Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שינוי קריירה, לימוד טיסה אזרחית.

saay222
שימו לב! השרשור הזה בן 1506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה שבקורס בספרד צוברים פחות מ100 שעות טיסה על ה(737-800), עד כמה שידוע לי חברות התעופה לא מסתכלות עליך עד שאין לך לפחות 1000 שעות.

כמה זמן ייקח לצבור כמות שעות כזו? כמה כסף ? משהו ששווה לבדוק מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק לעשות את הלימודים בארץ זה סיפור, אני רוצה להוציא רישיון, לא למטרות עבודה אלא הנאה נטו ולפי הבנתי העלות היא כ$12-15k פה בעמק הסיליקון.

יש לי חבר שהגיע לפה עם ויזת סטודנט ללימודי תעופה ובערך אחרי שנה וקצת הוא סיים את הכל.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

אכן יקר מאוד פה ולכן הרבה עושים את זה בארה״ב. אני גם התחלתי פה את התהליך (גם למטרת הנאה) והפסקתי אבל לא עוד לא ויתרתי על זה. בן דוד שלי מקליפורניה טייס בכיר בAA ואני רק מחכה שהוא יפרוש בעוד כשנה כדי שיעביר אותי תהליך מזורז :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה בקבוצת הפייסבוק טייסים עושים טייסים.

:sissies:

• מצחיק 1

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שבקורס בספרד צוברים פחות מ100 שעות טיסה על ה(737-800), עד כמה שידוע לי חברות התעופה לא מסתכלות עליך עד שאין לך לפחות 1000 שעות.

כמה זמן ייקח לצבור כמות שעות כזו? כמה כסף ? משהו ששווה לבדוק מראש.

ממה שאני שומע (וייתכן שיש אי דיוקים במידע) בחברות לואוקוסט כמו ראיין אייר אפשר להתקבל בתור קצין ראשון עם כמות שעות נמוכה יחסית. עם 100 שעות כנראה שבאמת גם שם לא יסתכלו עליך, אבל עם קצת יותר מזה (איזור ה-300-400) כנראה יסכימו.

יש גם לאיזיג'ט איזו תוכנית להכשרת טייסים כולל העסקה, אבל זה לא זול בכלל ודי בטוח שזה רלוונטי רק לבעלי אזרחות אירופאית.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם לאיזיג'ט איזו תוכנית להכשרת טייסים כולל העסקה, אבל זה לא זול בכלל ודי בטוח שזה רלוונטי רק לבעלי אזרחות אירופאית.

ממה שאני מכיר, הרוב המוחלט (אם לא כל) של תוכניות הקאדט שיש לחברות תעופה אירופאיות הן לבעלי אזרחות ארופאית (לצערנו...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
On 27.2.2020 at 03:30, Fazer said:

טייסים עושים טייסים בפייסבוק - זה המקום שלך.

On 26.2.2020 at 17:38, dorsht said:

נסה בקבוצת הפייסבוק טייסים עושים טייסים.

~

מסכים שזו ה-קבוצה לקבל בה מידע, אבל לאור היכרות ארוכה מעל דפי הפורום אני חייב להוסיף מילת אזהרה לפות"ש.

ממה שראיתי בכמה חודשים שביליתי בקבוצה, חשיבה עצמאית וראייה סקפטית/ביקורתית לא מתקבלות שם בברכה. שאלות שקוראות תיגר או מעמידות בספק את הנורמות המקובלות בתעשייה זוכות לתשובות מזלזלות במקרה הטוב, ובמקרה הגרוע החברים ממהרים לרוץ ולהתחבא מאחורי הנהלים שלהם ש'נכתבו בדם' במקום להיכנס לעובי הקורה, בדיוק כמו שהתרגלנו בצבא. בקיצור - כן מקום טוב לקבל בו מידע, אבל לא סביבה בריאה לאדם החושב או הספקן, ולגמרי לא המקום המתאים לנהל בו דיונים פילוסופיים.

אני לא יודע עד כמה ההתנהלות בקבוצה אופיינית לתעשייה באופן כללי, אבל המחשבה על להיות מוקף באנשים שטופי מוח ובעלי תסביך אלוהים כפי שפגשתי שם הורידה לי אישית את הזקפה מהרעיון של תעופה מסחרית כקריירה. אם אתה מחפש להוציא רשיון על ססנה לפעילות בשעות הפנאי אז סבבה, אבל קח בחשבון שכל ה'נכתב בדם' הזה כנראה לא יהיה סביבת עבודה בת קיימא למישהו כמוך, ואני אומר את זה כמחמאה.

עריכה אחרונה על ידי Derish
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיכרות שלי עם מטוסים היא רק מהמושב במחלקת התיירים, אבל ממה שאני קורא כל התעשיה הזו בנויה על נהלים ובקרה נוקשים מאד. מצד שני, טייס הוא מקצוע שמחייב ידע מעמיק מאד הן של העקרונות והן של הכלי הספציפי שאותו מטיסים, בשביל המצבים שלא כתובים בספר ושבהם זה או צל"ש או טר"ש וגרוע מזה.

ובימים אלה של משבר עמוק בתעשיה בכלל מדובר בהימור, קשה לדעת כמה זמן ייקח לתעשיית התעופה להתאושש ולהיות מעונינת לקלוט טייסים חדשים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 hours ago, Derish said:

אני לא יודע עד כמה ההתנהלות בקבוצה אופיינית לתעשייה באופן כללי, אבל המחשבה על להיות מוקף באנשים שטופי מוח ובעלי תסביך אלוהים כפי שפגשתי שם הורידה לי אישית את הזקפה מהרעיון של תעופה מסחרית כקריירה. אם אתה מחפש להוציא רשיון על ססנה לפעילות בשעות הפנאי אז סבבה, אבל קח בחשבון שכל ה'נכתב בדם' הזה כנראה לא יהיה סביבת עבודה בת קיימא למישהו כמוך, ואני אומר את זה כמחמאה.

יכול להיות שזה רק האנשים שנתקלת בהם בקבוצה, אנשים בעלי תסביך אלוהים יכולים להיות בערך בכל מקום.

בטוח שכמו בכל תחום, יש אנשים יותר נעימים ופחות נעימים, כאלו שחושבים את עצמם כאילו הם אלוהים וכאלו שלא. ?‍♂️

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דור, יש מקצועות שכנראה אי אפשר להתקדם בהם בלי אגו נפוח ותפוח. לפעמים יש תחושה שטייס שייך למקצועות אלה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1 hour ago, dorsht said:

אנשים בעלי תסביך אלוהים יכולים להיות בערך בכל מקום.

אבל בשמיים זה הרבה יותר נפוץ?

• מצחיק 2

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...