Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשוב! דחוף! כוווולם להכנס! למקומות, היכון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עבדתי 20 שנה בבית תוכנה שנתן פתרונות בתחום הריטייל (מסחר), כשהתחלתי לעבוד המערכת עבדה על דוס בהמשך עברנו כמובן לווינדוס, במהלך השנים המערכת שודרגה משמעותית מבחינת ממשק העבודה לפחות 3 פעמים, והמשמעות על משתמשי הקצה...

בימים הראשונים: בכי נוראי, אי אפשר ככה, בלתי נסבל.

אחרי שבוע/ים: דווקא לא רע, נו שיהיה אם חייבים, באמת אי אפשר לחזור לתוכנה הישנה?

אחרי כחודש: יו איזה יופי, הכל הולך הרבה יותר בקלות, איזה אפשריות נפתחו לפני עכשיו, חבל שלא עשו זאת קודם!!!

אז בהצלחה במעבר למערכת החדשה.

הסתגלות קלה שלנו המשתמשים.

ומאחל למנהלים מינימום בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פףףף... כמות הקליקים והטאבים הלא רצוניים ש CF תופס לי בכרום (דסקטופ) דורשים הקצאת RAM ייעודית. על מה אתה מדבר?

אודה ולא אבוש, זה הפורום הישראלי היחיד שאני נכנס אליו ב 2020 (או יותר נכון, בחצי עשור האחרון~).

כל השאר כבר טרנספרו את עצמם לרשתות החברתיות (טפי) או פשוט סגרו את הבסטה.

ואני בטוח שרוב האנשים משתמשים בפייסבוק בכרום, וגם באינסטרגרם ונכנסים לynet דרך הכרום.

בלי לזלזל, המדגם פה לא מייצג, אני מניח כמובן את הגיל הממוצע של הגולש הפעיל והלא פעיל פה ולכן ידעתי שאקבל תגובות כמו פףף.

אבל בלי ממשק דמוי אפליקציה (שנותן התראות, ללא זומים, ומהיר ומסודר - כמו טאפטאלק), לא יהיה נח, לא אחזור 10 או יותר שנים אחורה. פשוט, תסתכלו על מכירות הלפטופים בעשור האחרון ותבינו לבד.

Sent from my SM-N9500 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טאפאטוק אכן עושה זאת מצויין, פשוט להשקיע חצי דקה נוספת בלקנפג אותו כמו שצריך בכדי שלא יעשה subscribe בלתי פוסק לשרשורים שאתה כלל לא מעוניין בהם ועוד דברים בסגנון וזה כל מה שצריך. הפףףף הוא לא יותר מאשר סלנג וירטואלי, אם היה אפשר היית גם מקבל אותו רדיופונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן Tapatalk עובד אחלה, אני 95% מהזמן גולש בפורום רק דרכו, גם בפורמים האחרים.

אבל עדיין יש מלא באגים (המעצבן שבהם הוא טעינת תמונה ל Preview שאין דרך להסיר אפילו שמחקת את התמונה מההודעה).

אם תהיה גרסת מובייל נסבלת עם פחות באגים, אשמח לנסות אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לי – נאמר שהפורום יהיה זמין לקריאה בלבד וכו׳. האם זה כולל גם הודעות פרטיות ולא יהיה ניתן להשתמש בהן בזמן המעבר?

תודה.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתר שעובד כמו שצריך עם מובייל ב-2020 לא זקוק לשום אפליקציה. בכלל, אפליקציות זה דבר כל כך שביר וקשה לתחזוק, קשה לתאר עד כמה למי שלא נכווה בזה.

יש אנשים שנהנים להחזיר אפליקציה לכל שטות בפלאפון (אפליקציה ל-ynet?? למה???) - אני משתייך למחנה הנגדי. התראות ורעש על סתם.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כמה שפחות אפליקציות ככה יותר טוב.

טפטוק דווקא בסדר ואני משתמש בה לקרוא בעוד פורומים, אבל מעצבן שצריך משתמש לאפליקציה בנוסף על המשתמש של הפורום בשביל כל מיני פעולות.

