Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת רכב שני בתקציב 150K

motizkn
שימו לב! השרשור הזה בן 1517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

המאזדה שלנו הגיע לגיל 10 ולמרות שאין שום סיבה בעולם להחליף אותה (כרגע על 65000 קילומטר ללא שום ניצוץ של עייפות) הלב רוצה להיתפנק ברכב קצת יותר חדש.

הרכב משמש כרכב שני בבית (יש גם רכב ליסינג) התקציב נקבע ל 150k בלי חריגות.

דרישות:

* לא רכב חדש.

* מאובזר חזק ונוח.

* מוביל לרוב מבוגר וילד.

* אמינות (כלומר לא VAG)

לא מעניין:

* צריכת דלק (הולך לנסוע 5K גג בשנה)

אופציות כרגע:

* x1 2016 2.0 - מאד אהבתי את הרכב אבל שמעתי שהוא ממש לא נוח.

* bmw 320 2016+2017 - קצת חושש מעלויות אחזקה.

* Mazda CX-5 2018 - הדגם פרימיום, נראה אפשרות טובה.

אשמח לעוד אפשריות

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי חושב גם על וולוו S60 ופיג'ו 3008 מאובזרת (פרימיום או GT, מה שתמצא בתקציב).

ולמרות שביקשת לא חדש, ובלי חריגה, הייתי לפחות מסתכל גם על זה:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?685807-%D7%A4%D7%99%D7%92-%D7%95-308GT-%D7%91%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8-%D7%9E%D7%99%D7%95%D7%97%D7%93-%D7%94%D7%98%D7%91%D7%94-%D7%99%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%93%D7%99%D7%AA-%D7%9C%D7%92%D7%95%D7%9C%D7%A9%D7%99-%D7%A7%D7%90%D7%A8%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9D&highlight=308gt

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה s60 מיושנת מאד והמחירון קורס. לגבי 3008 אני לא בטוח שההגה הקטן מתאים לי אבל זה אופציה טובה.

אשמח לקבל תגובות על מה שאני הצעתי, אם למשהוא יש ניסיון.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה X1 אני מציע לך לרדת,ל3008 איכות נסיעה טובה יותר.

ה320 יופי של רכב ,רק קח בחשבון שהעלויות אחזקה גבוהות בכמה דרגות משל המאזדה/פיגו.

הCX5 אחלה רכבת אבל תבדוק את האבזור הבטיחותי,אני חושב שהדגמים הראשונים הגיעו ללא מספר מערכות בטיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לרדת מה X1? מה לא טוב ברכב הזה

לגבי ה 320 אני מעריך 1500-3000 שח טיפול בשנה ועם זה אני יכול לחיות, הבעיה זה קצת חשש מהרושם שהוא יוצר וחשש מבעיות אמינות.

משהוא יודע מאיזה שנה התחילו להגיע גירסאות אם אבזור בטיחות ב CX-5?

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה 6 הוא רכב טוב אבל אני לא צריך רכב בגודל הזה, אני מודה שהסופרב L&K עלתה כאופציה גם אבל שוב לא ממש צריך רכב גדול.

אחרי סוף שבוע של מחשבות (וחפירה של יד2) המסקנה שכרגע אני לא יכול לקנות משהוא שאני באמת רוצה :(

נראה לי שאני יחכה שנה נוספת אם המאזדה (לא שזה נורא) ואז ננסה למצוא CX-5 2.5 premium 2019 עם כל המערכות הבטיחות.

נ.ב. Ron.P תודה, באמת לא הייתי מודע לכך שיש פער עצום במערכות הבטיחות בין 2018 לבין 2019. כבר התחלתי להתקשר לרכבים מ 2018.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא ברור מה אתה מחפש, מצד אחד אתה חושש מעלויות אחזקה ומצד שני אתה מחפש BMW.

מצד שני גם הקביעה שלך של "VAG לא אמינות" היא מוטעית. אם כבר חשוב לך אמינות תתרחק מפיג'ו, סיטרואן ורנו (סוכני המכירות כאן בפורום אוהבים להמליץ עליהן).

בתקציב של 150K אתה יכול להביא אחלה רכב ספורט, ומצד שני אתה יכול גם לרכוש רכב חדש 2020 משפחתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא ברור מה אתה מחפש, מצד אחד אתה חושש מעלויות אחזקה ומצד שני אתה מחפש BMW.

מצד שני גם הקביעה שלך של "VAG לא אמינות" היא מוטעית. אם כבר חשוב לך אמינות תתרחק מפיג'ו, סיטרואן ורנו (סוכני המכירות כאן בפורום אוהבים להמליץ עליהן).

בתקציב של 150K אתה יכול להביא אחלה רכב ספורט, ומצד שני אתה יכול גם לרכוש רכב חדש 2020 משפחתי.

רגע אז רכבי VAG אמינים אבל צרפתיות לא? פחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...