Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש עזרה בהחלפת כיסוי טיימינג תחתון (אקסנט 2006)

poomba
שימו לב! השרשור הזה בן 1514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן וערב טוב

הכיסוי מתפורר ונוצר רעש צורם בזמן הנסיעה ויש צורך לבצע החלפה.

עברתי בעיון רב על המדריך המפורט הזה של אסף האחד והיחיד אך לצערי אין לי את הכלים הדרושים (ותכלס גם את הביטחון המספיק) כדי לבצע לבד ואני מחפש עזרה.

מצאתי חנות בפתח תקווה שמחזיקה את החלק ואני גר באזור ת"א אז אפשר להיפגש איפשהו בטווח הזה.

הערכה כמה מוסך יקח על החלפה כזו במקרה ולא אצליח לבד?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אל הקבוצה של "תשאלו כנופצון" בפייסבוק תפנה אליהם יעזרו לך ללא אגורה שחוקה. תשתדל לא לסוע כך בטח לא במצב שהמיכסה כבר מתחכך כי כל חתיכה שתגיע לתוך הטיימינג תסכן אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הכנופיה.

הבעיה שאני ופייסבוק זה פחות הולך יחד (נקרא לזה מטעמים אידיאולוגיים).

אולי מישהו מהם עובר כאן, או כל חבר אחר שגר בסביבה.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי poomba
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...