Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקראת המרוץ באסטוריל, פורטוגל

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 6920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נו, מי הימר על רוכבי דוקאטי?

קארלוס צ'קה יזנק מהמקום השלישי וקפרוסי מהשישי.

ומי הימר על הרוכב הוותיק בגריד, אלכס בארוס? הבחור יזנק מהמקום הראשון למרוץ מחר...

אני מנצל הזדמנות זו ומזכיר שאין לפרסם בפורום אין מנצחי הקטגוריות, מבלי להזהיר על כך מראש בכותרת האשכול.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל זה טוה ויפה על צמיגי קוואליפיי, אבל ברייס פייס דברים מסתדרים אחרת..אני מאמין שלא בארוס ולא צ'קה,וגם לא קאפירוסי יסיימו בשלישיה המובילה..אבל אני רק מניח..

dont drink & drive, just smoke & ride

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מאכזב לדעתי זה טמדה, כל כך ציפיתי ממנו להפתיע השנה, אבל משום מה הוא קצת עייף בתחילת העונה, נקווה שאני טועה לגביו.

וביאג'י המאפן, עלה לפתוח ממקום 8 , בטח דחפו לו לתחת פלפל שאטה........

1A. BarrosHonda tyres_michelin.gif 1:37.202 2S. GibernauHonda tyres_michelin.gif 1:37.329 3C. ChecaDucati tyres_bridge.gif1:37.456 4V. RossiYamaha tyres_michelin.gif 1:37.643 5M. MelandriHonda tyres_michelin.gif 1:37.835 6L. CapirossiDucati tyres_bridge.gif 1:38.000 7C. EdwardsYamaha tyres_michelin.gif 1:38.003 8M. BiaggiHonda tyres_michelin.gif 1:38.283 11J. HopkinsSuzuki tyres_bridge.gif 1:38.412 12R. XausYamaha tyres_michelin.gif 1:38.949 13T. BaylissHonda tyres_michelin.gif 1:39.033 14K. RobertsSuzuki tyres_bridge.gif 1:39.628 15A. EliasYamaha tyres_michelin.gif 1:39.836 16R. RolfoDucati tyres_michelin.gif 1:41.327 17J. EllisonBlata tyres_dunlop.gif 1:41.699 18S. ByrneKTM tyres_michelin.gif 1:41.705 19F. BattainiBlata tyres_dunlop.gif 1:41.728 20M. TamadaHonda tyres_michelin.gif 1:41.930

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שגם רוסי לא . הוא נראה כאילו הוא לא ממש מתואם עם האופנוע .

צ'קה נראה טוב ומהיר הוא שיפר כמה וכמה פעמים את שיא של קואלפיס .אני שם את הג'טונים שלי עלו בתור אחד משלושת הראשונים .

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תשמור את הג'יטונים שלך, רוסי מחר ראשון, סטה שני, ומלנדרי או בארוס בשלישי.:hihi:

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מעו, באתר BETAND WIN נותנים לדני פדרוסה יחס יותר נמוך (1.55) לניצחון מאשר רוסי מקבל (1.80) לניצחון בקטגוריה הבכירה

(ז"א - הסיכוי שפדרוסה ינצח את ה-250 גבוה מהסיכוי שרוסי ינצח את הMOTOGP מחר)

כנראה שהמנחשים על הכסף האמיתי, לא מאמינים כל כך ביכולתו של רוסי...

מצד שני, אגב, הם גם לא כל כך מאמינם בסיכוי של סטה לנצח את המרוץ - על כל יורו שישים עליו המהמר, ניתן יהיה לזכות, במידה וזה אכן יקרה, ב3.6 יורו נוספים

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי חופש מחר בשעות השידורים :-D

מישהו יכול לתת לוח שידורים (זמן מקומי) של היורוספורט ?

יש איזה שידור מוקדם בבוקר, ולאחריו מתחילים המרוצים עד 6 אחה"צ אם איני טועה...

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי חופש מחר בשעות השידורים :grin:

מישהו יכול לתת לוח שידורים (זמן מקומי) של היורוספורט ?

יש איזה שידור מוקדם בבוקר, ולאחריו מתחילים המרוצים עד 6 אחה"צ אם איני טועה...

אל תתפוס אותי במילה, אבל לפי מה שראיתי בפנאי פלוס:

12:00 - חימום MOTOGP

13:00 - זינוק 125

14:30 - זינוק 250

16:00 - זינוק MOTOGP

למען האמת ה250 והMOTOGP היו רשומים בסדר הפוך, אבל כנראה התבלבל להם עם הדירוג, כי ביום המרוצים הMOTOGP אחרי ה250.

הכי בטוח זה לשבת מול המרקע כבר ב11:55, עם הרבה בירה ופיצוחים...

