Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי צריך לפתוח גז לרווחה.

SCOOTERMAN
שימו לב! השרשור הזה בן 6919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תשתדל להאט תוך כדי סטופי, עד שתהיה במקביל לניידת/שוטר, ואז תפתח מצערת ותתרחק בוולי מבלי לרדת עד שתראה את הניידת/שוטר באופק מאחורייך.

אם השוטר החליט לרוץ לתוך הכביש תוך כדי ניפנוף ידיים, תעקוף אותו מימין כוח האינרציה יקח אותו עד לשוליים השמאליים (תלוי כמה קפה וסופגניות הוא אכל לפני).

הכי חשוב שתהיה עירני לכל חפץ שנמצא בידי השוטרים או לידם :sad:

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשתדל להאט תוך כדי סטופי, עד שתהיה במקביל לניידת/שוטר, ואז תפתח מצערת ותתרחק בוולי מבלי לרדת עד שתראה את הניידת/שוטר באופק מאחורייך.

אם השוטר החליט לרוץ לתוך הכביש תוך כדי ניפנוף ידיים, תעקוף אותו מימין כוח האינרציה יקח אותו עד לשוליים השמאליים (תלוי כמה קפה וסופגניות הוא אכל לפני).

הכי חשוב שתהיה עירני לכל חפץ שנמצא בידי השוטרים או לידם :sad:

בגללך אני צריך כל פעם שאני רוכב להתחמק מקרשים צינורות וכ"ו .במיוחד שאני רכב במהירות חוקית כי אז הרבה יותר קל לפגוע .

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרכים להיפטר משוטר:

1) לתת גז בכייף ולעבור לנתיב רחוק.

2) לקנות אגזוז יד עשירית (מאלה שמוצאים מלא עשון שחור) או לדפוק טוב את המנוע. ככה אפשר לחלוף לשוטר בפנים והוא לא יראה את המספר (עם מנוע דפוק הוא גם לא ישמע).

3) לשים לוחית זיהוי מזוייפת (רצוי לזייף את מספרו של מישהו שאתה לא אוהב במיוחד).

4) במקרה של מצלמה - ניתן לרכב בשוליים או לחלופין ממש מתחתיה.

לא יודע כמה זמן לוקח לדו"ח מהירות להגיע, אני כבר חודשיים נוהג חופשי ומפחד לקבל איזה עשירייה במכה..

:-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2) לקנות אגזוז יד עשירית (מאלה שמוצאים מלא עשון שחור) או לדפוק טוב את המנוע. ככה אפשר לחלוף לשוטר בפנים והוא לא יראה את המספר (עם מנוע דפוק הוא גם לא ישמע).

באמת נתקלתי בבעיה הזאת שאני מנסה לקרוא מספר אבל לא מצליח כי יש רעש :roll:

ד.ביל ?

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם מנוע עצבני, הדרדס יהיה עסוק בלסתום את אוזניו במקום לרשום את המספר. כנראה ולך אין את הבעייה הזאת כי אתה לא שוטר, ובכלל אתה משופר או שלא קלטת את הבדיחה כי אתה סתם

ס.תום

חחח...

:-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממ...כנראה שאני לא מבין בדיחות ד.ביליות.

סלח לי אני מסיים את ההודעה, פשוט יש פה המון רעש ועני קבר לו מצליך לכרו עט מא שעני קוטב :wink:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...