Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסבה ראלי דור 1 למנוע 1.6 16V דרוש עוד מידע

r_106
שימו לב! השרשור הזה בן 6920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה בשעה טובה קניתי מנוע 1.6 16V של 307 המנוע כולל כל האיבזרים שלו כולל צמה חוטים כולל מחשב , וכמוכן קלאץ' 200 מ"מ מקורי חדש וכמובן נשאר עם הגיר של הראלי .הכל הולך לכנס לראלי דור ראשון

השאלה שלי האם צריך להחליף כל המערכת חשמל בראלי או רק צמה של המחשב והאם צפוי לי עוד דברים שלא לקחתי בחישבון חוץ מלהחליף את צנרית המים ? והתאמת אגזוז האם תושבות של ה 206 1.6 יישבו אחד לאחד כי גם ב 206 מדובר הרי באותו מנוע ? מישהו ביצע את הפרויקט הזהה ? למישהו יש עוד עצות בשבילי המנוע כבר נקנה והוא אצלי אז לרדת מזה אני לא מתכוון .

ותודה לכל מי שיעזור מבקש רק מי שמבין יענה

106 ראלי -VR-6 - V-5 -- קינג קצר-- MGVVC-נמכרו

wv-v6 גולף + WRX- GTI306 *GTI -נמכרו

נמכרה ---Sti

clio sport כיום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה יש במחשב של ה 307 אימובליזר מובנה. אם אין לך את מה שמשחרר אותו (מפתח מקודד או קודן לפי מה שמותקן ברכב המקורי) תצטרך לפרוץ אותו.

ל 307 יש גם מצערת אלקטרונית, תודא שקיבלת את יחידת הבקרה שלה יחד עם הצמה.

אם התושבות לא מתאימות, תשתמש בתושבות של 106 GTI.

אבנר.

peddinbe

INOX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה מישהו אחד אפילו שיכול לתת לי ייעוץ בנושא ?

אנשים ???

נמכרה ---Sti

clio sport כיום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה מישהו אחד אפילו שיכול לתת לי ייעוץ בנושא ?

אנשים ???

לא יודע לגבי ייעוץ אבל מה יהיה עם הלחץ? מה אתה שותל את המנוע עוד שעה וחייב תשובות של הרגע האחרון לפני שאסון נורא יקרה לאנושות? :roll:

- או -

בסה"כ כתבת את ההודעה לפני כמה שעות, אתה באינטרנט, אנשים ייתחברו יותר מאוחר או בימים הקרובים ויעזרו לך עם מה שהם יודעים, עד אז אתה מתבקש לשמור על סבלנות או לקחת איזה וואליום.

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי נכון ?

אתה מתכוון לשתול מנוע של 307 בראלי דור ראשון ?

לא מבין את הסדר שלך. קודם קונים אחר כך שואלים ? ראית שביצעו דבר כזה מעולם ?

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שידוע לי ב307 מחשב מרכזי, ששולט על הכל, הכל מכיוון ההצתה דרך הבקרת אקלים ועד לנעילה המרכזית(!). לכן זו בעייה להרכיב מנוע עם מחשב שכזה ב106. אם אני לא טועה, ניתן לרכוש בצרפת (בעלות לא מבוטלת) מחשב מנוע עצמאי למנוע כדי שיוכל לעבוד כמו שצריך בלי כל השטוייות ועם אמינות גבוהה יותר!

בברכה נדב

נ.ב. נשמע פרוייקט מעניין

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי נכון ?

אתה מתכוון לשתול מנוע של 307 בראלי דור ראשון ?

לא מבין את הסדר שלך. קודם קונים אחר כך שואלים ? ראית שביצעו דבר כזה מעולם ?

שמוליק

כן כן ראיתי פרויקט כזה בחו"ל ואם יש אותו שם אז אני מאמין שגם פה זה אפשרי לכן אני מחפש עוד יותר מידע הדבר ניתן לביצוע

נמכרה ---Sti

clio sport כיום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל R 106 ,בנושא השתלת המנוע עשו את זה בסיטרואן AX בארץ אבל עם מערכת הזרקה שונה. אם אתה צריך יעוץ או עזרה בעבודה תפנה אלי יש לי מישהו שבנה פרויקט כזה. נושא האימובילייזר בעייתי מכיוון שיש ב 307 מחשב מרכזי שנקרא BSI וללא מתג התנעה, מפתחות מתאימים BSI ומחשב מנוע ש"מדברים" באותה שפה חבל על הזמן.לכן מחליפים למערכת הזרקה שונה ופשוטה יותר.בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 6920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...