:smile:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת ה250 והMOTOGP היו רשומים בסדר הפוך, אבל כנראה התבלבל להם עם הדירוג, כי ביום המרוצים הMOTOGP אחרי ה250.

כנראה שאני אפסיד חלק גדול מהמרוץ... :(

תוכל לפרסם גם את שעות השידורים החוזרים כשיתפרסמו???

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מעו, באתר BETAND WIN נותנים לדני פדרוסה יחס יותר נמוך (1.55) לניצחון מאשר רוסי מקבל (1.80) לניצחון בקטגוריה הבכירה

(ז"א - הסיכוי שפדרוסה ינצח את ה-250 גבוה מהסיכוי שרוסי ינצח את הMOTOGP מחר)

כנראה שהמנחשים על הכסף האמיתי, לא מאמינים כל כך ביכולתו של רוסי...

מצד שני, אגב, הם גם לא כל כך מאמינם בסיכוי של סטה לנצח את המרוץ - על כל יורו שישים עליו המהמר, ניתן יהיה לזכות, במידה וזה אכן יקרה, ב3.6 יורו נוספים

ומה היחס ל סטה באחד משלושת המקומות הראשונים ? כי לי לא נראה שהוא יותר על הפודים כשהוא מזנק מהשורה הראשונה ועוד ביתרון על רוסי .

שלושת המקומות הראשונים צ'כה ,סטה ומילארדי(לאו דוקה בסדר הזה ). או רוסי שמחליף את מילארדי אבל לא בתור מנצח.

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה צודק...טוב מקסימום אני האחר קצת לעבודה. אייין, אני חייב לראות את זה!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מאכזב לדעתי זה טמדה, כל כך ציפיתי ממנו להפתיע השנה, אבל משום מה הוא קצת עייף בתחילת העונה, נקווה שאני טועה לגביו.

וביאג'י המאפן, עלה לפתוח ממקום 8 , בטח דחפו לו לתחת פלפל שאטה........

1A. BarrosHonda tyres_michelin.gif 1:37.202 2S. GibernauHonda tyres_michelin.gif 1:37.329 3C. ChecaDucati tyres_bridge.gif1:37.456 4V. RossiYamaha tyres_michelin.gif 1:37.643 5M. MelandriHonda tyres_michelin.gif 1:37.835 6L. CapirossiDucati tyres_bridge.gif 1:38.000 7C. EdwardsYamaha tyres_michelin.gif 1:38.003 8M. BiaggiHonda tyres_michelin.gif 1:38.283 11J. HopkinsSuzuki tyres_bridge.gif 1:38.412 12R. XausYamaha tyres_michelin.gif 1:38.949 13T. BaylissHonda tyres_michelin.gif 1:39.033 14K. RobertsSuzuki tyres_bridge.gif 1:39.628 15A. EliasYamaha tyres_michelin.gif 1:39.836 16R. RolfoDucati tyres_michelin.gif 1:41.327 17J. EllisonBlata tyres_dunlop.gif 1:41.699 18S. ByrneKTM tyres_michelin.gif 1:41.705 19F. BattainiBlata tyres_dunlop.gif 1:41.728 20M. TamadaHonda tyres_michelin.gif 1:41.930

ואם כבר מדברים על טמאדה. אז הוא נפל והזיק לפרק כף היד שלו. אולי אפילו שבר!!

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה היחס ל סטה באחד משלושת המקומות הראשונים ? כי לי לא נראה שהוא יותר על הפודים כשהוא מזנק מהשורה הראשונה ועוד ביתרון על רוסי .

שלושת המקומות הראשונים צ'כה ,סטה ומילארדי(לאו דוקה בסדר הזה ). או רוסי שמחליף את מילארדי אבל לא בתור מנצח.

מילארדי זה לא קבוצה ב-F1 או משהו כזה ? בכל אופן, התכוונת ל מלאנדרי, כן ?

וצריך המון ביצים כדי להמר שרוסי (שניצח בשלושת השנים האחרונות כל מרוץ MOTOGP שהתקיים באסטוריל), כלל לא יסיים על הפודיום

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוסי לא יסיים ראשון אבל יהיה על הפודיום.

הקיסר הרומאי הגמד יפתיע...( לצערי..)

וסטה ישאר להיות שמעון פרס של ה-motogp : סיבוב 9 הבכיין יפרוש ויבכה על הכתף..

כדי לשים לב לנאקנו עך הקאווסאקי.פוטנציאל הפתעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא טעו אני חושב שהmoto gp מזנקים ב1430.

הכי טוב שמי שנמצא ליד טלויזיה יזפזפ בערוצים ונדע בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...