Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התרשמות ראשונית מדאבל דין סיני של JOYING.

ofer1973
שימו לב! השרשור הזה בן 1352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני לא עמדתי בפיתוי ,ועברתי מטאבלט לדאבל דין אנדרואיד סיני של חברת JOYING.

מדובר במכשיר בגודל של 7 אינץ' וזיכרונות 4-64GB ,וגירסת אנדרואיד 8.

המכשיר עובד פשוט מצויין ,ומאוד מהיר.

חיברתי את היציאה הדיגיטלית שלו לפרוססור ביט 1 של אודיסון.

ועכשיו הגענו לרגע שהייתי אמור לכתוב איך לדעתי האיכות של הסאונד בחיבור דיגיטלי ,אבל לצערי הרב עשיתי טעות של מתחילים ,ואיפסתי את ההגדרות בביט 1 !

אעדכן ברגע שאבצע כיוון מקצועי אצל דרור.

• מעניין 1

JOYING 7" ANDROID-> Audison bitOne

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מאיפה אתה ממליץ להזמין?

אני גם מחפש מע' אנדרויד להחליף רדיו דיסק ישן, אבל סינגל דין, ראיתי הרבה מוצרים שלהם, אני תוהה אם הם מחזיקים לאורך זמן בחום הישראלי (ה-touch לא נפגע למשל)

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי ישירות מהאתר של החברה ,עם משלוח מהיר.

לגביי העמידות אני עדיין לא יודע ,כי המכשיר אצלי רק מספר ימים.

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום מצאתי במחשב קובץ גיבוי של הכיוונים שעשו לי בפרוססור ביט 1 ,איך אני מכניס אותו לביט 1 ?

אחרי שאני מעלה את הקובץ לביט 1 ,אין שינוי באקולייזר שבתוכנה (נשאר שטוח).

מה אני עושה לא נכון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאמר את האמת כאן קטונטי מעולם לא ניסיתי לשחזר קובץ גיבוי כוונים - אז אני לא יודע למה לצפות כי אם יש דבר אחד במותג הזה שעד היום אני פשוט חי איתו - זה באגים קטנים שיכולים להרתיח לאנשים לא סובלניים את הדם - אני לא כזה :-P

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ofer1973

שלחתי לך הודעה פרטית ונחסמתי עקב "ofer1973 has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space"

מיצובישי גרנדיס 2005 | שברולט אפלנדר 2007

בתאריך 1.8.2021 בשעה 17:55, m3x7r3m3 כתב:

איך יודעים שפוליטיקאי משקר? השפתיים שלו זזות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור משתמש Joying (גרסת 2GB ראם) אני שמח להיפגש באנשים נוספים שמגלים את ה"פלא"...

אני מצטרף להתרשמותך הטובה מהמכשיר.

לא רק בהיבט של התמורה למחיר - באמת מדובר במכשיר טוב!

תגובתי נועדה גם לחזק את דבריו של עופר אך בעיקר בכדי לפתוח לאנשים את העיניים.

ל-90% מהאנשים ה-HU הזה עונה על כל הצרכים מבלי להתפשר על איכות.

עולה מהר מאד.

רץ חלק ללא שום "לאג"

DSP מובנה מעולה

חוויית שימוש מעולה.

ממליץ בחום.

תודה על הסקירה דרור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני בחרתי במכשיר הזה בגלל שיש לו יציאה דיגיטלית ,אז אין לי את החשש שיציאות ה-RCA חלשות יחסית.

ולצערי אין מכשיר מחברות הגדולות עם יציאה דיגיטלית ,במחיר כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני בחרתי במכשיר הזה בגלל שיש לו יציאה דיגיטלית ,אז אין לי את החשש שיציאות ה-RCA חלשות יחסית.

ולצערי אין מכשיר מחברות הגדולות עם יציאה דיגיטלית ,במחיר כזה.

אפשר קישור למכשיר שהזמנת?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהב את הפידבקים האלה - מצפה בכיליון עיניים לרושם ראשוני מהSPDIF.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשמחה אדי.

ואם בא לך לקפוץ אלי מחר לעזור לי עם הכיוונים ,אז הרושם הראשוני של הסאונד יהיה כבר מחר :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מביא איתי עט חפירה שכבר תקבור אותי בחולון כי אם אני אומר מחר לאשה והילדים שאני הולך להתעסק באיזה תחביב - כן, עדיף כבר לגמור עם זה ודי :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...