Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חומצת סוללות,איפה?

Tubular speaker
שימו לב! השרשור הזה בן 6956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

במהלך הכנותי לתחילת פרויקט הרכב שלי,התחלתי להתחמש בחומרים וגיליתי "להפתעתי" שחסרה לי חומצת סוללות.

שאלתי היא,האם אחד מכם יוכל להפנות אותי למקום בו אוכל לרכוש בערך 150 ליטרים של חומצת סוללות מאיכות טובה?

די... מספיק. נגמרה התקופה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אחד מכם יוכל להפנות אותי למקום בו אוכל לרכוש בערך 150 ליטרים של חומצת סוללות מאיכות טובה?
פרוייקט רכב?

זה נשמע יותר כמו פרוייקט קסאמים :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קסאמים זו מכונית תופת.:wink:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להבטיח לך שהשימוש שיעשה בחומצה הזאת יביא את העולם צעד אחד קרוב יותר לשלום עולמי...:-P

ועכשיו ברצינות, אני צריך את החומצה לאנודיזציה שאני מתכוון לבצע לחלקים מסוימים ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך את החומצת סוללות מיוננת כבר או שאתה מתכוון לינן אותה בעצמך על מנת להוזיל את התהליך ? ?

ישנו מקום שמוכר חומצת סוללות אבל אחרי תהליך של דנטורציה הידרו-פסיבית בטמפ' מאוד גבוהות על כדי יצירת איזוטופים אשר הופכים למוליכי על בטמפ' החדר , אם אתה מעביר את החומר בתהליך מאוד מורכב שאני לא רוצה להלאות אותך בו , שכלול בו שימוש במאיץ חלקיקים וצנטרפוגה גי'רוסקופית .

אתה תקבל משהו שמאוד מזכיר את חומצת הסוללות שלך , אך מואץ יותר מבחינת ההמראה שלו , מה שהופך את החומר לדליק ביותר לכן יש להמנע מכל פעולה שתגרום לפירוק אטומי ברמת השינוי המולרי , כגון נפיחת אחוריים רעשנית במיוחד .

מקווה שעזרתי .

נזכרתי בעוד כמה פרטים ,

אתה יכול להוזיל את תהליך היינון ולהשתמש בסמובר ובשואב אבק על מנת ליצור סט-אפ מתאים ליינון אופטימלי בתנאי מעבדה חאפריים .

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בעברית?!:shock:

כל מה שאני רוצה זה חומצת סוללות בריכוז של 36% כדי לנקבב קצת אלומיניום.

*כ"כ הרבה מילים גדולות! אין לך מושג איזה כאב ראש גרמת לי!:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך את החומצת סוללות מיוננת כבר או שאתה מתכוון לינן אותה בעצמך על מנת להוזיל את התהליך ? ?

ישנו מקום שמוכר חומצת סוללות אבל אחרי תהליך של דנטורציה הידרו-פסיבית בטמפ' מאוד גבוהות על כדי יצירת איזוטופים אשר הופכים למוליכי על בטמפ' החדר , אם אתה מעביר את החומר בתהליך מאוד מורכב שאני לא רוצה להלאות אותך בו , שכלול בו שימוש במאיץ חלקיקים וצנטרפוגה גי'רוסקופית .

אתה תקבל משהו שמאוד מזכיר את חומצת הסוללות שלך , אך מואץ יותר מבחינת ההמראה שלו , מה שהופך את החומר לדליק ביותר לכן יש להמנע מכל פעולה שתגרום לפירוק אטומי ברמת השינוי המולרי , כגון נפיחת אחוריים רעשנית במיוחד .

מקווה שעזרתי .

נזכרתי בעוד כמה פרטים ,

אתה יכול להוזיל את תהליך היינון ולהשתמש בסמובר ובשואב אבק על מנת ליצור סט-אפ מתאים ליינון אופטימלי בתנאי מעבדה חאפריים .

מה זה לעזאזל סוללות ?????

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להבטיח לך שהשימוש שיעשה בחומצה הזאת יביא את העולם צעד אחד קרוב יותר לשלום עולמי...:-P

ועכשיו ברצינות, אני צריך את החומצה לאנודיזציה שאני מתכוון לבצע לחלקים מסוימים ברכב.

למה לקלל ,למה???
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש התקדמות במציאת הנוזל הדרוש ?

דרך אגב , אתה יכול לעשות קורלציה בין הנוזל הנ"ל לברטולין שעבר תהליך מטמופרזה עם זיקוק תחת השפעה של תאים פוטואלקטריים עם קוטביות יינון הפוכה .

סוללות ? זה זן נכחד של בעלי חיים קדומים , משהו כמו שילוב של חתולים סמוראים וקופי נינג'ה .

Dr. Dre , 2001

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש התקדמות במציאת הנוזל הדרוש ?

דרך אגב , אתה יכול לעשות קורלציה בין הנוזל הנ"ל לברטולין שעבר תהליך מטמופרזה עם זיקוק תחת השפעה של תאים פוטואלקטריים עם קוטביות יינון הפוכה .

סוללות ? זה זן נכחד של בעלי חיים קדומים , משהו כמו שילוב של חתולים סמוראים וקופי נינג'ה .

נכון...

עדיף שתקנה את זה וזהו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות זה אפשרי , השאלה אם יש לו בהישג יתר ברטולין , שכאמור הוא חומר גלם זול יותר .

להבדיל מקניית הנוזל מוכן , ניתן לזקק ולהגיע לקמות איכות שלא תמצא בשוק ...

Dr. Dre , 2001

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...