Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסבה מ 1.8 ל 2.0 אודי a4

maxcts770
שימו לב! השרשור הזה בן 1506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Audi a4

1.8t

120hp

Cvt

2014

השאלה כזו במידה ויש לי מאותו שנתון מנוע 2.0 האם אפשר להחליף בניהם בלי יותר מידי כאבי

ראש מבחינת גודל והכול לא מעניין אותי מבחינה של טסט וכל השטויות האלה אני שם מכסה של 1.8 גם ככה לא בודקים את זה לעומק.והאוטו לא הולך להימכר נשאר איתי עד

המוות.האם שווה לעשות את הפרויקט הזה. כי אני מעוניין לשפר את המנוע 2.0

בבקשה הצעות של מביני עניין תודה לכל התותחים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

האם הגיר הנוכחי יוכל לעמוד בתוספת ההספק?

העלות תהיה גבוהה מאוד, כמה נותן לך מנוע 2.0, וכמה יתן לך, אם תעשה סטייג 1?

יכול מאוד להיות, שתאלץ להליף גיר בנוסף, וגם התאמות בין הרכב למנוע החדש, בקיצור, העלות תהיה 5 ספרות צפונה בקלות.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים על הרכב סטייג 1 .הוא עומד על 200 סוסים בערך. במנוע 2.0 ברור שיש הרבה יותר בשר השאלה מבחינת גדלים והתאמות.ונראה לי שהגיר הזה עדיף על 7 הילוכים רטוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

הגיר הרטוב של vw לא ידועים כבעייתיים, ומיועדים להספקים גבוהים, אני לא בטוח שהגיר הרציף יוכל להתמודד עם מעל הספק כפול ממה שהיה עד עכשיו.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מאוד סביר שאף אחד לא ניסה, פשוט כי אין שום צידוק כלכלי להסבה כזו.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאב ראש מיותר זה לא רכב מיוחד או נדיר כדי לבצע פרוייקט כזה.

תמכור ותקנה מנוע 2.0 ואת המנוע הישן תמכור

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כבר פרוייקטים כאלו שנעשו בעולם. אבל זה לא נעשה על רכב כמו שלך אלא לרוב על סקודה ייטי שלה יש הנעה כפולה וגיר רטוב. במקרה שלך זה רק כאב ראש עצום והמון כסף. יש לך גיר רציף שפשוט יתפגר עם המומנט הגבוה. לגבי מנוע זה אותו בלוק , יש צורך בקראנק חדש , בוכנות וטלטלים.. להמשיך או שהבנת לבד? זה לא פשוט כפי שנראה לך והרבה הרבה יותר זול לקנות 2.0 עם הנעה כפולה וגיר רטוב במקום מה שיש לך.אם עדיין בוער לך אז שים k04 וגמור סיפור , אה ,וגם גמור גיר.ועוד לא נכנסו לברקסים , מתלים.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...