Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עומד לרכוש רנו קליאו 2013, כמה שאלות לפני רכישה

מוטי28
שימו לב! השרשור הזה בן 1506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי נעול עד עכשיו על מאזדה 2 (לא דגמי 2015 והלאה, לא נכנס בתקציב)

היום הלכתי לעשות סיבוב לנסות למצוא אחת ונכנסתי לקרסו והציעו לי את הקליאו.

ממש אהבתי את העיצוב גם חיצונית וגם פנימית, נותן הרגשת פרימיום וגם בחווית הנהיגה הקצרה שעשיתי נהניתי.

מבחינת הנתונים זה דגם 2013 אוטומטי מנוע 1.2. יד ראשונה מבעלות פרטית ו52 אלף קילומטר.

ראיתי בדיקה של הרכב והיו כמה ליקויים קטנים והראו לי שם שעשו השבחה כללית וצביעה וטיפלו בבעיות הרציניות. אני כמובן אקח את הרכב לבדיקה באופן עצמאי לפני שאסגור את העסקה.

מבחינת טיפולים הבעלים המקוריים טיפל ברכב באופן קבוע והוציא ולא חסך ממה שרואים בספר טיפולים.

המחיר שהוצע לי הוא 33 וחצי ואני עושה טרייד על טויוטה יאריס 2001 שבבעלותי.

הם מציעים אחריות שנה על מנוע וגיר.

האם המחיר הזה סביר לדעתכם?

מבחינת הרכב עצמו ראיתי שרוב הבעיות בגיר או במחשב אבל לא ראיתי בספר טיפולים או בבדיקה שהייתה בעיה ברכב הספציפי הזה.

יש דברים ספציפיים שאני צריך לבדוק ברגע שהרכב יגיע? יש דרך לבדוק את העניין של הגיר, אני אמור להרגיש משהו בנסיעה אם הגיר באמת מתחיל לקרטע והולך לעשות בעיות בעתיד הקרוב?

דברים אחרים שהייתם ממליצים לבדוק?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הוא כבר נסע ואהב ככה שהרכב מספיק נוח לו. מזגן אכן כדאי לבדוק אם הוא מספיק טוב עבורך, הוא ידוע בזה שהוא לא חזק במיוחד.

אם אתה קונה את הרכב תעשה את זה במחשבה שיכול להיות שתצטרך לסדר את הגיר בשלב כזה או אחר, פשוט קח את זה בחשבון. אני מקווה שאם תהיה בעיה אז שזה יקרה בשנה של האחריות וככה יהיה לך מזה ראש שקט לתקופה.

מבחינת מחיר כנס ליד 2 ותראה כמה אנשים דורשים שם על רכבים עם נתונים דומים לשלך. תבדוק גם את המחירון של הרכב שהם מציעים לך בלוי יצחק לפי הנתונים היבשים בלי טריקים של סעיפי השבחה שסוכני מכירות מכניסים למחירון כדי לנפח אותו.

הרכב עצמו מאובזר ומהנה לנהיגה וחוץ מעניין הגיר אין לו בעיות מיוחדות אחרות שאני יודע עליהן.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוכר את היאריס עצמאית כמה הנחה תקבל על זה שלא תעשה טרייד? יאריס 2001 זה רכב עם שוק פסיכי ויש מצב שיהיה קל למכור אותו בעצמך ולקחת יותר הנחה מהטרייד.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיבו חברים אני בהלם ממה שראיתי לא מזמן

חיפשתי את הרכב ביד 2 כדי להשוות ולראות שלא יצאתי פראייר כי ממש התלהבתי מהרכב והרגשתי שזו עסקה טובה.

מה אני רואה? את אותו הרכב בדיוק, אחד לאחד, במחיר של 33,572 ללא שום הנחה (הוא רצה בהתחלה 35 + היאריס)

אני לא מדבר על אותו דגם, אני מדבר על אותו רכב אחד לאחד שנמכר על ידי אותה סוכנות. הם לא הסתירו את מספר הרכב ובדקתי וזה אותו מספר רכב במסמכים שהוא מסר לי.

התקשרתי אל הסוכן מיד והוא מנסה לצאת מזה בזה שהוא אומר לי שהיה שם בן אדם שהיה מעוניין לקנות את הרכב לפניי והעסקה לא נסגרה והוא התקשר אליו אחרי שסגרנו את העסקה כדי לשאול שוב על הרכב ואז הוא פירסם את זה כדי 'לעצבן אותו' וכביכול לעשות להם שם רע ו'הוא ידאג שהוא יטופל בחומרה'

המודעה פורסמה על ידי קרסו, עם התחייבות שלהם ומספר טלפון שלהם וכל הנתונים הרלוונטים שיש להם בתור סוכנות

בדקתי את המספר בגוגל והוא פורסם בעבר גם במודעות אחרות על ידם. חוץ מזה, זה פורסם על ידי חשבון שלהם כי זה מוביל לעוד רכבים אחרים מהסוכנות ולא כל אחד יכול לפתוח חשבון שמוגדר כסוכנות.

