Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת ג'יפון (עירוני)

Random
שימו לב! השרשור הזה בן 1491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני עומד לרכוש ג'יפון לאשתי, רכב שני במשפחה. מדובר כמובן בסופר ג'יפ (ג'יפ שנוסעים איתו לסופר :-D, לא מעבר מזה).

מבחינת הצרכים - נסיעה בטוחה, נוחה הן בתוך העיר והן מחוץ ואמינות.

עד היום היא הייתה עם סיאט ארונה והייתה מאוד מרוצה.

בגדול כל הזמן חשבתי להחליף לקארוק ברמת גימור סטייל, אבל הגיעה סקודה קאמיק וטרפה את הקלפים.

להלן האופציות חשבנו עליהן:

1. סקודה קאמיק סטייל 1.0 - רכב חדש לגמרי, נראה הכי מתקדם מבחינת האבזור והבטיחות. מתאים מבחינה פונקציונלית למה שאנחנו צריכים. 135K ש"ח.

2. סקודה קארוק סטייל 1.5 - רכב מאובזר אבל כבר בן יותר משנתיים ומאמין שמתיחת הפנים בדרך (כנראה דומה לזו שבוצעה בקודיאק). 160K ש"ח אחרי הנחה של 8K ש"ח.

3. מאזדה CX-30 2.0 - נכנסה לרשימה רק בגלל הפרסום של המצבע בחבר :lol:. עדיין לא עשינו נסיעת מבחן. 148K ש"ח לאחר הנחת חבר בגובה 5.5K ש"ח.

מה הייתם ממליצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שנוסע בקארוק 2018, בהחלט אחלה בחירה מלבד הגיר שיכול להיות מוקש (אצלי נדרש החלפת מצמדים). אם ברצונך ראש שקט לאורך זמן, ממליץ על המאזדה (אם הקארוק היה מגיע עם גיר רטוב שידוע כאמין יותר, הוא היה ההמלצה שלי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בכלל להחליף סיאט ארונה אם כל מה שעושים איתה זה לנסוע לסופר? כלומר, אם מחליפים לרכב מקטגוריה שונה אז אפשר להבין, אבל לא ברור לי למה להחליף למשהו מאוד דומה, רק קצת חדש יותר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה טובה...

לא הייתה סיבה אמיתית למכור את הארונה, עשתה עבודה מצוינת.

אבל נדלקתי על הקאמיק בתערוכת ג'נבה בשנה שעברה וחיכיתי שתגיע לארץ.

ברגע שהגיעה, התמחור של קאמיק מציב אותה קרוב מאוד לקטגוריה של מעל ומכאן ההתלבטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שנוסע בקארוק 2018, בהחלט אחלה בחירה מלבד הגיר שיכול להיות מוקש (אצלי נדרש החלפת מצמדים). אם ברצונך ראש שקט לאורך זמן, ממליץ על המאזדה (אם הקארוק היה מגיע עם גיר רטוב שידוע כאמין יותר, הוא היה ההמלצה שלי).

אחרי כמה ק"מ הוחלפן מצמדים והאם היתה סיבה מיוחדת או בלאי טבעי? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...