Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב נכבה בפתאומיות סיווק 2004

OmerLevi
שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ברשותי סיווק 2004 לפני כחודשיים הייתה לי בעיה שהרכב נכבה לי בעצירה ברמזור,

הייתי בטוח שזאת בעיה במצבר וחשבתי שהוא לא מחובר מספיק טוב ניתקתי וחיברתי והבעיה נעלמה.

היום הבעיה חזרה שפניתי שמאלה מרמזור הרכב היה עוד בנסיעה במהירות של 30/40 קמ"ש הרכב נכבה.

ניסיתי להניע ישר אחרי ולא הצלחתי.

הרכב עמד בצד כ10 דק והניע אחרי זה שנורה דולקת ברכב :נורת צק אנגין.png

מישהו יודע מה יכולה להיות הבעיה? הבנתי שזה יכול להיות בעיה במשאבת דלק.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמר על חיישן קאמשאפט, אחת ה"מחלות" של הסיוויקים האלו.

כמו שנכתב, תסרוק תקלות. אם זה חיישן קאמשאפט יהיה קוד P1361.

אל תנתק את המצבר כי בסיוויק ניתוק מצבר מוחק את לוג התקלות. אחרי ניתוק מצבר הנורה תיכבה והקוד ימחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון :

אתמול בנסיעה חזרה הרכב אינו נכבה , הנורה דלקה על שהגעתי , בחניית הרכב לפני דימום המנוע הנורה נכבתה כלא הייתה.

הייתי במוסך בבוקר חיברו את הרכב לסריקת תקלות ונאמר לי שאין כלום בהיסטוריה משום מה והרכב לא מראה על כל בעיה ,

כנראה משום שהנורה נכבתה אך נאמר לי שזה מאוד מוזר שהרכב לא מראה את ההיסטוריה ואין איך לעזור לי.

מה עליי לעשות ? לנסוע ולחכות לגרוע מכל שאתקע שוב חח ?

הציעו לי לשים תוסף דלק לניקוי ולהחליף תחנת דלק שזה גם יכול לגרום לתקלה הזאת.

אבל , איך אני יכול לעלות על התקלה אם הסורק תקלות לא מראה כלום משום שהנורה נכבתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך ברירה אלא לחכות שתתלווה לנורת התקלה תופעה כלשהי ואר אז הכיוון חהיה מדוייק יותר וקוד תקלה גם יירשם כמו שצריך. אין לך מה לדחוף סתם תוספים חבל על הכסף ואם קיימת בעיה כלשהי היא תופיע. גם אצלי באוקטביה שהיא חדשה התחילו לקפוץ להם נורות כנו נורת לחץ אויר שכל הצמיגים תקינים מבחינת אויר. אני מאפס אותה והיא יכולה להופיע שוב אחת לחודש או אחת לשבוע. אפילו היא מצביעה על גלגל ספציפי שבדקתי אותו כבר בכמה משאבות כולל טבילה באמבטיית מיים והוא תקין לחלוטין ולא בורח אויר. כנל לגבי נורת תקלה שהחלה לדלוק לאיזה כמה שעות טובות ולפתע גם ניכבתה בלי תופעות כמובן. אז מה שנישאר זה רק לעקוב. הטכנולוגיה ברכבים סיבכה את העולם והמושג של תדלק וסע כבר מיזמן אי שם ניכחד לו לצערי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרוץ על כל פיפס יעלה לך יופי יופי בכיס. כרגע אין תקלה וייתכן שלא תהיה. אם קיימת בעיה היא תופיע שוב וגם תורגש. כל עוד הכל תקין אין מה להיתרגש בטח לא בשלב זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...