Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה חמה על תוסף MOTOR UP

נהג רגוע
שימו לב! השרשור הזה בן 6921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה שמתי לאמא שלי באוטו תוסף MOTOR UP, ושמרתי רבע קופסה לאופנוע. מדובר בתוסף שלפני כמה שנים פורסם המון בערוץ הקניות. הם טענו שהוא מחייה מחדש מנועים ישנים, ויוצר שכבת שימון שמצפה את חלקי המנוע והגיר גם אחרי חנייה ארוכה. בכל אופן, ברחוב יצחק שדה בתל אביב, המליצו לי בחנות לקנות דווקא פחית של תוסף BK או BG לא זוכר בדיוק. שמתי את זה במיכל דלק באופנוע והוא נסע כרגיל, עד שאחרי כמה דקות התחילו גמגומים זועתיים, שנמשכים דקה רצוף, ומתרחשים כל פעם שמנסים לעלות לסל"ד גבוה. במוסך החליפו חצי קרבורטור...

לא התייאשתי וקניתי את ה MOTOR UP בכל זאת. עלה 100 ש"ח בערך באייס. שמים את זה בשמן מנוע.

שמתי שלושת רבעי באוטו, ורבע באופנוע. התוצאות:

באוטו, בן 7, 100,000 ק"מ לא הורגש שינוי.

באופנוע, XT350 שחוט, שנת 94, כמעט 80,000 ק"מ ללא אוברול, הורגש שיפור ענק. הצליל של המנוע נהיה עמוק יותר, התגובות של המצערת חלקות יותר, ויוצא הרבה פחות עשן מאזור המנוע אחרי ההנעה. לגבי כוח בסל"ד גבוה אני לא בטוח שהשיפור משמעותי. בקיצר, למה לא שמתי את זה קודם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהיה לך את ה BK כמה שמת ממנו למיכל של האופנוע?

ה BK הוא תוסף חזק מאוד, ואמור להתאים פחית למיכל מלא של רכב, כלומר 40+ ליטרים.

באופנוע צריך להשים חצי פחית, או קצת פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב האופנועים (אלו בעלי קלאץ' רטוב כלומר טבול בשמן) לא מומלץ (בכלל) לשים תוסף מקטין חיכוך לשמן שכן הדבר מביא להחלקת קלאץ' ולבלאי מואץ ברפידות הקלאץ'. (אני מניח שלא שמת תוסף שנועד לכפר על לחץ דחיסה נמוך כמו STP )

לחלקים המיכניים התוסף עוזר מאד להקטין בלאי במיוחד לאותם חלקים אליהם השמן מגיע רק כמה שניות לאחר ההנעה.

בגדול,שמן באיכות טובה,בעל צמיגות נכונה ושמוחלף בזמן עושה את העבודה .

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה שמתי לאמא שלי באוטו תוסף MOTOR UP, ושמרתי רבע קופסה לאופנוע. מדובר בתוסף שלפני כמה שנים פורסם המון בערוץ הקניות. הם טענו שהוא מחייה מחדש מנועים ישנים, ויוצר שכבת שימון שמצפה את חלקי המנוע והגיר גם אחרי חנייה ארוכה. בכל אופן, ברחוב יצחק שדה בתל אביב, המליצו לי בחנות לקנות דווקא פחית של תוסף BK או BG לא זוכר בדיוק. שמתי את זה במיכל דלק באופנוע והוא נסע כרגיל, עד שאחרי כמה דקות התחילו גמגומים זועתיים, שנמשכים דקה רצוף, ומתרחשים כל פעם שמנסים לעלות לסל"ד גבוה. במוסך החליפו חצי קרבורטור...

לא התייאשתי וקניתי את ה MOTOR UP בכל זאת. עלה 100 ש"ח בערך באייס. שמים את זה בשמן מנוע.

שמתי שלושת רבעי באוטו, ורבע באופנוע. התוצאות:

באוטו, בן 7, 100,000 ק"מ לא הורגש שינוי.

באופנוע, XT350 שחוט, שנת 94, כמעט 80,000 ק"מ ללא אוברול, הורגש שיפור ענק. הצליל של המנוע נהיה עמוק יותר, התגובות של המצערת חלקות יותר, ויוצא הרבה פחות עשן מאזור המנוע אחרי ההנעה. לגבי כוח בסל"ד גבוה אני לא בטוח שהשיפור משמעותי. בקיצר, למה לא שמתי את זה קודם...

http://www.ftc.gov/os/2000/03/motorupanalysis.htm

ישנם 10 סוגי אנשים בעולם: כאלה שיודעים בינארית וכאלה שלא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם הבנתי נכון, הלינק הזה טוען שנערך משפט של לשכת הצרכנות האמריקאית נגד מוטור-אפ, ושאסור להם יותר לטעון את הטענות שטענו בפרסומות.

בכל מקרה זה עובד מצוין על מנועים ישנים, מבדיקה אישית.

לגבי הBK שדפק לי תקרבורטור, שמתי ממש קצת, אחרי שבדקתי כמה ליטרים דלק יש לי כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...