Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עבירת תנועה

שימו לב! השרשור הזה בן 1490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום עצר אותי שוטר בניידת סמויה ללא מדים ללא כובע וגם לא הציג תעודת שוטר רק לאחר שהוא עצר אותי הואהדליק את הצ'קלקות שהיו מוחבאות בתוך הפנסים.

הוא ביקש את רישיון הנהיגה שלי הלך לניידת וחזר לאחר 3 דקות ושאל אותי של מי הרכב עניתי לו שהרכב שייך לאבא שלי ואז הוא אמר לי שעברתי על עבירה בשם קיפוח מתן זכות קדימה ושהעונש עליה 500 ש"ח ו8 נקודות ושהדו"ח יגיע בתוך 10 ימים לכתובת של בעל הרכב אבל על השם שלי והחזיר לי את הת.ז נכנס לניידת ונעלם בלי להסביר לי מה זה העבירה הזאת ואיפה עברתי אותה.

רציתי לשאול א. האם זה הגיוני ההתנהגות שלו?

ב. ראיתי שעל העבירה הזאת אין בכלל נקודות?

ג. איך יכול להיות שהד"ח יגיע לבית של בעל הרכב אבל על השם שלי?

ד. האם הוא לא היה צריך לכתוב את זה במקום ולהחתים אותי על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מדוע בכלל עצרת לרכב לא מסומן אשר לא הזדהה בפניך(פנס מהבהב, דגל).

2. על עברת קיפוח יש ניקוד, כשלפעמים ניתן דו"ח על עברת חצים בצומת, אשר היא ללא ניקוד.

3. במידה והוא לקח את כל פרטיך, הדו"ח אמור להגיע אל הכתובת הרשומה שלך במשרד הפנים.

4. לא כל שוטר מסתובב עם פנקס דו"חות, לא כל שכן שוטר שאינו מאגף התנועה. במקרה כזה הוא מגיש דו"ח 'לבן' לאגף התנועה, באגף בוחנים את המקרה ומחליטים אם לנפק דו"ח אם לאו. רבים המקרים בהם השוטר בכלל לא מגיש את התלונה לאגף, ועצם עצירתך משמשת לו כדי להפחידך כדי שלא תחזור על המעשה.

5. כשיגיע הדו"ח נתמודד איתו. בינתיים שב וכתוב לעצמך את תרחיש הנסיעה שעברת, כך כשיגיע הדו"ח יהיו לך את הדברים מול עיניך ולא תצטרך 'להמציא'.

6. עברת קיפוח - בדר"כ השוטרים נותנים אותה על הדחפות רכב בטור מכוניות, בין אם באמצע ובין אם קרוב לסוף הטור.

עריכה אחרונה על ידי kompy

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מדוע בכלל עצרת לרכב לא מסומן אשר לא הזדהה בפניך(פנס מהבהב, דגל).

2. על עברת קיפוח יש ניקוד, כשלפעמים ניתן דו"ח על עברת חצים בצומת, אשר היא ללא ניקוד.

3. במידה והוא לקח את כל פרטיך, הדו"ח אמור להגיע אל הכתובת הרשומה שלך במשרד הפנים.

4. לא כל שוטר מסתובב עם פנקס דו"חות, לא כל שכן שוטר שאינו מאגף התנועה. במקרה כזה הוא מגיש דו"ח 'לבן' לאגף התנועה, באגף בוחנים את המקרה ומחליטים אם לנפק דו"ח אם לאו. רבים המקרים בהם השוטר בכלל לא מגיש את התלונה לאגף, ועצם עצירתך משמשת לו כדי להפחידך כדי שלא תחזור על המעשה.

5. כשיגיע הדו"ח נתמודד איתו. בינתיים שב וכתוב לעצמך את תרחיש הנסיעה שעברת, כך כשיגיע הדו"ח יהיו לך את הדברים מול עיניך ולא תצטרך 'להמציא'.

6. עברת קיפוח - בדר"כ השוטרים נותנים אותה על הדחפות רכב בטור מכוניות, בין אם באמצע ובין אם קרוב לסוף הטור.

שלום ותודה על תגובתך.

הוא עצר אותי כשעמדתי בקביל אליו ברמוזר כך שלא יכולתי לראות אם יש פנסים וכנראה שהוא דוקה כן הדליק אותם.

לגבי החצים אתה צודק אבל זה גם לא 8 נקודות אלא רק 5.

יש מצב כזה שהשוטר יכול להוסיף נקודות?

לגבי השחזור אני לא צריך לשחזר כי יש לי מצלמת רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עבירה עם 5 נקודות.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...