Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת כפתורי המזגן

Ntk
שימו לב! השרשור הזה בן 1491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

אשמח לעזרה אם מישהו יודע איך ניתן לפרק את הכפתורים של המזגן המסומנים בתמונה. ניסיתי למשוך אותם החוצה אבל הם לא יוצאים

https://i.ibb.co/BsQ1tZ6/IMG-20200225-114246.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה לא כל-כך ברורה וכדאי שתרשום את סוג הרכב.

במקרה אני יודע איזו יונדאי זו וראיתי איך מפרקים את המערכת שלה. אני לא יודע בדיוק איך להוציא את הפאנל הזה, אבל למשוך בהחלט לא יעבוד.

הפלסטיקים הלבנים בצדדים יושבים עם קליפסים ויצאו בקלות. משם אין לי מושג מה קורה, זה אתה עם אלוהים (או מישהו שיודע).

תתחיל בלהוציא אותם ותנסה להבין איך זה יושב.

מקווה שזה עוזר.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...