אני ניגש מחר לסוכנות ושוקל מה לעשות, את היאריס שלי אני בטוח לא אמסור להם במחיר הזה ואולי בכלל לא ואם לא ארכוש את הרכב אני מצפה לקבל החזר מלא על המקדמה ששילמתי להם

הפחד שלי עכשיו זה מה עוד יכלו להסתיר ממני והאם באמת אני יכול לבטוח בהם בנוגע למצב הרכב

המודעה המדוברת ביד 2

https://www.yad2.co.il/item/n7dteg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש אפשרות כלכלית להתקדם לבדיקה ולרכוש את הרכב לא הייתי פוסל רכב בגלל זה.

אמנם יש לך יאריס אך לא ברור באיזה מצב היא, כמה ק״מ וכו.

כמו כן יאריס ממוצעת עולה כ 7-8אלף בערך בשוק הפרטי.

הטרייד אין הגיוני שיציעו לך כמה אלפים בודדים אלא אם יש לך רכב שמור בצורה יוצאת דופן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש אפשרות כלכלית להתקדם לבדיקה ולרכוש את הרכב לא הייתי פוסל רכב בגלל זה.

אמנם יש לך יאריס אך לא ברור באיזה מצב היא, כמה ק״מ וכו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

הוא תימחר את היאריס ב6 אלף שקל בתוספת לאותו מחיר בדיוק שמופיע בהודעה

ז"א שאם הייתי מגיע אליו דרך המודעה הייתי משלם את אותו המחיר בדיוק בלי למסור גםאת היאריס. רק לי זה נשמע הזוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת מופתע שנחש הכיש אותך? אתה מתעסק עם סוכן מכירות, האינטרס שלו זה להוציא את העסקה הכי טובה שיכול, אם יכול להשחיל ממך את היאריס ללא עלות אז הוא יעשה את זה.

מבין את התחושה שלך אבל ברוך הבא למציאות וכל זה.

מראה לך שאסור לך לסמוך עליהם בכלום, בגלל זה אתה לוקח את הרכב לבדיקה משלך ובגלל זה אתה צריך לבוא מוכן מראש למפגש איתם, זה אומר לדעת מחירונים, כמה הרכב שווה בשוק היד 2 והכל, אם תראה להם שאתה לא אוכל את הבולשיט שלהם אז היחס ישתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי נעול עד עכשיו על מאזדה 2 (לא דגמי 2015 והלאה, לא נכנס בתקציב)

היום הלכתי לעשות סיבוב לנסות למצוא אחת ונכנסתי לקרסו והציעו לי את הקליאו.

ממש אהבתי את העיצוב גם חיצונית וגם פנימית, נותן הרגשת פרימיום וגם בחווית הנהיגה הקצרה שעשיתי נהניתי.

מבחינת הנתונים זה דגם 2013 אוטומטי מנוע 1.2. יד ראשונה מבעלות פרטית ו52 אלף קילומטר.

ראיתי בדיקה של הרכב והיו כמה ליקויים קטנים והראו לי שם שעשו השבחה כללית וצביעה וטיפלו בבעיות הרציניות. אני כמובן אקח את הרכב לבדיקה באופן עצמאי לפני שאסגור את העסקה.

מבחינת טיפולים הבעלים המקוריים טיפל ברכב באופן קבוע והוציא ולא חסך ממה שרואים בספר טיפולים.

המחיר שהוצע לי הוא 33 וחצי ואני עושה טרייד על טויוטה יאריס 2001 שבבעלותי.

הם מציעים אחריות שנה על מנוע וגיר.

האם המחיר הזה סביר לדעתכם?

מבחינת הרכב עצמו ראיתי שרוב הבעיות בגיר או במחשב אבל לא ראיתי בספר טיפולים או בבדיקה שהייתה בעיה ברכב הספציפי הזה.

יש דברים ספציפיים שאני צריך לבדוק ברגע שהרכב יגיע? יש דרך לבדוק את העניין של הגיר, אני אמור להרגיש משהו בנסיעה אם הגיר באמת מתחיל לקרטע והולך לעשות בעיות בעתיד הקרוב?

