Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה , חוסר באס בחיבור של סאב למגבר

שימו לב! השרשור הזה בן 6925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה לי קליפורניה בום 800W (AMP)

והחלפתי ל JBL GTO 75.4 מהדיוטי פרי

הסאב הוא 10' HED של Cerwin Vega .

משום מה שמעו הרבה יותר חזק עם הקליפורניה בום !

שאני נותן לסאב יותר עוצמה ב GAIN הוא פשוט מתחיל לתת פיקים כאלה (כמו שנותנים מכה בתחתית של כוס פלסטיק)

מה קורה כאן ?

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תגזים עם הגיין הוא לא משמש בדיוק כווליום ראשי,מכוונים אותו כמו שצריך פעם אחת ולא נוגעים יותר- הוא כולה משמש להתאמת יציאת המתח בהדיוניט למתח כניסת הסיגנל למגבר .יכול להיות פתחת אותו יותר מדיי לדוגמא אם המגבר מכוון ל2וולט והפאנל מוציא ביציאה 4 וולט אתה לא תנצל את מלא הכוח ותביא את המגבר לקלאפינג וזה יגרום ולרעשים ולעבודה לא יעילה של המגבר ולא תנצל את מלוא כוחו.דבר ראשון כוון כמו שצריך את הגיין זה הדבר הבסיסי הראשון שיש לעשות כמו שצריך ! על איזה נפח תיבה מדובר ? פתוחה סגורה? איך חתכת תדרים במגבר ואיך המגבר שלך מכוון לתחום אותם? יכול להיות שתחימה לא נכונה מהפאנל או גם מהמגבר עצמו וגיין לא מכוון נכון גורם לבעיות האילו..

נ.ב: מה אם המגבר קליפוניה שלך? אם תמוכר דבר איתי בה"פ.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אם נכוון את רגישות המגבר ככה שתתאים לסיגנל במתח נמוך ובפועל ניתן לו סיגנל במתח גבוה יותר המגבר יוכל להפיק את מלוא ההספק. במקרה שציינת אנחנו מכוונים את המגבר ליחס של 2:1 וסביר להניח שלא נשמע כלל קליפינג. בעברית פשוטה קליפינג במגבר יכול לקרות רק אם "נצלנו את מלוא הכח" של המגבר. אני מציע לך לעבור על הFAQ ולקרוא בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי פה וזה הספיק לי ועדין מקביל לדברי

http://www.autosound.co.il/main.asp?url=content/10-12-2002-DIY-Setting-Gains.html

סה"כ זה מתי שסיגנל היוצא מהפאנל במתח גבוהה יותר מהכניסה במגבר נחתך על ידו לערך שהמגבר מכוון .

*לא ניראה לי שמקור המידע שלי הוא חאפרי ..

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה לא הספיק לך כי כתבת דברים לא נכונים (וכבר ציינתי מה) לכן עדיף שתקרא עוד על מנת שלא תטעה אחרים. אנחנו שומעים מוסיקה ולא תדרי בדיקה, זה משהו אחר לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר דקות אמרת שההסבר באוטוסאונד הספיק לך, עכשיו, מספר דקות אחר כך אתה אומר שכבר עיינת בFAQ? לקרוא על זה בFAQ ולהבין לוקח יותר מכמה דקות. מצטער אין לי את הכח או הרצון לכתוב את אותם הדברים בפעם האלף, אולי למישהו אחר יהיה את הכח. אני יכול להמליץ לך שוב לקרוא טוב בFAQ ולהשתמש בחיפוש אם יש צורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אני אומר, כתבת דברים לא נכונים אז כנראה שההסבר לא מספיק לך. ההסבר שם קצר והוא לא מסביר את הכל, אם אתה לא רוצה לקרוא עוד בנושא זו זכותך אבל אל תסביר לאנשים בעניין כי אתה תטעה אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נתתי לו כ"כ הרבה GAIN ...

חתכתי אותו מאד נמוך דרך המגבר, דרך הHU אין בכלל דרך לחתוך תדרים...

האם יש מקום שאני יוכל לעשות כיוון למגבר כמו שצריך , בחינם ?

אבל אני לא מדבר על כיוונון חפארי ....

אגב

המגבר נמכר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...