Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרה ברכישת רכב משומש עד 50000

orensun
שימו לב! השרשור הזה בן 1491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן! אני עומד להחזיר רכב חברה ורוצה לרכוש רכב חדש בתקציב של עד 50000 אבל ממש לא חובה לנצל את כל התקציב :)

אני גר בת"א, ככה שחשוב לי שהרכב לא יהיה גדול - עד היום היתה לי סיריון שהיתה מעולה לעיר, ובשנה האחרונה אני עם סיאט ארונה - שזה הגודל המקסימלי של הרכב מבחינתי - אז נושא החניה חשוב וכנראה שזה משאיר אותי במימדים של סופר-מיני.

בנוסף, חשוב לי שהרכב יהיה כמה שיותר חסכוני בדלק, עם תא מטען מרווח ככל האפשר ואם הרכב גבוה יחסית זה ייתן לי העדפה לגביו.

הרוב המוחלט של הנסיעות שלי הן בינעירוניות קצרת (תל אביב להרצליה), אבל בסופי שבוע אני כן נוסע לטייל בטבע.

אשמח לעזרה בבחירת הרכב המתאים לפי הפרמטרים האלה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך הרבה סבלנות. המחירון היום הלא משוקלל של ג'אז 2015 מהצורה החדשה עומד על משהו כמו 54K. כמובן שאחת מסוף 2015 עולה במחירון יותר, אבל צריך סבלנות כמו כל דבר בחיים...אגב אם גיר רגיל בא בחשבון אפשר לרכוש ג'אז ידנית, או לחפש סופר מיני ידנית אחרת כמו איביזה ידנית בתקציב הזה.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם עם המון סבלנות אין הרבה כאלו, וכשכבר יש, ועוד במיוחד אם זו אחת במצב טוב, היא לא תימכר מתחת למחירון, אולי אפילו תימכר מעליו והוא עוד הגדיר 50 *ומטה* ידנית בהחלט משנה את התמונה, אבל בנסיעה מתא להרצליה זה לא נשמע כ"כ רלוונטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מגדיר אותה כחסכונית בדלק מנסיון עם הרכב של הבן שלי.

נעימה - כן .

אמינה - כנראה גם כן.

לאחד הבנים שלי יש מיקרה ידנית ולשני I10 אוטמטית.

היונדאי נוחה ונעימה בהרבה מהמיקרה אבל הפער בדלק לטובת המיקרה באופן משמעותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...