Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלות טיפול קטן מאזדה 3

Jester
שימו לב! השרשור הזה בן 1506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אשמח לדעת מה העלות של טיפול 135,000, טיפול קטן להבנתי... (שמן, פילטר אוויר, פילטר שמן) למאזדה 3 שנת 2011 בחלפים מקוריים וחלפים לא מקוריים?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלפים מקוריים אתה עלול להגיע עם עבטדה לסביב ה 700 שח. חליפי סביב ה 400-500. תקנה את החלפים בעצמך תחזוך עלויות תיווך ותן למישהו שיעשה לך ייצא לך זול יותר. או שתבדוק עם הקבוצה של הכנופצונים בפייסבוק יעזרו לך עם זה וגם ככה תלמד לעשות לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלפים מקוריים אתה עלול להגיע עם עבטדה לסביב ה 700 שח. חליפי סביב ה 400-500. תקנה את החלפים בעצמך תחזוך עלויות תיווך ותן למישהו שיעשה לך ייצא לך זול יותר. או שתבדוק עם הקבוצה של הכנופצונים בפייסבוק יעזרו לך עם זה וגם ככה תלמד לעשות לבד.

קיבלתי הצעת מחיר ממוסך בעיר שטוען שמשתמש בחלפים מקוריים ושאין לו בעיה גם להראות לי לפני הטיפול ב- 380₪ כולל עבודה ולא כולל מע״מ, מעניין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך מתכוון אולי ככה:

שמן מנוע - אין מקורי, יש ע"פ תקן - בטח מוטוקראפט אדום

פלטר שמן מקורי

פלטר אוויר תחליפי

כולל עבודה

אם הוא באמת התכוון ככה, האם המחיר סביר? או שיחסית המחיר זהה לטיפול זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן סביר

הייתה בבעלותי 5 שנים (עד שבוע שעבר) מאזדה 3 כזאת מסוף שנת 2009.

טיפול קטן כזה היה עולה לי 400 שח כולל עבודה ומע״מ (מוסך מורשה משרד התחבורה לא יבואן).

פילטר אוויר אם שמים תחליפי אז כבר עדיך כל טיפול להחליף, עלות של כ50 שח.

מתן

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי הצעת מחיר ממוסך בעיר שטוען שמשתמש בחלפים מקוריים ושאין לו בעיה גם להראות לי לפני הטיפול ב- 380₪ כולל עבודה ולא כולל מע״מ, מעניין...

אם הוא מישתמש בחלפים מקוריים אז נוא לא מרוויח במחיר שכזה..כל הכבוד לו..תיגש אליו לבדוק האמינות ואם יצא כך באמת נשמח שתמליץ עליו למען הדורות הבאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא מישתמש בחלפים מקוריים אז נוא לא מרוויח במחיר שכזה..כל הכבוד לו..תיגש אליו לבדוק האמינות ואם יצא כך באמת נשמח שתמליץ עליו למען הדורות הבאים.

אז ככה מעדכן אחרי הטיפול,

המוסכניק באמת הסביר לי הכל כמו שצריך לפני שהחליף את החלקים - הראה לי שהשתמש בפילטר שמן מקורי, שמן מקורי של מוטורקראפט אדום, פילטר אוויר תחליפי (הסביר שאין צורך במקורי כי עלות של מקורי עולה סביב 160₪ ותחליפי עושה את העבודה) כל התענוג הזה עלה לי 400₪ כולל עבודה.

לאחר בדיקה מקיפה שעשה אמר שהכל במצב מצוין רק יש בעיה אחת והיא המחזיר שמן האחורי אשר נמצא בין המנוע לגיר, יש הזעה רצינית שם, להבנתי - בעיה ידועה אצל המאזדות.

תמונה להמחשה: https://ibb.co/p0vrWZ4

אמר שאפשר למשוך כחודש-חודשיים ולא לחוץ להחליף עכשיו רק לבדוק שמן בהתאם, ומכיוון שהחלפה של החלק לוקחת יום עבודה (להבנתי צריך לפרק את הגיר) אז המחיר בהתאם... בכל אופן הציע לי הצעת מחיר של כ- 1,600₪ לחלק מקורי כולל עבודה + שמן גיר,

מה אומרים?

