Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החוצפה של המתדלקים בארץ ושל נהגי המשאיות

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 6940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למנהלים: במידה וטעיתי בפורום אנא העבירו את ההודעה לפורום המתאים.

היום בבוקר לפני הנסיעה לנתניה עצרתי בתחנת דלק "פז" ליד יוקנעם בכביש ואדי מילק על מנת לתדלק.

מכיוון שיש שם רק משאבה אחת לתדלוק דלק 96 נאלצתי להמתין בתור על מנת שהרכב שהיה לפני יסיים לתדלק. הרכב שהיה לפני הוא מיצובישי לנסר נהוגה ע"י נהגת מבוגרת.

מיד בסיום התדלוק למיצובישי המתדלק שאל את הנהגת אם לבדוק שמן ומים. הנהגת הסכימה.

המתדלק פתח מכסה מנוע- בדק והודיע לנהגת באופן חגיגי שחסר לה שמן. הנהגת ביקשה למלא. המתדלק מילא טיפה שמן (לא יותר מזה) ושם את ג'ריקן השמן של 5 ליטר!! בתא המטען של אותו רכב. כמובן שאת השמן הוא מכר לה.

אח"כ המתדלק הודיע לנהגת שחסר לה גם נוזל בלמים וכמובן מכר לה בקבוק של חצי ליטר, מילא קצת ושם את הבקבוק בתא המטען. נוזל קירור המתדלק לא בדק כי לא הצליח לפתוח את הפקק.

הנהגת נסעה (בטח בחשבון של 200-300 ש"ח בגלל התוספות) ואני התקדמתי על מנת לתדלק.

אמא שלי יצאה מהאוטו כדי לחפש את המתדלק שבינתיים נעלם ואני יצאתי כדי לפתוח את פקק מיכל הדלק.

המתדלק: איזה דלק?

אני: 96 מלא.

(המתדלק מכניס את המשאבה ובינתיים המיכל מתמלא)

המתדלק: לבדוק שמן ומים?

אני: ממתי בודקים שמן שהמנוע חם?!

המתדלק: מה?? למה כמה זמן נסעת עם האוטו?

אני: מה זה משנה כמה זמן נסעתי, המנוע חם ונמצא בטמפ' עבודה ולכן השמן נמצא במנוע ולא באגן השמן ולכן התוצאה לא מדוייקת!

המתדלק: מי אמר לך את השטויות האלה?!

אני: זה לא בסדר מה שאתם עושים.

המתדלק: טוב, זה נכון שעדיף לבדוק שמן ומים שמנוע קר אבל זה גם לא נורא לבדוק שהמנוע חם.

בשלב זה נכנסתי חזרה לרכב.

סיפור שני:

היום, שעת צהריים בכביש החוף כביש של 2 נתיבי נסיעה לכל כיוון. אני נוסע בנתיב הימני במהירות 90 קמ"ש. המהירות המותרת היא גם 90 קמ"ש.

בשלב מסויים נהג משאית וולוו נדבק מאחורה וצופר ללא הפסקה כדי שאני ייסע יותר מהר. בהתחלה התעלמתי אך לאחר כ- 4 דקות שהצופר שלו לא הפסיק לעבוד ועוד מדובר בצופר חזק של משאית נאלצתי לסגור את החלונות ולהפעיל מזגן כדי לא לאבד את השמיעה. נהג המשאית התייאש ועקף אותי בנתיב השמאלי תוך כדי שהוא לא מפסיק לצפור.

בזמן העקיפה הורדתי מעט מהירות ונצמדתי לשוליים כדי לאפשר לנהג המטורף עקיפה בטוחה.

מיד בסיום העקיפה נהג המשאית החליט שהוא עושה דווקא ונוסע על 60 קמ"ש. האטתי גם מהירות ונסעתי אחריו.

בהזדמנות הראשונה שהיתה לי יצאתי לעקיפה בנתיב השמאלי. התחלתי לעקוף את המשאית ושנהג המשאית קלט את זה במראה הוא החליט להגביר מהירות להערכתי הוא נסע על 100 קמ"ש ב"שיא". בשלב זה התעצבנתי ממש, העברתי להילוך חמישי ועקפתי את הנהג על 120 קמ"ש. תוך כדי העקיפה שלי הוא התחיל שוב לצפור. בדרך עקפתי גם איזה רנו קנגו שנסעה לפני המשאית. חזרתי לימני ונסעתי על 100 קמ"ש עד שלא ראיתי את המשאית באופק.

מה אתם אומרים על זה? בגלל נהגים אידיוטים כמוהו נגרמים תאונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הנהג משאית,לדעתי לא היית צריך להיגרר אחריו ולנסות לעקוף,עושה לך דווקא?שיהיה לו לבריאות.

