Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין מזדה 2 חדשה 0 ק"מ לבין ספורטאג'

jumbojet
שימו לב! השרשור הזה בן 1513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אחרי שנגנב לנו רכב, נותרנו עם לנסר 2007.

כעת מחפשים רכב ראשי שישמש בעיקר את אשתי בסכום של כ 90אשח.

נסגרנו על מזדה 2 , 0ק"מ אבל עדיין צורם לי העניין שהרכב קטן, ולא יכול לשמש כעיקרי.

שניסינו את הספורטאז 2017 מנוע 1.6 גימור אורבן, החוויה מדהימה, מלא מקום במושבים האחוריים והרגשה כיפית ברכב רק שהדלק שלו (אנחנו נוסעים כ 12-13א' ק"מ בשנה) יקר וכך גם ביטוח המקיף שמגיע ביחד עם חובה למינימום 5500שח.

עוד דבר, ראיתי שרק באזור המרכז ביד2 יש כ 400+ ספורטאגים 2016-2017 למכירה משהו שמדאיג, כי נראה שיהיה קשר לבחור ובעתיד גם למכור.

הייתי שמח אם תשתפו אותי מה אתם הייתם עושים?

המזדה 2 קרצה לנו כי הביטוח זול בכ1000שח, לאשתי יהיה קל להחנות, אנחנו עם 2 ילדים קטנים אבל כבר לא צריכים מקום לעגלות ויש בה המון אביזרי בטיחות ומזדה זה רכב אמין מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא ללכת על מקום טוב באמצע, קיה נירו או יונדאי קונה.

הנירו תהיה חסכונית בהשוואה לספורטז מבלי לעשות פשרות גדולות בתחום המרווח.

הקונה תהיה תחנת ביניים מבחינת גודל בין המאזדה לקיה. החיסרון היחיד הוא שבתקציב נכנס לך רק רכבים מהשנתון הראשון ששווק בארץ וכל הרכבים עם 4על4 שהוא דיי מיותר ב-99% מהזמן.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נירו או קונה במצב נורמלי יעלה יותר מ-90k.

יונדאי איוניק תכנס בתקציב בקלות. דגמי 2017 מסיימים את תקופת הליסינג ודוחפים את המחיר כלפי מטה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיה והמאזדה הם רכבים מקטגוריות שונות. אם סופר מיני בא בחשבון ואתה מחפש רכב בטיחותי, חסכוני בדלק עם מחירי ביטוח נמוכים, מרווח אני ממליץ על הונדה ג'אז צורה חדשה. נכון, היא לא זריזה ומהירה, אבל היא עונה יפה מאוד על שאר הדרישות.

לי יש כזו מסוף 2015 קצת מעל שנה ועברתי איתה מעל 37000 ק"מ ואני מאוד מרוצה (אנחנו זוג + 2 ילדים קטנים ונוסעים לא מעט). מוזמן לקרוא סקירה שלי כאן כולל עדכונים שוטפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...