Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בורג קרטר חרוש - לנסר ספורטבק

Jenek
שימו לב! השרשור הזה בן 1514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב טופל 2 טיפולים ראשונים במוסך מורשה,

בגלל תקופת האחריות.

זה מספיק כדי לחרוש בורג קרטר ובורג מכסה פלסטיק גחון.

איפה אפשר לקנות אחד חדש, ומה מחירו לערך במוסך מורשה?

חייב מקורי, או שאפשר לבקש בורג בחנות חלפים?

מק"ט יכול לעזור מאוד.

רכב לנסר 2016 1.8 מנוע 4b10 / 4j10.

ראש 17 מ"מ, כנראה m15.

תודה ושבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיה מופתע מאיך שזה קורה וזה קורה שבעיקר ממהרים ועובדים בלי רגש ועם כל המומנט על הידית שסוגרת. מקווה בשבילך שגם לא חרשו את התבריג של האגן עצמו. אולי כדאי לך לחזור לאותו מוסך שהוא ייקח על עצמו את הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוגרים באימפקט עם אותו הטורק של הברגים של הגלגלים. למי אכפת להתייחס לטורק של בורג קארטר.

אני מקווה שאתה לא רציני בעניין האימפקט על הבורג קארטר כי זה מצב שמעולם לא ניתקלתי. ניתקלתי בפלאגים שסגרו עם אימפקט...מה שניקרא..זילזול הירואי במקצוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוגרים עם איפקט הרבה מאוד ברגים בלי לגרום נזקים, במקרה זה ואנחנו לא בדיוק יודעים מה קרה, יכול להיות שסתם תפסו עקום, משהו שעלול לקרות בטעות.

בדרך כלל ההברגה של צד האום נפגעת ולא הבורג, אם זה בורג פשוט מחליפים חדש ועוברים עם מברז על התבריג.

אם זה בורג זה עניין של כמה שקלים עד עשרות שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שאם עובדים נכון עם אימפקט נזקים לא ניגרמים אבל במיקרה של בורג קארטר לא סוגרים אותו עם אימפקט ואני בטוח שאם תגיע למוסך כאחד שמבין עניין ותראה אותו סוגר בורג אגן עם אימפקט לא תחזור אליו יותר וכך גם 99 אחוז מהאנשים ולכן מוזר לי שמוסך ייסגור בורג אגן עם אימפקט. אני אישית לא ניתקלתי במראות שכאלה. טעויות קורות אנחנו בסהכ בני אדם ומטעויות לומדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 טיפולים נעשו בדצמבר 2017 ו 2018.

הנזק התגלה אתמול בזמן פתיחת הבורג.

לחזור למוסך אחרי כל כך הרבה זמן זה לעשות צחוק מעצמי.

האמת לסגור קרטר פח עם פטיש אויר, זה כמו להעביר הילוכים עם לום. לא רוצה לחשוב על זה אפילו.

אני הייתי בחדר המתנה ממוזג בזמן הטיפול, וכל ניסיון להציץ הסתיים בנזיפה ממנהל עבודה. וזה התשלום.

נכון לעכשיו אני אקנה בורג חדש.

השאלה אם כדאי להינעל על מקורי / לחפש באמזון או לקנות בחנות חלפים את מה שיש?

סגרתי את הבורג ב 40nm והוא מחזיק יפה.

בפתיחה וסגירה שלו מרגישים קושי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פתחתי את הבורג,ולא במוסך.

מניח שבמוסך לא היו שמים לב לבעיה, כמו שלא שמו לב בזמן סגירתו.

עכשיו אני יכול להחליף את הבורג או להמשיך לא לשים לב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שכבר סגרת ואין נזילות, סע עד הטיפוך הבא.

גוגל על Electronic Parts Catalogue או EPC יביא אותך לאתרים עם טבלאות פיצוץ שבעזרתם תוכל למצוא מק"ט 7zap וepc-data טובים, יש עוד רבים אחרים.

אין שום בעיה לקנות בורג חדש, זה גרושים - השאלה מה מצב ההרגה באגן השמן, האם מספיק לעבור עם מברז או שצריך לבצע 'ניתוח'. במידה והלכה הברגה, הייתי מוריד את האגן, ולוקח אותו לרתך, לפני זה - מזמין\קונה WELD BUNG (אום שמרתכים לפח כדי ליצור הברגה) ומסיר את הישן ומרתך חדש, לחילופין אפשר כנראה לקנות אגן חדש, לא אמור להיות יקר מדי.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שמורשה סוגר בורג קרטר עם אימפקט.

ואם כן לא להתקרב למוסך הזה יותר

לגבי ברגי פח מיגון , אפשר לפתוח בעזרת אימפקט אבל לא לסגור .לא מאמין שמוסך מחזיק אימפקט עם טורק ומכייל מומנט כל רגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פתחתי את הבורג,ולא במוסך.

מניח שבמוסך לא היו שמים לב לבעיה, כמו שלא שמו לב בזמן סגירתו.

עכשיו אני יכול להחליף את הבורג או להמשיך לא לשים לב :)

מה הבעיה בלהחליף בורג ומה הדילמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שמורשה סוגר בורג קרטר עם אימפקט.

ואם כן לא להתקרב למוסך הזה יותר

לגבי ברגי פח מיגון , אפשר לפתוח בעזרת אימפקט אבל לא לסגור .לא מאמין שמוסך מחזיק אימפקט עם טורק ומכייל מומנט כל רגע.

אתה חושב שבמורשה כן דורשים 12 שנות לימוד ממכונאים? מדובר במקצוע שרוב העוסקים בו חסרי כל השכלה או הכשרה מקצועית - אבל אנחנו, הלקוחות, אשמים.

בדוק כמה עולה שעת מכונאי באוסטרליה או ארה"ב ותבין למה הרמה פה נמוכה והמקומות היחידים בהם יש אנשי מקצוע טובים עוסקים ברכבי ספורט ויוקרה בלבד.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...