Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנסר 2011 1.5, החלפת רפידות בלם ודיסקיות

msti
שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

יש לנו לנסר 2011 1.5 כבר מעל שנתיים, מיד כשקנינו החלפנו רפידות בלם (בטוח) ואולי גם דיסקים

ראיתי באמזון ארה"ב מחיר טוב על רפידות קידמיות של בוש וחשבתי להזמין, אשמח לשמוע את דעתכם.

אני לא בטוח ב100% שאלו הרפידות הנכונות בגלל ששם לפי מה שאני יודע הדגם עם ה1.5 לא משווק ואולי הבלמים שונים.

בכל אופן, אני לא נעול על הדגם הזה ואשמח לשמוע על עוד, גם לגבי בלמים אחוריים ודיסקים

https://www.amazon.com/Bosch-BE866-Blue-Disc-Brake/dp/B00MY5281S/ref=pd_rhf_eeolp_p_img_5?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=34FW6YNFPMEWDJEBAP04

אשמח לשמוע גם על המלצות מהארץ..

פעם אחרונה יצא לי לקנות רמסה והתאכזבתי (רעש)

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפידות מזמינים לפי מק"טים, אחרת רוב הסיכויים שזה לא יתאים.

על סמך מה החלטת שאלה מאמאזון מתאימות? בנוסף, יש סיכון שיעשו בעיות בכניסה לארץ ( נחשב חלק בטיחותי ברכב), עניין של מזל/ חוסר מזל.

רוצה לבדוק מה המחירים בארץ?

תתקשר ל"אבי חלקי חילוף רחובות ", אחרי שיחה תשלח צילום רישיון הרכב ותקבל הצעה לרפידות מתאימות. אני משתמש ברפידות ferodo. גם אם המחיר בארץ 150-200₪ לסט רפידות, הזמנה מחול תחסוך לך גרושים ( תחשוב שזה פעם בשנתיים ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

"

אני לא בטוח ב100% שאלו הרפידות הנכונות בגלל ששם לפי מה שאני יודע הדגם עם ה1.5 לא משווק ואולי הבלמים שונים."... לא החלטתי, בדיוק בגלל זה אני כותב פה.

בעניין הכניסה לארץ, בגלל שזה אמזון אני חושב שלא תיהיה בעיה, אבל לא הזמנתי חלק מהסוג הזה משם.

באתר של JUST MOTOR (מבית אבי חלקי חילוף יש 2 סוגי רפידות, קדמיות בלבד (?) רמסה ו-ACDELCO.

איך החברה שציינת? החיסכון זה פחות העניין במקרה הזה, פשוט חוסר מגוון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אתר - תתקשר. לא הכל מתעדכן באתר.

אפשר לנסות גם באוטוסטור חולון ( אצלו המחיר לרפידות לרכב שלי היה יותר זול ), אבל הוא חייב לפחות את המק"ט של החלק המקורי ( ניתן לקבל במוסך מורשה ). אולי גם בקבלה מלפני שנתיים יש את המק"ט של הרפידות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...