Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי פלואנס דיזל או מגאן דיזל ?

fridenko87
שימו לב! השרשור הזה בן 1492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אני עושה סביב 40-50 אלף קמ בשנה. רוצה דיזל חסכוני ומאוד נח עם נסיעת כביש טובה יד שניה

עד 50,000 קמ. מבחינת שנתונים בין 2015-2017

אני רווק - כך שהצורך הייחודי שלי שהרכב יהיה נח וכיף לנסיעה ויתן נסיעת כביש טובה על מהמורות דרך וכו.

ראיתי במחירונים שיש אופציה לפלואנס 2015 דיזל או רנו מגאן למינהם דיזל

ואני מתלבט מה ההבדל בין הפלואנס דיזל לרנו מגאן דיזל בדגמים השונים ?

עריכה אחרונה על ידי fridenko87
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לענות לך לגביי מגאן אסטייט שהייתה לנו במשפחה,

לפי מה שחבר שעובד בקרסו אומר, המגאן אמינה יותר מבחינת מערכת החשמל.

הגיר והמנוע אותו דבר.

לגביי כיפיות בנסיעה - אני לא חושב שזה הרכב אם זה מה שאתה מחפש ואני גם לא חושב שקקטוס ייתן לך את זה.

מבחינת נוחות אני יכול לומר שגרסת הסטיישן הייתה טובה מאוד.

חשוב לחפש רכב שטופל בזמן ולא חיפפו בטיפולים שלו ואולי עדיף אחד שעבר החלפת מחשב גיר ו\או קלאצ'ים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכל'ס לרווק יתאים יותר קקטוס או 208. הבעיה שאין הרבה כאלה.

פלואנס רכב אידיאלי לשיוט מרחקים ארוכים בניחותא ובחסכון, רק צריך לקחת בחשבון שהגיר הרובוטי רגיש לנסיעה עירונית ופקקים, ותחזוקתו עלולה להיות יקרה (בעיניי היתרונות עולים על החסרונות למי שנוסע הרבה בכביש הפתוח).

עד 2016 כולל (למיטב זכרוני), יש פלואנס, שהיא גירסת סדאן מוכוונת לשוק מחוץ לאירופה (להוצא כמה חריגים), ויש מגאן 3 האצ'בק וסטיישן שמוכוונת לשוק האירופי. הפלואנס הורכבה בטורקיה, המגאן בספרד, יש אומרים שהמגאן איכותית יותר ומורכבת טוב יותר, זה כנראה נכון. האצ'בקים יש מעט מאוד ודיזלים כאלה לא ראיתי בכלל, אם כי יכול להיות שיש. מגאנים יש בעיקר סטיישן. פלואנסים יש פי כמה ממגאנים.

מ-2017 דור 4, מעתה כל תצורות המרכב נקראות מגאן, הסדאן שוב מורכבת בטורקיה ונקראת גרנד קופה. רכב מצויין, נוח ומאובזר עד השיניים. מגאנים דור 4 האצ' וסטיישן מגיעים בטיפטוף ואני לא יודע עד כמה אפשרי למצוא כאלה למכירה יד 2.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די בטוח שההצ'באק שהגיעה לארץ הורכבה גם כן בטורקיה, רק הסטיישן בספרד.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...