Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנסר 2011 1.5, החלפת שמן גיר ללא היסטוריה של הרכב

msti
שימו לב! השרשור הזה בן 1515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, הרכב המדובר הוא לנסר 2011 מנוע 1.5, עבר כ-225 אלף ק'מ (ב200 הוחלף מנוע כי "אכל" שמן, מיד אחרי שנקנתה).

הכל עובד חלק ואין שום בעיה.

תהיתיכל כמה זמן מחליפים שמן גיר ברכב הזה?

לצערי אין לי היסטוריית טיפולים מסודרת מהתקופה שלפני ואני לא יודע מתי הוחלף שמן גיר..

מה כדאי לעשות במצב כזה, שלא יודעים אם ומתי הוחלף?

הרכב היה רכב השכרה בתחילת דרכו.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהוג לעשות טיפול יישור קו אחרי קניית רכב ללא היסטורית טיפולים. החלפת שמנים, נוזלים ופילטרים. הייתי שוקל בחיוב החלפה של שמן הגיר אם בכוונתך לשמור את הרכב בבעלותך לעוד מספר שנים. בדר"כ היצרן לא מציין מתי להחליף ואם להחליף שמן גיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בערך כל 80-90 אלף. גם אם היצרן לא מציין עדיין מאד מומלץ להחליף שמן גיר.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפול רגיל עשיתי (כבר פעמיים מאז שהוחלף מנוע) עם חלקים איכותיים/מקוריים ובזמן.

אני מתייחס אך ורק לשמן גיר, החשש שלי הוא שבגלל ההחלפה, שלא בוצעה בזמן זה יגרום נזק ובעיות יתחילו.

מכונאי אחד אמר שלא כדאי לגעת, מנסיון שלו..

עריכה אחרונה על ידי msti
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי גם לנסר עם המנוע הנל עם 160k והיסטוריה של השכרה.

בטיפול האחרון הגדול (אצל חבר שעבד שנים במוסכי כלמוביל) ביקשתי להחליף כי אני לא יודע את ההיסטוריה כמוך.

החבר בדק את השמן מהמדיד ונגע בו קצת עם האצבע וקבע שעדיף שלא לגעת אם לא רואים סימנים או צבע שונה מהרגיל.

שאל אני מרגיש קושי בשילוב רוורס או משהו חריג בנסיעה או בנסיעה בבוקר קר. כשאמרתי שלא אמר שעדיף כרגע לא לגעת וממליץ להחליף ב 200k אם אחזיק את הרכב עד אז.

Sent from my SM-N9500 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה 100 אלף אז יש מצב שהוחלף במאה הראשונים ואז המצב לא אמור להיות בעייתי (כלומר שאוכל להחליף עכשיו ולהיות רגוע) , אבל אי אפשר לדעת )-:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אפשרות שנהוגה ברכבים כאלה(ישנים בלי היסטוריה והרבה ק"מ) היא החלפה חלקית.

זול מאוד ואפקטיבי.

אני אישית הייתי פשוט קונה שמן איכותי וזול יחסית בתקן המתאים ועושה החלפה חלקית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...