Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פספורטוגו - אזרחות פורטוגזית - מישהו התנסה איתם

nitch
שימו לב! השרשור הזה בן 1514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היוש,

אבא שלי החליט לנסות לקבל דרכונים פורטוגזים עבור המשפחה בתור ס"ט דובר לדינו עם שם הולם. במסגרת החיפושים הגיע לחברה הנ"ל.

מישהו התנסה איתם ויכול להמליץ לחיוב או לשלילה?

תודה!

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה, העבר במטותא.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר הוציא ממש בימים אלו, הוא המליץ על מישהי, אני אשמח להעביר את הפרטים שלה.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

גם אני אשמח לקבל פרטים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לעבוד עם עו״ד ולא דרך כל מיני חברות שעושות בסיטונאות.

למה לא? אם יש חברה שמבינה בזה ואכן מצליחה להוציא לאנשים דרכונים "בסיטונאות" ובפרק זמן סביר, אז איפה הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג לילה, יש בחור בולגרי דובר עברית שעזר לנו להוציא את האזרחות בבולגריה אחרי שהייתה תקועה זמן רב.

הוא לא עו'ד אלא מתרגם אך מכיר את התהליך לעומק ולוקח גרוש וחצי לעומת כל עורכי הדין למיניהם. את הדברים בארץ תצטרך אתה לעשות, לדוגמא אפוסטיל

ממליץ עליו בחום מאוד מאוד, אם תרצה אעביר לך את פרטיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח.

גם סבא שלי וגם סבתא שלי עלו כילדים מבולגריה בשנות העשרה של המאה הקודמת אז אנחנו לא נופלים בקטגוריה שזכאית לאזרחות בולגרית.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.avishay.org/process/

החבר נמצא כרגע בפורטוגל, מבסוט.

רותם טיפלה לו בהכל.

אני גם בולגרי, אבל עצלן, אבא שלי יליד בולגריה אבל אין לי כוח להתעסק עם זה.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, בנצי, אין לך דרכון אמריקאי?

דרך אגב, כאשר קיבלתי את האזרחות הגרמנית אחד התנאים הוא שלא אקבל אזרחות נוספת. אם קיבלת אזרחות אמריקאית ואתה חושב על אזרחות נוספת כדאי לבדוק שלא תאבד את האמריקאית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...