Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה לעזאזל המדפסת מגמגמת בהדפסה למרות שהמחסניות מלאות?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתור טכנאי מדפסות לשעבר, שכבר מזמן לא בתחום ולא מכיר את הדגמים החדשים, ארשום את מה שמפריע לי פה. זה לא שאחרי תשובה לכל השאלות אוכל לעזור, כי כאמור כבר מזמן לא בתחום...

אין דגם מדפסת.

אין תאור ברור של התקלה. האם עם הראש דיו הישן הדפיס טוב, דעך לקראת סיום הדיו ונדלקה נורה של החלפת ראש דיו?

או שככה פתאום התחיל ונורת החלפת דיו לא נדלקה?

מה קורה כשמחזירים את הדיו הישן?

מה בערך ה"קילומטרז'" של המדפסת?

מה זה מדפיס שקוף? אין דבר כזה.

יש מדפיס חלש, מילוי השחור חלש. איך נראה בהדפסה שטח שאמור להיות מילוי שחור 100%?

או שלא מדפיס בכלל, הראש עובר מעל הנייר אבל לא יוצא דיו?

אם כן מדפיס אבל חלש, מה קורה

כשמשחקים עם בהירות/כהות בדרייבר או שמבטלים חיסכון הדיו אם מופעל?

האם שני הראשים הממוחזרים נקנו מאותה חנות באותו זמן או שהם ממקורות שונים?

דבר ראשון ממנו מתחיל כל אבחון מרחוק זה דגם המדפסת. לפי זה אפשר לחפש באינטרנט תקלות דומות.

ובכלל, תאור מפורט של התקלה מרכיב 95% מהפתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כל הלחץ.

קרה אצלי בדיוק אותו הדבר, אבל במקרה שלי המחסנית השחורה (והיו לי 2 כאלה) שכבו אצלי שנתיים.

הזמנתי והתקנתי מחסנית חדשה טרייה והכל הסתדר.

לפחות בברדר שלי מחסנית עולה גרושים, אז נסה גם אתה.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה התכוונתי, האם שתי המחסניות הממוחזרות הן מאותו מקור.

הממוחזרות גם מגעיות ללא אריזה הרמטית כמו המקוריות מה שכנראה מאיץ את התייבשות נדיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פתאום ממוחזרות?

חדשות ומגיעות באריזה אטומה.

הזמנתי מעסק בחיפה והגיע כמו שעון.

גם שרות טוב וגם הכי זול.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סולל בונה אתה טועה ומטעה. פעולת הניקוי, או בעגה המקצועית purge היא פעולה הכרחית וחשובה לראש הדפסה.

אני לא יודע למה אתה לוקח השערות שלך וכותב אותן כעובדות.

אם הראש סתום, אז הניקוי לא עוזר... הוא בעיקר עוזר לרוקן את המחסנית.

ניקוי מלא בקנון מכלה 5% מהמחסנית.

כשהראש סתום, זה אפילו סותם אותו עוד יותר.

הניקוי טוב כשהראש תקין ומונע סתימה או עם סתימה חלקית

זאת לא השערה, זה מנסיוני הדל

זו גם לא עובדה, אלא המלצה

זה לא מדע טילים...

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא דגם המדפסת וסוג המחסנית (רק צבע או כולל ראש הדפסה) אי אפשר לעזור.

אם המחסנית כוללת ראש הדפסה אז או שהצבע יבש וסתום וצריך לנקות או שהוא לא סתום אבל יש בעיה במגעים על המחסנית או המדפסת ויש לנקות וליבדוק (הראש בכלל לא מופעל להדפיס).

היום לדעתי או שקונים לייזר או שקונים מדפסת עם מיכלי מילוי מובנים, זול יותר ואין צורך להיתעסק עם מחסניות לא מקוריות וכל המסביב.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדפסות לייזר צבעוניות עדיין מאוד יקורת יחסית.

להדפסה בייתית בכמויות נמכות כשיש דרישה להדפיס גם בצבע אין עדיין תחליף להזרקת דיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על אף שאנשים נוטים לחשוב שדיו זה סה"כ דיו, אז כאשר זה מגיע לעולם הזרקת הדיו ההבדלים בין דיו לדיו הם גדולים מאוד, והבדלים מאוד זניחים משפיעים המון על הביצועים.

כמו שבוקי אמר, קודם כל תנסה עם דיו מקורי

היתה לי מדפסת הזרק דיו Hp שעבדה שנים במשרד (רכשתי אותה עם הפרסומת הראשונה שנשמעה ברדיו) על דיו תחליפי שהייתי רוכש בארץ את כל ארבעת הצבעים ב 130 שח.

יום אחד חבר הביא לי סט שהוא קנה באלי אקספרס ב 60 שח, הסט הזה התפוצץ בתוך המדפסת, אין לי מושג איך אבל המדפסת נראת כמו עץ חג המולד - מבפנים.

אז יש תחליפי טוב, ועובד טוב עם הזרקת דיו

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...