Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוזניות מבטלות רעשים איכותיות Sony vs Bose

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 1407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין באוזניות מבטלות רעשים הכי איכותיות שיש לצורך נסיעות יומיות ברכבת.

אני צמצמתי את ההתלבטות לשני דגמים Bose qc35ii ו sony wh-1000xm3.

קראתי הרבה חוות דעת וכולם אומרים בסופו של דבר פחות או יותר את מה שהבחור בסרטון למטה אומר.

שהבוס מבטלות רעשים טיפה יותר טוב ושאיכות השיחות שלהן טובה יותר. גם לבוס יש יתרון שניתן לחבר אותן לשני מכשירים.

כלומר שאם אני יושב בספריה ללמוד, אני יכול להקשיב להרצאה במחשב וגם לקבל התראות מהטלפון, משהו שאי אפשר לעשות בסוני שיכולות להתחבר למכשיר אחד בלבד.

ושלסוני לעומת זאת יש איכות סאונד יותר טובה וזמן סוללה ארוך יותר.

מי שהתנסה בהן אישית, מה אתם אומרים?

האם יצא לכם לבדוק איך הן מתמודדות עם הרעשים שיש בקרונות של רכבת ישראל?

[video=youtube_share;vILxGJ_SxSc]

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הספריה אם אתה לומד אולי כדאי שהטלפון לא יפריע.

לגבי סינון רעשים, שתיהן טובות. אל תצפה למשהו שחוסם לחלוטין רעשים מבחוץ כמו דיבורים וכו'. האוזניות האלה בעיקר יעילות לרעש יחסית קבוע (למשל מנועי סילון).

הסוני נשמעות טוב יותר, הבוס ביחס למחיר שלהן נשמעות בינוני-.

מבחינת נוחות הבוס מאוד נוחות. הסוני לבשתי רק לזמן קצר אז אני לא יכול להגיד.

היו תלונות לגבי איכות הבניה של הסוני. צריך לראות אם זה שופר בוורסיות החדשות.

אם שופרה איכות הבניה הייתי הולך על הסוני, אם לא על הבוס.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי bose כבר כמה שנים,

לפני כמה חודשים מסרתי אותן לבת הזוג שלי והייתי בדילמה שלך בדיוק. לקחתי מחבר את הסוני לחצי יום, ולבסוף קניתי עוד זוג bose.

השיקולים שלי היו:

1. נוחות על הראש. עם הbose אני יכול לשבת שעות, הסוני לא נוחות עד כדי כך.

2. איכות חומרים. הסוני מרגישות מאוד פריכות ואפילו קצת זולות בפלסטיק.

3. חיבור לשני מכשירים חשוב לי בעבודה.

4. לא הבנתי כלכך איפה הסאונד של סוני טוב יותר. הבאסים היו מודגשים יותר, קצת יותר מידי בשבילי. בbose הסאונד טבעי ומאוזן יותר לדעתי.

5. האטימה הפסיבית של הbose טובה יותר, כך שגם כשביטול הרעשים מכובה, יש פחות רעש.

עריכה: bose = QC35II

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הסוני

יש לי 2 זוגות של QC-25 עם מתאם BT חיצוני והם נפלאות.

הם באיכות השמע, הן בנוחות, הן באיכות הבניה והן בזמן הסוללה.

משמשות אותנו רק לטיסות וזה פשוט חלום לטוס איתם.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי bose כבר כמה שנים,

לפני כמה חודשים מסרתי אותן לבת הזוג שלי והייתי בדילמה שלך בדיוק. לקחתי מחבר את הסוני לחצי יום, ולבסוף קניתי עוד זוג bose.

השיקולים שלי היו:

1. נוחות על הראש. עם הbose אני יכול לשבת שעות, הסוני לא נוחות עד כדי כך.

2. איכות חומרים. הסוני מרגישות מאוד פריכות ואפילו קצת זולות בפלסטיק.

3. חיבור לשני מכשירים חשוב לי בעבודה.