דברים אחרים שהייתם ממליצים לבדוק?

תודה

לפני כמה חודשים כמעט קניתי קליאו 2015 פרטית, עם 80 אלף קילומטר ב-34 אלף מחיר סופי. תחושב לבד אם קליאו 2013 שווה 33 אלף +יאריס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שזה מאד נפוץ אצל סוכנים, כבר שמעתי מקרה דומה במקום אחר.

חוויתי בעצמי בצורה אחרת - הצעה שקיבלתי בטרייד מוביל, מול הצעה שקיבל מישהו אחר. נכון, רכב אחר(אותו דגם), אבל זה שלי הציעו היה עם נתונים הרבה הרבה פחות טובים, במחיר הרבה הרבה יותר גבוה... הם מחפשים מי ייפול בזה, ולפעמים מצליח להם לפעמים לא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי היום לאנשים מהסוכנות בפלאפון ושלחו אותי לבדוק במספר טלפון שצויין במודעה האם המודעה אכן שלהם (כאילו יש ספק). המספר הגיע למוקד ארצי של קרסו ומסרו לי שהמודעה אכן שלהם ויש להם ימי מכירות כרגע.

הגעתי לסניף ושם המנהל סניף הודה בסופו של דבר שזה כן פירסום שלהם אבל ניסה למכור לי סיפור על סוכניים פרטים או זכיינים שמוכרים דרכם ושהמחיר פורסם בטעות וזה קורה הרבה ואצלו הוא מתומחר ב-40. בסוף הוא 'עשה טלפון' והצליח כביכול להשיג לי אותו במחיר שפורסם, אך כמובן בלי לקבל טרייד אין על הרכב שלי.

סגרתי איתו על המחיר הזה ועשיתי עוד נסיעת מבחן על הרכב, ואז ביקשתי להדפיס את הבדיקת רכב שהוצגה לי אתמול כי זכרתי שהיה שם עניין על תאונה.

הסוכן שסגרתי איתו את העסקה אתמול אמר לי שזו לא באמת תאונה וזה יכול להיות תיקונים קטנים ופחחות ולמרות זאת שאלתי את מנהל הסניף שהתנהלתי מולו היום והוא מסר לי שזו כן תאונה שמוגדרת כמשמעות נמוכה, למרות שאחרי קריאה חוזרת מסתבר שנפגע הפגוש ותוקן/הוחלף פגוש ורצפת תא מטען.

ביקשתי לראות האם יש דו"ח על הערכת הנזק שנגמרה מהתאונה או איזשהי הערכה מהביטוח, וכשנאמר לי שלא ביקשתי שיתחייב להחזר מלא על המקדמה במידה והנזק משמעותי יותר ממה שמצויין בדו"ח והוא סירב בטענה שאני מנסה לכסות רק את התחת שלי במקרה ולא אקח את הרכב.

בזה סיימתי וביטלתי את העסקה.

היחס של המנהל סניף היה מזלזל, מעליב ומתנשא.

מעבר לעובדה שניסו לערבב אותי בכל דרך אפשרית ולהרגשה שהוא עושה לי טובה שהוא נותן לי את הרכב במחיר שהוא פורסם בו על ידי קרסו עצמה. גם כששאלתי על התאונה, היחס היה מזלזל כי 'בכל רכב מהשנה הזאת יהיה לך משהו כזה וגם ברכבים של 2018 שאני מוכר יש את זה' ו'אם את רוצה רכב בלי תאונה בוא תקנה ב110 אלף רכב חדש'.

אני לא אומר שהתנהגתי כמו צדיק כי הייתי עצבני מאוד מכל הסיפור הזה, ואולי את חלקכם זה פשוט מרגש אבל בשבילי זה רק הרכב השני שאני קונה.

הוא התעקב כל אורך השיחה על הטון דיבור שלי כשהוא כביכול מדבר באופן מנומס אבל לכל אורך השיחה מתנשא, עוקץ ומזלזל ומנסה להוציא אותך טיפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט כי תיקון של רצפת תא המטען היא לא תאונה בקטנה - יש לה משמעות מסחרית משמעותית מאוד(אי אפשר להחליף את החלק ומלחימים את החלק), מזל שלא המשכת את התהליך.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כול חבל שלא יישמת את מה שאמרת מקודם. תמיד תיקח את הרכב לבדיקה מטעמך, הבדיקות שלהם לא שוות כלום.

דבר שני, מי שניסה לעקוץ אותך כבר פעם אחת(לקחת ממך את היאריס בחינם), אין לו שום בעיה לנסות לעקוץ אותך בעוד דברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...