יש אנשים מטומטמים כאלה בחושבים שהכביש זה מקום להוציא את העצבים שלהם ולהראות כמה "גברים" הם.

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא לישראל... באת לעשות את החגים עם המישפחה בארץ?

אההה, אתה גר בארץ? ולא ידעת שזה ככה? מוזר...

:wink:

פעם תידלקתי את האוטו באיזו תחנה, והמתדלק שאל אם לבדוק מים ושמן, אני אמרתי לו "שמן לא צריך, אבל מים תבדוק..."

אחרי שנכוותה לו היד מהאדים שיצאו משם, אמנם הרגשתי רע, אבל הוא למד...

(או שלא...)

ומשאיות? באמת, אתה לא יודע ש"למי שיש יותר גדול" בארץ מקבל זכות קדימה?!

באחת הירידות של איילון, אני נוסע לי, בימני במהירות של 100-110...

פתאום, אחת המשאיות שהזדחלו בשמאלי מחליטה שזה המחלף שהוא צריך לרדת... בזריזות של רוכב קטנוע תל-אביבי הוא כמעט עשה מהג'אסטי שלי קישוט על הגלגל שלו...

נבלות!!!

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקל או בלון?

תאר לך שעל כל דבר כזה אנשים יפתחו דיונים עם כל הכבוד שיש . כאילו ..אתה חי בישראל הלו!!!

אל תתרגש ואל תיקח ללב , יום יום דקה דקה זה קורה ..תתחיל להתרגל לחיים החדשים שלך על הכביש . תאמין לי זה לא ישתנה לטובה אם כבר רק לרעה..כי פה זה ישראל.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקנה :

ליפני נסיעה לנתיה , צפה לגרוע מכל. או שאל תיסע לנתניה אין מה לעשות פה :-)

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו שיטה ידועה של המתדלקים למלא את קופת התחנה. ביום חמישי האחרון לקחתי את הרכב לתדלוק והמתדלק חשב שמצא לו פרייאר: "המתזים של השמשות שלך ריקים לגמרי..." אמר לי בנונ-שלנטיות וכבר שלח את ידו לג'ריקן שרצה למכור לי.

הייתי חייב להעמיד אותו על טעותו...הרי רק אתמול מילאתי שם לפחות שתי ליטר!

יצאתי מן הרכב וניגשתי איתו למיכל המתזים, המצוף עמד על העליון ולא הייתה בעיה לראות שלא חסר שם כלום (ומדובר על נוזל שמשות איכותי).

"איפה בדיוק חסר?" שאלתי אותו והצבעתי על המיכל

"לא... פשוט חשבתי שאולי חסר לך ותרצה לקנות" (וכול זה תוך כדי שהוא מחזיק את הג'ריקן), הלכתי לבגאז' והוצאתי את הג'ריקן 4 ליטר שיש לי - ומילאתי כמות של חצי כוס עד שהמיכל עמד על Full.

"תודה שתדלקת פז..." אמר לי עם הקבלה.

בייאצ'!

אגב,

בנוגע לקטע השני עם המשאית - סטיבן ספילברג עשה את הסרט הראשון שלו על מקרה כמו שלך.

סרט מרתק ועוצר נשימה (בפעם הראשונה, בפעם השנייה מתחילים לרחם על הווליאנט שהולכת לעזאזל)

למה כבר לא עושים סרטים יפים כאלה היום?

מומלץ!

duel14.jpg

duel.jpg

NONAME75.jpg

Duel%20-%20foto.jpg

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאר לך מה זה יעשה לפיאט אונו...

:lol:

אה ועוד משו... אנחנו מעדפים לנסוע לכל תחנת פז אחרת עם הרכבים שלנו (פזומט צבאי ) ולא לתדלק בתחנה הארורה הזאת איפלו שזה שני מטר מהבסיס. (פז יוקנעם)

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התחנת דלק- אתה צודק שלא בוקים שמן בטמפ' עבודה

ולגבי המשאית- הוא עשה בכוונה אולי כדי להלחיץ(אתה נהג חדש?)

פשוט אין מה לעשות עם הנהגים בארץ :\ הלוואי יכולנו לשנות את זה..

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצר ה"דווקא" של הנהגים בארץ ממש גובל בפיגור שיכלי...

נסע מאחורי פעם נהג אוטובוס, הבהב עם האורות וצפצף (אני נסעתי 10+ קמ"ש)...

OK, אין בעיה, יורד טיפה לשוליים ונותן לו לעקוף (אני לא רוצה מישהו "עם סעיף" מאחורי, ובטח שלא עם אוטובוס)...