עריכה אחרונה על ידי Jester
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון ואני לא מצליח לערוך את ההודעה אני מגיב שוב, אז תיקון להודעה הקודמת:

הוא השתמש בסוף בשמן שנקרא Raxol (שמן בלגי) כששאלתי למה הוא לא משתמש במוטורקראפט הוא טען שהשמן לא איכותי ויש לו כ- 8 תוספים לעומת ה- Raxol 10-40W שיש לו 22. כששאלתי מדוע במוסכים שהם מורשה יבואן משתמשים במוטורקראפט הוא טען שאינטרס שלהם הוא לדפוק לך את המנוע הריי ממה הם ירוויחו? בנוסף עשה לי ניקיון למכסה מנוע ללא עלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

יש לי כמה דברים להגיד:

א. לא כל מוסך מורשה יבואן משתמש במטוקוראפט, אנחנו לא. יש לי גם קסטרול אדג' למעוניינים.

ב. בעל מקצוע שמדבר כך על בעלי מקצוע אחרים אינו בעל מקצוע בעיניי. "מעוניינים לדפוק לו את המנוע"? בושה של תשובה של בעל מקצוע לא מקצועי.

עדי

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כמה דברים להגיד:

א. לא כל מוסך מורשה יבואן משתמש במטוקוראפט, אנחנו לא. יש לי גם קסטרול אדג' למעוניינים.

ב. בעל מקצוע שמדבר כך על בעלי מקצוע אחרים אינו בעל מקצוע בעיניי. "מעוניינים לדפוק לו את המנוע"? בושה של תשובה של בעל מקצוע לא מקצועי.

עדי

תודה לך על תגובתך עדי,

השמן נקרא Raxol שמן בלגי, שמעת עליו אולי?

קצת מדאיג אותי השמן הזה האמת מאחר ולא מצאתי עליו שום מידע מלבד אתר,

נ.ב מעריך מאוד את תגובתך הכנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לא, האמת שאני לא מכיר.

אם הוא עומד בתקנים הנדרשים, לא הייתי מודאג מדי.

אצלנו, אגב, טיפול זהה עולה 550 ש"ח כולל מע"מ (470 לפני).

אחד מהכותבים לפניי אמר על המוסך שטיפלת בו ש"הוא לא מרוויח על הטיפול וכל הכבוד לו".

אני לא חושב שבעל עסק לא צריך להרוויח, כי אם הוא לא מרוויח גם העבודה שלו תראה ככה, לכן המחיר שלנו הוגן מאוד במקום טוב באמצע.

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו תשובה מגוכחת, בנתיים האינטרסט האמיתי הוא של בעל המוסך, להרוויח עליך ולהפחיד אותך.

בכמה הוא מכר לך את השמן הזה? https://www.raxol.eu/en/oilproducts/passenger-cars-1/motor-oil-1/semi-synthetic-motor-oil-21/eco-run-10w40-1022/?p=1022

למה 10W40 בכלל?

יש שמנים מבית טוב ומוכר בפחות מ100 שקל או קצת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@מרכז שירות שי-לי

כנירא שפעם הבאה אגיע אליך

איזו תשובה מגוכחת, בנתיים האינטרסט האמיתי הוא של בעל המוסך, להרוויח עליך ולהפחיד אותך.

בכמה הוא מכר לך את השמן הזה? https://www.raxol.eu/en/oilproducts/passenger-cars-1/motor-oil-1/semi-synthetic-motor-oil-21/eco-run-10w40-1022/?p=1022

למה 10W40 בכלל?

יש שמנים מבית טוב ומוכר בפחות מ100 שקל או קצת יותר.

האמת שאין לי מושג למה השתמש בשמן הספציפי הזה, אני לא מבין בדברים האלו כלל. בכל מקרה בקבלה רשום 160₪, יצא לי הכל כולל עבודה 440₪ - פילטר שמן מקורי, פילטר אוויר תחליפי, שמן + עבודה.

עריכה אחרונה על ידי Jester
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק לגמרי את מוסך שי לי שמלכתחילה היית צריך כבר לגשת אליו! שמו לך שמן בצמיגות של 10/40 שזה לא הצמיגות שמתאימה כמדומני ואם כך הדבר הייתי שוקל החלפה של השמן. לבוא ולומר שהמורשה מישתמש בעצם בשמן שכן מתאים לריכבך והכי מתאים לריכבך שזה המוטוקראפט כדי לגרום לך נזקים זה פשוט בושה מהמעלה הראשונה ויושרה כניראה שאין לו! גם הצעת המחיר של החלפת מחזיר ב 1600 שח היא יקרה ניתן גם למצוא בסביב ה 1000 כולל החלק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...