Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דגמי מכוניות

goldion
שימו לב! השרשור הזה בן 6423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם מישהו מעוניין בדגמי נייר של מכוניות??

יש לי עשרות לינקים ועשרות מגות של דגמים כאלה

ואפרופו יש לי 2 דגמים של 1:10 !!

של lamborghini Countach LP400 ו mercedes 450slc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ביינתים אתה יכול להזיל ריר על זה.

חשקה נפשי בבראט האדום שמופיע במודל-קיט...:yum:

הייתי עושה לו קצת צבע ופחחות ומתקין לו רול-באר, מגן חזירים ושאר שטויות. אני מת על זה.

לפני כמה ימים מצאתי באינטרנט דגם לבנייה של GSR אדומה, אם הבנתי נכון הוא עולה (תחזיק חזק משה...) 125$.:shock2:

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביינתים אתה יכול להזיל ריר על זה. איזה חחחמוווודדדדדים

לפני כמה ימים מצאתי באינטרנט דגם לבנייה של GSR אדומה, אם הבנתי נכון הוא עולה (תחזיק חזק משה...) 125$.:shock2:זול לא?

יש להשיג בארץ דגמים כאלו???????????????????

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקר קבוע ב:http://www.3dpapermodel.com.tw/ שם יש ריכוז רציני של כל האתרים בעולם

אבל אם בא לך לחפש אתה מוזמן:-P

תהנו - יש פה דברים מדהימים לבנות...

אני מעוניין בלינקים

יש לי גם שני דגמים של נייר (פיאט 500 abarth וסיטרואן קסארא WRC)

עידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה בארץ חברה לצעצועים בסוף שנות השישים שכרגע אינני זוכר את שמה שנהגה ליצר גם דגמי מכוניות, ישלי בדרום ג'יפ שלהם, כשאהיה שם בעוד מספר שבועות אבדוק את שם החברה, אם זכרוני אינו מטעה אותי היו להם גם דגמים של סוסיתות.

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקר קבוע ב:http://www.3dpapermodel.com.tw/ שם יש ריכוז רציני של כל האתרים בעולם

אבל אם בא לך לחפש אתה מוזמן:-P

תהנו - יש פה דברים מדהימים לבנות...

תודה רבה על הלינק, התחלתי לעבוד על הקואטרו (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

קראתי בעיון שירשור זה ומין הראוי שאני כאספן דגמי מכוניות 1/43 המחזיק באוסף 450 דגמים שנסעו או נוסעים במדינת ישראל משנת 1950 ועד היום וכן יושב ראש אוטוטוי מועדון אספני כלי רכב מיניאטורים בישראל אתן קצת תשובות לשואלים כי ניקר התענינות בנושא דגמי מכוניות.

בנושא דגמי סוסיתא למיניהם : עד היום לא יוצר דגם של סוסיתא ומדובר על כל גדלי הדגמים הידועים .

לצערי שום חברה ארופאית בשיתוף המזרח הרחוק לא "טרחו " להנציח דגם זה.

נכון שניתן לעשות דגם באופן עצמאי אבל כדי להגיע לרמת דיוק יש להשתמש בציוד מתאים כדי לבנות אב טיפוס (אבל זה נושא אחר לדיון).

נושא החברה הישראלית ליצור דגמים: בשנות השבעים המוקדמות נפתחה חברה שנשאה את השם "גמדא"

חברה זו עסקה ביצור דגמי מכוניות בגודל 1/43 בעיקר ליצוא לאמריקה רוב דגמי המכוניות שיוצרו היו מחברות אמריקאיות כמו שברולט לחברה היה קו יצור לדגמי החיפושית למיניהם וכן הצטינו בהעתקת דגמים של משטרה ישראלית, צבא , אמבולנסים ישראלים וכו' כצעצוע כמו כל צעצוע שווקו גם דגמים אלא לשוק המקומי (ישראל) ותפסו מקום נכבד בנוף הצעצועים של אז באמצע שנות השבעים החברה נסגרה

כיום דגמי גמדא מאד קשים להשגה וישנם עוד בודדים שמחזיקים באוספים מהתקופה ההיא.

ניתן למצוא בודדים באינטרנט שמפרסמים את אוספיהם לראוה הגרים באמריקה הגדולה לי ידוע על אספן

אחד שגר בת"א ששמו אבי ולו יש כ-100 דגמים של גמדא .

דגמי סובארו ישנים: חברים יקרים צריך להבין שלצערי ולצער אספני הדגמים לא כל דגם מיוצר כנראה מכמה סיבות עיקריות השניה היא רמת הביקוש לדגם בעולם האספנות והראשונה היא אישור חברת האם ליצור דגם מסויים וכמובן שיש עוד כמה סיבות.

לכן במקרה זה דגמי סובארו הישנים משנות 79 מה שזכור כסובארו הפשע :smile: לצערי לא מיוצר בדגמים הנחשבים לדגמי אספנות קרי גדלים 1/43 , 1/24 , 1/18 , 1/64 , 1/87 .

לידעתכם במהלך חיפוש אחר דגמים אלא כאספן מצאתי דגם של סובארו ליאונה קופה 1980 לאחר הרכישה מאוסטרליה הרחוקה התברר כי הדגם בגודל 1/40 ולצערי לא עמד בסטנדרט באוסף שלי לכן עבר לעמית לאספנות ונותרתי עם החשק לדגם כזה :???: .

כיום בעולם האספנות קיימים דגמי סובארו מאימפרזה ומעלה משנת 2000 ומעלה .

נושא המרצדס 220 סדן : יש דגם של מרצדס 220 S שנת 1956 של חברת מיניצמפס הגרמנית שמיצרת כמובן בסין.

כתובת אתר החברה : http://www.minichamps.de/

נושא חנות "דגמים " : על חנות דגמים כבר דיברו הרבה כאן ונכון חנות זאת שייכת לוילנציק בשיתוף עם מוטי צעצועים ואכן לוילנציק יש את הנקרא "דגמים" שהיא חנות און לין ואת הכתובת כבר רפי לין ציין.

קיים אתר ישראלי נוסף למכירת דגמים ששמו "אוטוסיל" כתובתו : http://www.otosale.com/

כל חנות שנפתחת בארצנו הקטנה מבורכת ואפשר רק לאחל להם בהצלחה.

לידעתכם אשמח לעזור בכל שאלה הקשורה בדגמי מכוניות ובכלל בכל נושא :smile:

בברכה,

אלון פרז

יו"ר OTOTOY " מועדון אספני כלי רכב מיניאטורים "

www.ototoy.com

אספן דגמי מכוניות 1/43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאלון פרז, כה לחי על אתר המכירה המקוונת.

למי שלא יודע הוא אחד ממומחי דגמי מכוניות מיניאטוריים ובאוסף שלו יש דגמים נהדרים הן ביופים ודיוקם והן של מכוניות קלאסיות כפז'ו 203 ועוד ועוד.

אני מחכה שיגיעו אצלו ואצל וילנצ'יק דגמים של פיאט, בכל קנה מידה, להגדלת אוספי.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 6423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...