Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Mobile eye ברכבים חדשים מהסוכנות

liberfarb
שימו לב! השרשור הזה בן 1516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נו אבל מה אתם באים עם העובדות שלכם והורסים לאנשים את העקיצות נגד יבואנים שבאות מאנשים שיש להם בדיוק אפס מושג בכל מה שקשור לעבודה מול יצרן?

איייףףף איזה מעצבנים!

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה יודע בוודאות שהמערכות זמינות ליבואן הישראלי והוא פשוט בוחר לוותר עליהן, או שסתם כיף לזרוק השערות בפורום?

למה המערכת לא זמינה ליבואן הישראלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה יודע בוודאות שהמערכות זמינות ליבואן הישראלי והוא פשוט בוחר לוותר עליהן, או שסתם כיף לזרוק השערות בפורום?

שאלה מעניינת.

עובדה אחת היא שהיבואן נמצא תחת השוק האירופאי וסוזוקי באירופה(גרמניה ובריטניה לדוגמא) מוכרת דגם זהה לחלוטין לישראלי(מנוע 1.4 ו1.0 טורבו אוטומט עם בקרת סטיה מנתיב ובלימה אוטונומית).

השערה פרועה?(מדגיש שהשערה - לא עובדה) השוק הישראלי הוא לא שוק רע לסוזוקי, ואולי עצם העובדה שהעם נוהר לסוזוקי גם עם מחסור במערכות הללו לא מעודד את היבואן למהר ולהילחם מול היצרן על הקצאות לשוק הישראלי של הדגמים הנ״ל - אולי התמחור לא משתלם לו, אבל קשה לי להאמין שהיצרן אמר למכשירי תנועה ״לא! יש לנו דגם זהה שמיוצר ונמכר ואתם לא תקבלו ממנו! וזה לא משנה כמה תתחננו״.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבעלים של מכשירי תנועה ייבואנית סוזוקי יש אחוזים במובילאיי, עכשיו תבין לבד איך זה בא לידי ביטוי.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מנועים, ישראל לרוב נמצאת תחת התקינה הארופאית, זה לאו דווקא אומר שגם האבזור הארופאי זמין לשוק שלנו.

למה? כל היצרן והסיבות שלו, אבל זה קרה בעבר, קורה בהווה ויקרה בעתיד.

אין לי קשר לסוזוקי בתור יצרן או מכשירי תנועה בתור יבואן ואני לא יודעת אם הם נמנעים ממערכות מקוריות מטעמי חיסכון/יעילות (צורמת לי גם העובדה שהם לא מייבאים מערכות מולטימדיה מקוריות) או עקב מגבלות טכניות, כי עובדה שבחלק מהדגמים (ודגמים מצליחים) אנחנו כן רואים ניצנים של בטיחות אקטיבית. אבל מפריע לי לראות אנשים יוצאים בהצהרות מהספה בבית על סמך אפס ידע, אלא השערות בלבד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבעלים של מכשירי תנועה ייבואנית סוזוקי יש אחוזים במובילאיי, עכשיו תבין לבד איך זה בא לידי ביטוי.
למיטב הבנתי מובילאיי נרכשה במלואה ע"י אינטל, כלומר לאף אחד (שהוא לא אינטל) אין כרגע אחוזים במובילאיי. ראה למשל: https://techcrunch.com/2017/03/13/reports-intel-buying-mobileye-for-up-to-16b-to-expand-in-self-driving-tech/

ככה שהטיעון הזה, להבנתי, פחות מחזיק מים.

בכל אופן, אמנם אין לי מושג מה נדרש ע"מ לצייד את רכבי סוזוקי בבקרות אקטיביות למיניהן ישר מהמפעל, אבל גם לי מאוד צורם שמותג רכב סביר (כלומר, לא דאצ'יה או MG) מוכר כאן היום רכבים חדשים באופן כמעט גורף בלי בקרות אקטיביות. מילא אם היה מדובר בדגם ישן שעוד חצי שנה מוחלף, אבל זה ממש לא המצב.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו MG התחילו להביא מערכות אקטיביות בדגם החשמלי.

