Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבואנית פורשה מורידה מחירים עקב ירידית היורו, מה עם השאר?

AsafRS
שימו לב! השרשור הזה בן 1493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היורו ירד כלכך הרבה אבל מחירי הרכבים נשארו זהים.

הראשונה שמורידה מחירים היא פורשה. אבל מה עם שאר האירופאיות?

בכל מקרה למעוניינים:

911 עבור 865,000 במקום 990,000 - ירידה של 125,000!

קאיימן עבור 430,000 במקום 479,000

718 עבור 440,000 במקום 496,000

יש לי הרגשה שההנחה הזו ניתנה גם למי שביקש אותה ממש יפה בסוכנות.

מקווה שנראה עוד הנחות באירופאיות האחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא יהיו.

שער היורו והדולר ממזמן בירידה ומחירי המכוניות נשארו זהים.

היבואנים רק יודעים להעלות מחיר כשהשער עולה, אבל כשיורד? מה פתאום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורשה הורידו מחירים כי הם הבינו שהם בהתרסקות במכירות בישראל, מחירים הזויים, מדיניות שירות שלא מקובלת במכוניות יוקרה לדוגמא: לקוח רציני לא מקבל את הקאיין לסופ"ש (דבר שמקובל מאוד אצל כל המתחרים) ומדיניות מחיר של החל מ....שאין אף פעם רכב במחיר הנקוב אלה שכל הרכבים שיש במלאי הם תמיד עם איבזור של לפחות 40K נוספים.

אותי הם איבדו, מקווה שיהיה שינוי מדיניות שם כי הקאיין מוצר מוצלח ובמחיר נכון ימכר יפה מאוד.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היחיד שמתפלא שעדיין לא העלו מחירים בטענה שוירוס הקורונה פוגע בספקי משנה וזה משפיע על כל שרשרת הייצור ויהיה מחסור עולמי וכו' וכו'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורשה הורידו מחירים כי הם הבינו שהם בהתרסקות במכירות בישראל, מחירים הזויים, מדיניות שירות שלא מקובלת במכוניות יוקרה לדוגמא: לקוח רציני לא מקבל את הקאיין לסופ"ש (דבר שמקובל מאוד אצל כל המתחרים) ומדיניות מחיר של החל מ....שאין אף פעם רכב במחיר הנקוב אלה שכל הרכבים שיש במלאי הם תמיד עם איבזור של לפחות 40K נוספים.

אותי הם איבדו, מקווה שיהיה שינוי מדיניות שם כי הקאיין מוצר מוצלח ובמחיר נכון ימכר יפה מאוד.

נשמע לי יותר הגיוני.

לא היו מקטינים רווחים אם עדיין היו קונים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדיניות מחיר של החל מ....שאין אף פעם רכב במחיר הנקוב אלה שכל הרכבים שיש במלאי הם תמיד עם איבזור של לפחות 40K נוספים.

ומה, לא מוכנים להזמין רכב בלי האיבזור הנוסף?

אני חשבתי שלדפוק גרסאת בסיס שאף אחד גם ככה לא קונה, בשביל ה "החל מ" זאת פשוט המדיניות שלהם ושל הרבה חברות נוספות.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב היבואנים התרסקו ב-2019 כך שלא הייתי ממהר להסיק מסקנות. פורשה ידועה כיצרן שיודעת להכניס הכי הרבה כסף פר לקוח, בדיוק באמצעות שיטת התוספות (היקרות) של היצרן. אין יצרן שאפילו בדגמי הבסיס מאפשר ללקוח כל כך הרבה אפשרויות ושילובים שונים לעיצוב ולאבזור.

שער היורו אפשר את הורדת המחירים, זה לא נעשה למען תושבי ישראל היקרים אלא כן, בכדי לשפר את המכירות. לגבי השוק העממי יותר, זה שוק שמאוד רגיש לירידת ערך והוזלה שכזו תכעיס את הלקוחות. טיפשי, אבל כך זה עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה, לא מוכנים להזמין רכב בלי האיבזור הנוסף?

אני חשבתי שלדפוק גרסאת בסיס שאף אחד גם ככה לא קונה, בשביל ה "החל מ" זאת פשוט המדיניות שלהם ושל הרבה חברות נוספות.

שיטת מכירה פסולה בעיניי..

זה מזכיר לי חנויות חשמל, שמפרסמות מחיר נמוך, בכל מדיה אפשרית, וכאשר הלקוח מגיע לקנות, מתחילים עם התרוצים: "אין לי את הדגם הזה במלאי, כי בדיוק נגמר. יש דגם דומה הרבה יותר טוב", או "נשארנו רק עם יבואן רשמי 3 שנות אחריות. טיפה יקר יותר", וממש שלא חסרות דוגמאות.

בקיצור המוצר שונה, אבל הסגנון נשאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטת מכירה פסולה בעיניי..

זה מזכיר לי חנויות חשמל, שמפרסמות מחיר נמוך, בכל מדיה אפשרית, וכאשר הלקוח מגיע לקנות, מתחילים עם התרוצים: "אין לי את הדגם הזה במלאי, כי בדיוק נגמר. יש דגם דומה הרבה יותר טוב", או "נשארנו רק עם יבואן רשמי 3 שנות אחריות. טיפה יקר יותר", וממש שלא חסרות דוגמאות.

בקיצור המוצר שונה, אבל הסגנון נשאר.

זה נקרא שיטת הדייג.

לגבי פורשה ולמה שאר היבואנים לא מורידים מחיר בהתאם...

המלאי שלהם כבר בארץ, הם כבר שילמו עליו על פי שער האירו בזמנו, ולכן אין באמת מה להוריד.

אז נכון, זה גם לא הוגן שהם מעלים כשאורו עולה, אבל אלו החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שמרצדס ו-BMW יורידו מחירים דרך הסוחרים בצפון.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...