אני מקווה שהפרסומות בגרסה החדשה יהיו פחות אגרסיביות, אין לי בעיה עם פרסומות רגילות ואני אפילו לוחץ עליהן פעם ב כי אני יודע שזה עוזר לאתר, אבל הסרטונים המעצבנים שמגיחים מדי פעם מהפינה הימנית של המסך ומסתירים חלק מהתוכן זה לדעתי יותר מדי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השימוש דרך הטלפון נוח מאוד ומחליף למעשה את tapatalk, אין צורך לשחק עם זום או דברים כאלו.

לדעתי הממשק החדש ידרוש הסגלות מינימלית אך הוא הרבה יותר קל במה שקשור לעלות תמונות- אין צורך להקטין אותם כיוון שהם גדולים מידי,פשוט בוחרים תמונה מהגלריה, בוחרים גודל וזהו מאוד פשוט.

לדעתי הוא יהיה קל יותר לשימוש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אציע, לאשף כתיבה שכמוך, להכין מדריך מעבר קצר וברור, "עם ציורים", שכל מי שיחפש את הפונקציות שהוא מכיר מ"פעם", יוכל למצוא אותן באיזשהו Quick guide, ולא להתחיל לחפש אותן לבד, מה שאולי יגרום לויתור...

(חוויתי בפורום אחר 2 מעברים שכאלו, לחברי פורומים קשה להתרגל לפלטפורמות חדשות. כל דבר שעשוי להקל - מבורך)

בהצלחה!

מבטיח להעלות משהו במהלך השבוע ולפתוח שרשור בו תוכלו להעלות בקשות להסברים לגבי פונקציות שונות.

ואני בטוח שרוב האנשים משתמשים בפייסבוק בכרום, וגם באינסטרגרם ונכנסים לynet דרך הכרום.

בלי לזלזל, המדגם פה לא מייצג, אני מניח כמובן את הגיל הממוצע של הגולש הפעיל והלא פעיל פה ולכן ידעתי שאקבל תגובות כמו פףף.

אבל בלי ממשק דמוי אפליקציה (שנותן התראות, ללא זומים, ומהיר ומסודר - כמו טאפטאלק), לא יהיה נח, לא אחזור 10 או יותר שנים אחורה. פשוט, תסתכלו על מכירות הלפטופים בעשור האחרון ותבינו לבד.

Sent from my SM-N9500 using Tapatalk

חלק מאוד גדול מהסיבות למעבר הוא ממשק המובייל של הפלטפורמה החדשה. הוא בדיוק מה שאתה מתאר - נותן התראות, ללא זומים, מהיר, מסודר ונקי.

שאלה לי – נאמר שהפורום יהיה זמין לקריאה בלבד וכו׳. האם זה כולל גם הודעות פרטיות ולא יהיה ניתן להשתמש בהן בזמן המעבר?

תודה.

נכון, תוכל רק לקרוא.

אני מקווה שהפרסומות בגרסה החדשה יהיו פחות אגרסיביות, אין לי בעיה עם פרסומות רגילות ואני אפילו לוחץ עליהן פעם ב כי אני יודע שזה עוזר לאתר, אבל הסרטונים המעצבנים שמגיחים מדי פעם מהפינה הימנית של המסך ומסתירים חלק מהתוכן זה לדעתי יותר מדי.

גם אני מקווה. בפלטפורמה החדשה יש הרבה יותר כלי monetization מאשר בפלטפורמה הנוכחית. זה יאפשר לנו יותר גמישות ובתקווה יוכל לשחרר אותנו מכל מיני דברים שגם אני בעצמי לא אוהב אבל מקבל ככורח המציאות.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אומר מבחינת פורום אוף טופיק? עדיין יהיה סגור וידרוש בקשה מיוחדת?

כי במצב הנוכחי הרבה נופלים בין הכסאות (אהמ...אני...אהמ) ואין הרשאה לכתוב שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...