Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופנועי הוסקוורנה * כותרת ערוכה *

junior1786
שימו לב! השרשור הזה בן 6946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן.

למישהו יש.

מה עכשיו?

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו בא לשתף?
כן, פנה לגולש בשם גוגל.

תגיד, אתה רציני?

מה אפשר לענות על "לשתף"? לפרוס לך את כל היסטוריית החברה מיום הקמתה?

לפרט לך את כל שמות עובדי מחלקת המחקר ופיתוח?

לכתוב את כל שמות בעלי המניות ?

לציין את מיקומה הגיאוגרפי המדויק, האקלים השורר באיזור ואת הפרחים הנפוצים בהרים סביבה ?

או, היות ואנו בפורום אופנועים, אולי תרצה שנשתף אותך בכל הדגמים שהם ייצרו אי פעם ?

אתה בטח חושב שיש לנו יכולת טלפטית על חושית להבין מה אתה רוצה לדעת על החברה

(ולמה יש לי הרגשה שאתה "סתם" רוצה לדעת פרטים כללים על אופנועי החברה, בלי מטרה ברורה, כשגוגל יכול לספק לך את כל המידע ?)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על האנטיפטיה, אבל אתה טועה. אני מעוניין באופנוע ספציפי- אני לא יודע את הדגם שלו אבל אני יכול להגיד שהוא שטח 250 שתי פעימות שבהמשך יוצר בדגם דומה אבל עם מנוע 360 שתי פעימות. חבר קרוב שלי היה לו את העופנוע הזה לפני כמה שנים והוא היה מאוד מרוצה ממנו ואני מעוניין לקבל מידע על אופנועים מסוג זה בארץ והאם שווה להיתעסק איתו

עם מחירי הדלק של היום צריך להיות יצירתיים...

"...торможу редко, но метко"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על האנטיפטיה, אבל אתה טועה. אני מעוניין באופנוע ספציפי- אני לא יודע את הדגם שלו אבל אני יכול להגיד שהוא שטח 250 שתי פעימות שבהמשך יוצר בדגם דומה אבל עם מנוע 360 שתי פעימות. חבר קרוב שלי היה לו את העופנוע הזה לפני כמה שנים והוא היה מאוד מרוצה ממנו ואני מעוניין לקבל מידע על אופנועים מסוג זה בארץ והאם שווה להיתעסק איתו

עד כמה שידוע לי, הדגם היחיד שיש אותו גם ב-250 וגם ב-360 זהו ה - WR. קצת מידע על הדגם הנ"ל תוכל למצוא כאן:

http://www.off-road.com/dirtbike/feb2000/rick/husky/WR250.html

JoyRider בתפוז... :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני טועה? אולי. אבל מה היה כ"כ קשה לפרט את

כל שכתבת בהודעה הזו, כבר בהודעה הראשונה ?

אתה רואה? כשאתה רוצה, אתה יכול.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, אתה רציני?

מה אפשר לענות על "לשתף"? לפרוס לך את כל היסטוריית החברה מיום הקמתה?

לפרט לך את כל שמות עובדי מחלקת המחקר ופיתוח?

לכתוב את כל שמות בעלי המניות ?

לציין את מיקומה הגיאוגרפי המדויק, האקלים השורר באיזור ואת הפרחים הנפוצים בהרים סביבה ?

או, היות ואנו בפורום אופנועים, אולי תרצה שנשתף אותך בכל הדגמים שהם ייצרו אי פעם ?

אתה בטח חושב שיש לנו יכולת טלפטית על חושית להבין מה אתה רוצה לדעת על החברה

(ולמה יש לי הרגשה שאתה "סתם" רוצה לדעת פרטים כללים על אופנועי החברה, בלי מטרה ברורה, כשגוגל יכול לספק לך את כל המידע ?)

כרוב אל תצטנע, מה זה בשבילך לפרוס את המידע הנ"ל?

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרוב אל תצטנע, מה זה בשבילך לפרוס את המידע הנ"ל?

כמובן שאין בעיה מבחינת ידע |אייקון של כרוב ירוק צנוע|. הבעיה היא רק העדר זמן.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאין בעיה מבחינת ידע |אייקון של כרוב ירוק צנוע|. הבעיה היא רק העדר זמן.

אפרופו זמן, התחשבתי בך ובחרתי מראש לכתוב שני גרסאות. אחת 800~ והשנייה 3,000~.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תופתעו לדעת, אבל יש 2 יזמים שמתכוננים להביא את הסקוורנה לארץ ביבוא סדיר.

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שהנבחר מבין השניים יחזיק מעמד יותר זמן מאשר בסיבוב היבוא הקודם...

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...