ועוד פעם , סוזוקי זה כבר לא באופן גורף, בעקרון חסרות מערכות בטיחות רק לויטרה זיפת ואיגניס.

לבלנו ולקרוסאובר למיטב ידיעתי אין התרעה מקורית או תיקון סטייה מנתיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנד רובר כמעט כל הדגמים כולל ריינג רובר ב800 אלף שקל.

לאחרונה נצפו ריינג' רוברים חדשים נטולי מובילאיי.

למיטב הבנתי מובילאיי נרכשה במלואה ע"י אינטל, כלומר לאף אחד (שהוא לא אינטל) אין כרגע אחוזים במובילאיי. ראה למשל: https://techcrunch.com/2017/03/13/reports-intel-buying-mobileye-for-up-to-16b-to-expand-in-self-driving-tech/

ככה שהטיעון הזה, להבנתי, פחות מחזיק מים.

בכל אופן, אמנם אין לי מושג מה נדרש ע"מ לצייד את רכבי סוזוקי בבקרות אקטיביות למיניהן ישר מהמפעל, אבל גם לי מאוד צורם שמותג רכב סביר (כלומר, לא דאצ'יה או MG) מוכר כאן היום רכבים חדשים באופן כמעט גורף בלי בקרות אקטיביות. מילא אם היה מדובר בדגם ישן שעוד חצי שנה מוחלף, אבל זה ממש לא המצב.

אולי בגלל זה לג'ימני החדש כבר שמו מערכות בטיחות.

עריכה אחרונה על ידי itsik170

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמעניין זו השורה התחתונה-איזה רכבים נמכרים ומה החבילה שהם מציעים.

עצם העובדה שיש רכבים רבים שמגיעים עם מערכות מקוריות מאיצות את התחרות בתחום.

או שטויוטה לא מוכרת רכבים בלי והם מייבאים כי זה מה יש או יותר זול מלשלוח רכבים להתקנה מקומית(גם יכול להיות).

אני משוכנע שליבואנים יש אנשי יבוא ותכנון שעושים סקרי שוק,השוואת עלויות,תדמית ועוד קריטריונים שאני אפילו לא מודע אליהם,שידעו לענות לך על השאלות האלה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לרכוש רכב?

גם הבחור שרכש את רכב החלומות שלו ושילם הרבה חוייב לשים את המערכת :(

יש כלי רכב שהיצרן לא חשב לייצר כזו מערכת כלל.

6ffeb9655b4e492b4eb6e4dd4327e721.jpg

Sent from my SM-N920I

לקחת את זה למקרה קיצון. ברור שאם זה רכב החלומות אז לא. גם ליבואן של למבורגיני (שאין) זה לא מפריע. הכוונה הייתה שאם יש לך שני מועמדים או יותר הייתי פוסל מראש את אלו ללא מערכות אקטיביות. פעולה כזאת תזרז את שאר היבואנים להוסיף את המערכת. נכון זה עולה להם כסף, ואולי יצטרכו ללחוץ על היצרן להוסיף את המערכת לדגם. אבל לחץ כזה יעשה את שלו , לדעתי. גם מאוד מהר

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן נסעתי עם חברה של חברה ב-XV חדש יחסית (לא בטוח בן כמה ואיזה דגם בדיוק, אבל מהדור החדש) והופתעתי לראות שיש שם מובילאיי...

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והיום, האם גם בגרסאות הנמוכות יותר אין את הצפצפה המיותרת הזאת?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק ב-1.6 בגרסה הבסיסית.

היה גם בהתחלה בגרסאות ה-2 ליטר הבסיסיות, אבל הגרסה הזאת הוחלפה בקרוסטרק האמריקאית שבה יש מערכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...