Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות קשה בקטגוריית הסופר מיני

Oz Yehuda
שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

כבר חודשיים שהחלטתי שאני קונה רכב אך ככל שהזמן עובר הראש רק ניהיה יותר מבולגן.

הגעתי למסקנה שאני רוצה רכב ידני סופר מיני,

- השימוש שלי ברכב יהיה כל יום נסיעה של 80KM לכיוון (160 ביום) ז"א שיהיה חסכוני ואמין.

- אני צעיר ובן 22 , אכפת לי גם שהרכב יהיה עם מראה צעיר ולא מיושן.

חשבתי רבות על הגרמניות ( פאביה, פולו 2015-2016 ).

התקציב עומד על 40 אלף (45 לכל היותר ולא מעל)

כל בן אדם שהתייעצתי איתו אומר לי משהו אחר ומכאן נובע הסלט , עד שהגעתי לפורום דרך חבר, אשמח שתעשו לי ממש סדר בראש ותעזרו לי לבחור את הרכב המתאים. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש דגש על המראה לדעתי רנו קליאו יכולה להתאים, היא מאובזרת ביחס לסופר מיני ידני, החנוע מספק ביצועים לא רעים.

בעיר מרגישה נוקשה אבל המושבים עצמם נוחים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא יהיה לך ספק, גם פה תשמע מגוון דעות.

הקליאו יכולה להתאים ותוכל למצוא אחת יחסית חדשה במחיר לא גבוהה.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

208 דיזל. חסכונית ונוחה - שניהם חשובים בק"מ כזה.

אמורה להיכנס לך לתקציב (מחיר מבוקש לרוב בין 40 ל-45).

שים לב לבעיה עם מיכל האוריאה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד תלוי בך וברצונות שלך.

אם כוח תאוצות ביניים חשוב לך אז כן- הגרמניות, קליאו,סנדרו דיזל, 208 דיזל יהיו אחלה אופציות.

אם לא אכפת מביצועים ואתה רק רוצה רכב שיסיע אותך מ- א' ל-ב' במינימום סיכון לבעיות , אז יש יונדאי i20 וסוזוקי סוויפט ידניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הקילומטר שאתה עושה רק דיזל.

מנוע דיזל לא רק שיהיה חסכוני יותר אלא גם אמין יותר לאורך זמן מנועי דיזל שורדים הרבה יותר טוב ק"מ גבוהה וכיוצא מזה גם קל יותר למכור רכב דיזל עם קילומטראז' גבוהה.

קשה לי להאמין שתמצא פולו או פאביה או 208 או קליאו דיזל ידניות במצב טוב בתקציב שלך. סיטרואן C4 פשוט תפורה לדרישות שלך היא אמינה חסכונית מאוד נוחה ושקטה מבחינת הערך הכולל היא מתאימה יותר לדרישות שלך מאשר רכב סופרמיני ותוכל למצוא אחת בתקציב שלך הבעיה שהמראה שלהן הוא "שונה".

דאציה סאנדרו תהיה חצי נחמה היא חסכונית זולה לאחזקה ואמינה (דיזל 1.5 ידנית) אבל היא פחות בטיחותית פחות נוחה ויותר רועשת מכול רכב סופרמיני אירופאי אחר מה שלדעתי יהיה משמעותי לנוכח הנסיעות שלך.

אגב למה אתה נעול דווקא על סופרמיני ודווקא על ידני? יש הרבה רכבים אוטומטיים או גדולים יותר מסופרמיני שלדעתי מתאימים יותר טוב מסופרמיני לנסיעות בינעירוניות ארוכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב גדול יותר יהיה יקר יותר לאותה שנה ולא בהכרח נוח יותר.

לידני אמינות עדיפה מאשר הגירים הרובוטים שמשודכים לרוב לרכבי הדיזל.

קליאו הגיעה רק בגירסת סטיישן רובוטית בגירסת הדיזל.

דווקא דאציה לדעתי מציעה נוחות נסיעה טובה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שתמצא ... 208 ... ידניות במצב טוב בתקציב שלך.

למה ככה?

https://www.yad2.co.il/s/c/02f969

https://www.yad2.co.il/s/c/g3ta91

אלו השתיים היחידות כרגע ביד2, ושתיהן בתקציב (עוד לפני מיקוח).