אחרי שהוא השלים את העקיפה הוא התחיל לנסוע לאט, מאוד... השאלה היא למה?!

וכשאני ניסיתי לעקוף הוא האיץ...

דבילים לא חסר...

והכי כואב זה שהם ניקראים "נהגים מיקצועיים"... אילו שנימצאים כל היום בדרכים...

טימטום...

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתגובה לגילי,

:oops: אבי עושה את מה שאמרת, רק בנסיבות אחרות. כשיש מישהו מאחוריו עם אורות גבוהים שלא נותנים מנוחה ומסנוורים דרך המראה זה די מעצבן (בעצם מאוד מאוד מעצבן), לכן נוסע הוא לאט, נותן לו לאכוף, ואז מדליק את האורות הגבוהים שלו עד שהבחור ה____(השלם לבד) זועק לכבות אותם.

לדעתי זה לא קטע של דווקא, זה קטע שהנהג השני אולי לא יודע איך מרגיש נהג מסונוור, צריך לתת לו טעימה קטנה של ההרגשה.:twisted:

ניר המחפש חיפושית. (כן זה פירסום ישיר).

חג שמח.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתגובה לגילי,

:oops: אבי עושה את מה שאמרת, רק בנסיבות אחרות. כשיש מישהו מאחוריו עם אורות גבוהים שלא נותנים מנוחה ומסנוורים דרך המראה זה די מעצבן (בעצם מאוד מאוד מעצבן), לכן נוסע הוא לאט, נותן לו לאכוף, ואז מדליק את האורות הגבוהים שלו עד שהבחור ה____(השלם לבד) זועק לכבות אותם.

לדעתי זה לא קטע של דווקא, זה קטע שהנהג השני אולי לא יודע איך מרגיש נהג מסונוור, צריך לתת לו טעימה קטנה של ההרגשה.:twisted:

חג שמח.

לפעמים יש כאילו שהם טיפשים/לא מודעים שהם עם אורות גבוהים או לא מכווונים (או שהם משחקים עם המתג של הגובה של הפנסים. "הכי גבוהה זה הכי טוב...":shock: )

"דווקא" של אורות גבוהים אני עושה לפעמים, רק כשמישהו תקוע בשמאלי על 60, ואין אפשרות אחרת לעקוף אותו, ואחריו הדרך פנויה... וגם לא לאורך זמן...

יש נהגים שלא ממש מתקשרים עם האוטו ודבר כזה יכול להביא אותם לאיבוד שליטה (ובדרך יקחו אותך גם!), או שיצא לך איזה "קופיף" ברמזור עם אלה/אקדח...

לא שווה ל"הילחם" בכביש... פשוט תתרחק, ומהר מאותם אילו שלא מבינים איך לנהוג, כי שהם יעשו טעות אתה לא רוצה להיות לידם...

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתגובה לגילי,

חג שמח.

השאלה באיזה נתיב אבא שלך...

אם הוא בנתיב הימיני ועושים לו אורות והוא לא זז אז זה הוא שלא בסדר וזה מובן מאליו שיציקו לו אם אורות כי זה כאילו שהוא עושה דווקא שהוא לא זז....

אם זה קורה בנתיב אחר אז שכח ממה שאמרתי...

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הבדיקות של המתדלקים:

אנחנו כולנו חכמים גדולים שמבינים במכוניות ובודקים כל יומיים שמן/מים/אוויר.

נראה לכם שאמא שלי (אשה נפלאה) יודעת בכלל איך ואיפה לבדוק אם חסר שמן? או מים? שלא לדבר על אוויר.

כנראה שהיא גם לא תלמד בגיל 58.

כנראה שהיא גם לא כ"כ שמחה לדחוף את הידיים שלה למכסה המנוע המלוכלך.

עדיף שהיא תשלם קצת יותר על שמן/מים מאשר על אוברול מנוע.

זה שהמתדלקים נותנים שמן גם כשלא צריך זו בעיה אחת אבל חשוב לבדוק אחת לשבוע שמן ומים ולא כולם יודעים,יכולים או רוצים.

גם את מכסה המים אפשר לפתוח כאשר הוא חם - אם עושים זאת לאט לאט ובעדינות בלי לקבל קיטור לפנים.

מן הסתן אם מיים מתחילים לצאת לפני שהמכסה פתוח לגמרי אז לא חסר יותר מדי.

רק תלונות אנשים?

Ford Taunus GXL 2300 v6 ידנית 1972 - [][ ]O=o=O[ ][]

Ford Fiesta CL 1988

CJ8s 1987 O|||||||O

Ford Focus Estate 2.0 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...