Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני רוצה לעשות בקרוב מאוד טיפול 10K לרכב לבד ויש לי כמה שאלות בנוגע לזה...

2fast4ever
שימו לב! השרשור הזה בן 6937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר בפיז'ו 205 96 הזרקה...

1.עד עכשיו יש לי תערובת של 2 שמנים מסיבות כאלה ואחרות(אני יודע שזה ממש לא ממולץ)האם שמן 10-40 חצי סינטטי של פרסטון יתאים לי?עדיף סינטטי מלא?

2.איזה פלאגים מתאימים לי? ומה מרווח האלקטרודה?והאם את מרווח האלקטרודה אני מכוון לבד ואם כן אז איך?ומה מספר האלקטרודות המומלצות לרכב הנ"ל?

3.מה צריכה להיות ההתנגדות של חוטי ההצתה?

4.האם ניתן לפתוח את פילטר השמן ע"י מפתח צינרות או שחייב את הכלי היעודי לכך?

5.עם איזה בוקסה ניתן לפתוח את הפלאגים?

6הבנתי שהמפתח לקרטר בפיז'ו הוא דיי בעיתי 8X8 מ"מ....מאיפה אני יכול להשיג אותו?

7.מה עלות החלקים +- ?

ובנוגע לסדר טיפולים....אני חושב שאני צריך לעשות אטם ראש אצלי ברכב,כמובן שזה יתבצע במוסך,השאלה היא אם כדי לעשות את זה לפני או אחרי הטיפול?כמו כן ביצוע אינפוזיה עם K44 אחרי טיפול או לפני טיפול?

תודה מראש לעונים,סני.

sani

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בפיז'ו 205 96 הזרקה...

1.עד עכשיו יש לי תערובת של 2 שמנים מסיבות כאלה ואחרות(אני יודע שזה ממש לא ממולץ)האם שמן 10-40 חצי סינטטי של פרסטון יתאים לי?עדיף סינטטי מלא?

2.איזה פלאגים מתאימים לי? ומה מרווח האלקטרודה?והאם את מרווח האלקטרודה אני מכוון לבד ואם כן אז איך?ומה מספר האלקטרודות המומלצות לרכב הנ"ל?

3.מה צריכה להיות ההתנגדות של חוטי ההצתה?

4.האם ניתן לפתוח את פילטר השמן ע"י מפתח צינרות או שחייב את הכלי היעודי לכך?

5.עם איזה בוקסה ניתן לפתוח את הפלאגים?

6הבנתי שהמפתח לקרטר בפיז'ו הוא דיי בעיתי 8X8 מ"מ....מאיפה אני יכול להשיג אותו?

7.מה עלות החלקים +- ?

ובנוגע לסדר טיפולים....אני חושב שאני צריך לעשות אטם ראש אצלי ברכב,כמובן שזה יתבצע במוסך,השאלה היא אם כדי לעשות את זה לפני או אחרי הטיפול?כמו כן ביצוע אינפוזיה עם K44 אחרי טיפול או לפני טיפול?

תודה מראש לעונים,סני.

1- 10 /40 חצי סינטטי יספיק!

2-בחנות חלקי החילוף יתאימו לך את הפלג המתאים, את המרווח אין צורך לכוון הוא מגיע מכוון!

3-בצע חיפוש !נפתח לא מזמן דיון בנושא!

4- ניתן גם עם מברג! לחזק ביד בלבד!

5- 5/8 !

6-חנות כלים שוורץ בתל אביב!

7-מחיר מדוייק תקבל בחנות(אצל הפרסי?)!

8- אין צורך להשתמש בתוסףK-44, אם אתה הולך להוריד ראש מנוע, מכיוון שמטרת התוסף להוריד פיח מהשסתומים ומהבוכנות, שבוודאי יעשה במוסך, ושם גם יוחלף שמן , וגם מצתים, וגם מסנן שמן, וגם יבדקו חוטי ההצתה, כך שכל הסעיפים למעלה מיותרים , ולא אקטואלים!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיה "כורדי" (וסליחה עם כל הכורדים בפורום ובכלל, אני לא מיתכוון לזה באמת, אתם אחלה אנשים :wink: )...

קנה מפתח לפילטר שמן, גם אני היתקמצנתי וניחלמתי עם זה ודפקתי את האצבעות. בסוף קניתי את המכשיר הזה, עולה כמה עשרות שקלים וחוסך הרבה כאב ראש (ודפיקות על האצבעות)...

אמנם זה כלי שלא מישתמשים בו הרבה, אבל שווה כל שקל! ובנוסף תמיד תוכל להשאיל אותו לחברים (שערכך יעלה בעינהם "ואאוו, איזה מכונאי, יש לו הכול" :-P )...

בהצלחה!!!

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...