כמובן שאין לי שום הכרות עם הרכבים או המוכרים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב גדול יותר יהיה יקר יותר לאותה שנה ולא בהכרח נוח יותר.

לידני אמינות עדיפה מאשר הגירים הרובוטים שמשודכים לרוב לרכבי הדיזל.

קליאו הגיעה רק בגירסת סטיישן רובוטית בגירסת הדיזל.

דווקא דאציה לדעתי מציעה נוחות נסיעה טובה מאוד.

לפי מה שראיתי ביד 2 קקטוסים עולים בממוצע פחות לאותה שנה וק"מ מאשר פאביה דיזל או אפילו 208 דיזל.

לגבי עניין הגירים הרובוטיים בנסיעה שרובה בין עירונית אין בלאי מצמדים מואץ והתיבה לא עובדת קשה רוב הנסיעה היא בהילוך השיוט לכן לדעתי יש פחות סיבה לדאגה בנוסף לחלק מהרובוטיות יש כבר 7 הילוכים לידניות לא יותר מ6.

לסנדרו יש כיול מטלים רך (לדעתי איפול מאוד) מה שעובד טוב בתוך העיר מחוץ לעיר זה משפיע לרעה והיא מתחילה להתנדנד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך מאד על פיג'ו 208 ידנית בגירסת ה-Active הבכירה. היא מאובזרת מאד יחסית לסופר מיני, חסכונית בדלק (אני מגיע לצריכה של 1:16-17 במשולב), החומרים איכותיים יחסית בחלל הפנימי, מסך מגע (לא הנקודה החזקה ברכב), מושבים סופר נוחים לטעמי, המתלים רכים וסופגים את המהמורות בכביש נפלא. בנוגע עיצוב, לטעמי היא הסופר מיני הכי מצודדת, אבל זה כבר עניין אישי.

אם אתה מתכנן לטפל בה בעצמך, היא קלה מאד לתחזוקה עצמית (על אף הסטיגמות על הצרפתיות) יש גישה קלה כמעט לכל דבר בתא המנוע.

וגולת הכותרת, היא נמכרת במחירים זנותיים בשוק. המחירון שלה נמוך מאד, וניתן להשיג אותה בשוק במחירים נמוכים משמעותית מהמחירון שגם ככה הוא נמוך.

במונחים של תמורה לכסף, אין מתחרה לה בקטגוריית הסופר מיני.

אני רכשתי אקזמפלר עם מנוע בנזין אטמוספרי 82 כ"ס. אם אני זוכר נכון הגירסא הידנית באה רק עם מנוע אטמוספרי, צריכת הדלק שלו מכובדות מאד כאמור.

ניתן להשיג אקזמפלרים בני 3-5 שנים במחיר שוק ריאלי נמוך מהמחירון שנע בין 20-30k.

בהצלחה

עריכה אחרונה על ידי THELAD

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק המצמדים, יש גם את המח גיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, אם כי לפי אחד השירשורים פניה להשתתפות יצרן גרם גרמה לבעל הרכב לשלם באזור ה 500 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי ספייס סטאר, פאביה, פולו, פיז'ו 208 (ידני), רנו קליאו. וסבלנות למצוא רכב שמור.

כמו שנאמר אפשר למצוא פיז'ו 208 בשנתון גבוהה עם פחות מ50 אלף ק"מ במחיר אטרקטיבי. היא גם נראת לא רע בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי איך מיטב תוצרת דאצ'יה מסתדרת עם הרצון של הבחור לרכב עם מראה צעיר ולא מיושן.

208 דיזל או קקטוס דיזל יהיו בחירה מצויינת. גם קקטוס בנזין, טורבו או אטמוספרי, עם גיר ידני יהיה בחירה מצויינת.

את ה 208 הידנית עם המנוע האטמוספרי פחות אהבתי.

אגב, גם קיה ריו דור קודם, עם גיר ידני יכולה להיות מועמדת לא רעה. היא נראית מצויין, מגלה אמינות גבוהה, ובהתאם לסגנון הנהיגה גם חסכונית. כוח לנהיגה אגרסיבית אין שם.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...