Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למומחה לאיטום

Nemesis
שימו לב! השרשור הזה בן 1512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

יש לי דירה קטנה בקומה רביעית ואחרונה שאני משכיר. שנה אחרי שקניתי אותה זופת הגג בעקבות נזילה (זפת גגות מומלץ במדרג). סיוד בוצע כראוי, שנתיים לאחר מכן חזרה שוב נזילה. איש הגגות אמר שזה כנראה בגלל שהמרזב סתום, נפתח מרזב חדש, אטם מסביב, עשה כל מה שצריך. אטם גם את המעקה לבקשתי. כל המקומות הנגועים תוקנו, וכל הבית צבוע בטמבור אקרינול.

בכל מקרה השוכרים הנוכחיים יוצאים בעוד חודש.

קצה נפשי בענייני נזילות, מים ועובש. לבת זוגי גם דירה קטנה בקומה אחרונה, ואצלה מלבד טיפולים שוטפים אין כלום, אז אפשר גם אחרת.

יש למישהו המלצה למומחה לאיטום שיכול לבוא ולתת חוות דעת מה צריך לעשות (חלונות? ספים? קיר מסויים?) כדי שיהיה לי שקט?

השקעתי סכום גבוה בדירה כדי שתהיה נאה ואטרקטיבית ושיהיה לי שקט מהתשתיות שלה, וזה מעיק שכל הזמן צריך להתעסק בזה.

איזור גוש דן.

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על א.א.אדיב איטום גגות מגבעתיים. אני גר בקומה אחרונה כבר שמונה שנים ללא בעיות, האיטום שלהם.

לפני כמה חודשים התעוררה בעיה קטנה של נזילה (שלא הייתה באשמתם, נגרמה בגלל צינור שהעביר קבלן), הזמנתי אותם וטיפלו בה בצורה מאוד טובה ומהירה.

אין לי שום קשר אליהם מלבד מה שתארתי פה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשם הבהרה, אני לא מחפש מומחה לאיטום גגות. בכלל לא בטוח שהבעיה נובעת מהגג. זה בניין רכבת, אולי מהרווח בין הבניינים? סורגים? סף חלון? משהו אחר?

אין לי מושג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זפת, סיד ופוליגג אקרילי הם פתרונות לטווח קצר בד"כ.

אומנם זפת זה הפתרון הכי קל ליישום וגם זול, אבל הוא לא שורד יפה את פגעי מזג האויר ויישום לא תקין גורם להופעה של בועות ופיצוצים.

יש היום חומרים טובים על בסיס פוליאוריטן (סיקה לסטיק 560 טיקסו למשל) שעמידים במים עומדים והחברות המשווקות נותנות אחריות של כמה שנים טובות על יישום לפי הוראות היצרן. כן, זה עולה בערך פי 3 מחומר אקרילי פשוט, אבל אם אתה רוצה איכות ואריכות ימים, צריך לשלם.

אולי לא תלך בדיוק לפי מה שאומר היצרן, כי הדרישות מאוד מחמירות ליישום עם אחריות ארוכה, אבל אני בטוח שאם יבוצע ניקיון כמו שצריך וביצוע האיטום יכלול טיפול בליקויים וביצוע מריחת של יסוד ו-2 שכבות לפחות, יש לך סיכוי טוב לשקט לכמה שנים טובות קדימה.

במידה ויש בעיה של תפרים נפתחים או סדקים, אפשר באופן נקודתית לתקן אותם עם שלל אביזרים (רשת שיריון, "סיקה סיל טייפ", וכד').

במערכות "רעועות" גם כן נוטים להשתמש ברשת שיריון על כל הגג בשביל לתת לחומר האיטום בסיס טוב להישאר כחתיכה אחת.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...