להנחות אותי בתור התחלה כי אני מאד מעוניין לעשות את זה, ושרטוטים זה לא בעיה להשיג, יש בערך לכל מכונית.

בקשר לחנות הדגמים החדשה בקניון שבעת הכוכבים, אני חייב להודות שדי התאכזבתי כי אמרו שזה כמו באירופה, ובאירופה עד היום כל חנות שראיתי (ונכנסתי ליותר מ20 חנויות שונות) הייתה בערך גדולה פי8 ויותר מזאתי והייתה מלאה בדגמים על כל הקירות, וכאן יש רק כמה מדפים ובקושי דגמים בגודל קטן יותר מ1:24 שהם לא צעצוע

תשמע... גם האירופה "קצת" יותר גדולה מישראל, לא? - לפחות, אצל ווילנצ'יק יש מה לראות, אפילו, שלא תמיד אפשר ליקנות - יש דברים יקרים בטירוף...:? אבל גם באירופה זה לא תחביב זול ביותר! והיתרון, שהוא כל הזמן מחדש את המלאי, ומגוון אותו, כמעט לא הייתה פעם, שניכנסתי ולא מצאתי משהו חדש (לפחות בחונות הישנה שלו).

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך באמת בונים דגמים?

בקשר לבנית דגמים קודם בוחרים מכונית שלא קשה מידי משיגים תמונות ומידות ועם יש גם שירטוטים אחר כך בוחרים חומר עץ חותחים את כל הצדדים לפי הקנה מידה ובצורה של האוטו מחברים או עם דבק או עם מסמרים וחתיחות עץ שמגשרות בין כל חלק יש להכין שילדה נפרדת או שילדה אחודה יתרונות קל לחבר ביןהחלקים אך צריך המון סבלנות ולעבוד עם עץ קצת עבה וקנה מידה גדול זה על קצה המזלג

ויש שיטה שבישבילי היא תהיה חדשה וניסונית והיא פח אופן הכנה בצורת פריסה מסורתת על הפח והרבה חיתוחים וכיפופים מחברים באמצעות הלחמות וזה ממש בקצרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...