Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל קורסה GT

מקלארן F1
שימו לב! השרשור הזה בן 6943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

הייתי רוצה ח"ד על האוטו.

מבחינת ביצועים, אחיזת כביש, נוחות...בקיצור הכל.

אני יודע שמ0-100 זה לא הצד החזק שלו, אבל הוא די ספורטיבי לא?

תודה רבה

יונתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורסה GT נימכרה כאן בשנים 84-87 בכמויות די מכובדות,היה לה מנוע 1.3(זהה לזה של הקדט והאסקונה)עם 70 כ"ס,ביצועים נחמדים,אם כי לא ברמה של שאר הקטנות החמות של תקופתה.האבזור היה נחמד,לוח מחוונים עשיר,חישוקי סגסוגת ומושבי ספורט.הצד החזק שלה היתה התנהגות הכביש המצויינת ואיכות הייצור הטובה שגרמה להן לשרוד יפה את השנים.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה אוטו אם יש אחת שמורה

המון פוט שיפורים (אפשר להכניס מנוע של אסטרא GSI ) וובירם כפולים (נסעתי על אחת כזו) המון חלקים (גם ברארץ וגם בחול) היתה בשנות ה 90 מכונית אהובה על המשפרים באנגליה.

יש אחת למכירה ב חיפה - נראת טוב ושמורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תיקון קטן לדבריו של חן, אם מדובר במנוע ה1.3S של אופל [יחס דחיסה גבוה] אזי יש לו 75 כ"ס במקור.

המנוע 1.3 הרגיל, יחס דחיסה נמוך, נתן 65 סוסים גרמניים.

מנסיון שהיה לי עם מנוע הזה על אופל קאדט [האוטו הראשון שלי] המנוע מאוד אוהב סל"ד גבוה, ושם הוא נותן את מה שהוא יכול להציע.

בזמנו, הצעות פרקטיות שאני קיבלתי היו הסבה למנוע 1400 של קורסה חדשה יותר, שנתן 90 כ"ס, וכמובן אם רוצים להשקיע, השמיים הם הגבול.

ושים לב - אגב, לחפש מנוע שאין ולא היה לו טראומות התחממות ושמילאו ברכב נוזל קירור בלבד ולא מיים בשום פנים ואופן, לרכב יש ראש מנוע מאלומיניום, ומיים רגילים עושים בו שמות.

דבר נוסף ששווה לשים אליו לב הוא גל הזיזים - ניתן לראות ולגעת דרך פתח מילוי השמן, או אם המוכר ייתן לך, אפילו פרק את מכסה הגל הזיזים [עניין של חמש דקות, עם ראצ'ט ובוקסה 10 או 8 מ"מ ] וגע בבליטות של גל הזיזים.

מוחלה ידועה שלהם היא להשחק עד תום עקב התחממות \ שימוש בשמן לא ראוי \ הזנחה, ואז ניתן להרגיש "מדרגות" על הזיזים השונים, דבר זה יעיד לרוב על קומפרסיה לא שווה ומנוע שמתקרב לסוף חייו.

בהצלחה

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיך יקר,לקורסה 1.3 SR יש 70 כ"ס ולא 75,למרות שהמנוע שלה זהה לזה שבקדט ובאסקונה.

ההספק המעט נמוך יותר נבע מיחס דחיסה קצת יותר נמוך.

בשנים הראשונות הם הישתמשו במאייד VARAJET מתוצרת רוצ'סטר האמריקאית,ובשת 86 הם עברו לשימוש במאייד פירבורג גרמני,ואז ההספק עלה ל 75 כ"ס.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים, אז איכות ההרכבה של האוטו טובה, והוא לא כ"כ חזק בקו ישר אבל מתנהג טוב ויש לו הגה טוב?

איך מבחינת עמידות, אתם חושבים שהאוטו יחסית אמין או שעושה בעיות?

וחן: לאיזה מתמודדות מאותם שנים התכוונת?..205 GTI?

תודה רבה

יונתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...