4. לא הבנתי כלכך איפה הסאונד של סוני טוב יותר. הבאסים היו מודגשים יותר, קצת יותר מידי בשבילי. בbose הסאונד טבעי ומאוזן יותר לדעתי.

5. האטימה הפסיבית של הbose טובה יותר, כך שגם כשביטול הרעשים מכובה, יש פחות רעש.

עריכה: bose = QC35II

ההתרשמות שלי מאוד דומה לזו, בכל פרמטר העדפתי את ה-QC35 II.

אבל בהחלט יש אנשים שהעדיפו את ה-Sound Signature של סוני, אני אישית פחות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי סוני אוזניות מעולות.

מכרתי אותן ולקחתי Airpods Pro.

ממליץ לך לעשות את אותו הדבר.

סוני גדולות, כבדות, קשת לוחצת על הראש ואוזניים מזיעות בתוך האוזניות. בנוסף מאוד לא נוח לישון עם הדבר הזה על הראש במטוסים/רכבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך סינון הרעשים של ה PRO? ביחס לאוזניות "מלאות"

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מנוס מלנסות את שתיהן- עניין הנוחות משתנה מאוד מאדם לאדם בהתאם לצורת הראש והאוזן. אישית אני מאותם אנשים שה XM3 של סוני מתאימות להם נפלא, נוחות מאוד.

מבחינת סאונד- גם העדפתי את הסוני, בידוד הרעשים הפאסיבי של הבוס יותר טוב, האקטיבי- סוני.

בעיקרון מדובר במעין השואה בין פרארי ללמבורגיני. שתי האופציות מצטיינות לחלוטין בכל תחום, אתה פשוט תצטרך לנסות ולראות מה מתאים לך אישית.

אם זמן סוללה הוא פקטור, לסוני יש זמן סוללה ארוך יותר משמעותית (מוצהר- 30 מול 20 בבוס, במבחנים- 25~ מול 17~)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי סוני אוזניות מעולות.

מכרתי אותן ולקחתי Airpods Pro.

ממליץ לך לעשות את אותו הדבר.

סוני גדולות, כבדות, קשת לוחצת על הראש ואוזניים מזיעות בתוך האוזניות. בנוסף מאוד לא נוח לישון עם הדבר הזה על הראש במטוסים/רכבות.

יש לי הרבה מאוד אוזניות (QC25, QC35, HD650, HD660S, Shure SE530 ועוד).

האיירפודס פרו (שקניתי לגמרי על הדרך עם האייפון בתור אוזניות לספורט) הן מוצר מדהים. ביטול הרעשים מצויין. איכות הסאונד טובה מאוד. הטעינה בקייס גאונית.

הן נופלות רק בפרמטר אחד וזה איכות המיקרופון בזמן שיחה, יש לי קצת בעיות עם זה. אולי זה ספציפי לזוג שלי, לא ברור.

המצב Transparent פשוט מבריק. אתה יכול לבלות את כל היום עם האוזניות באוזניים בלי שום בעיה. אני רוכב איתן על אופניים במצב הזה, כאילו שאלוהים שם לך מוזיקה ברקע.

אגב, לטיסות ארוכות אין תחרות לShure עם מתאם בלוטות׳, אבל הן ממש לא פרקטיות כאוזניות ליום יום. אבל אין כמו ביטול רעשים פאסיבי ואיכות קול אודיופילית.

בקיצור אחרי שסיימתי להתרברב, אני תומך בכל פה ואוזן באיירפודס פרו. מבחינת שימוש יום יומי, זו מהפכה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיירפודס הן אוזניות in ear עם דרייברים קטנים יותר מאשר האוזניות הנ"ל שעוטפות את כל האוזן. האם זה לא משליך גם על יכולת בידוד הרעשים הפסיבית שלהן ועל האיכות?

כל הפונקציות שלהן בכלל פועלות גם באנדרואיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי QC35 כשנתיים והן מעולות. משתמש בהן בעיקר לטיסות. יש לי גם את הQC20 (in ear לא בלוטות׳) כבר כמה שנים שאני מאוד אוהב כי הן קטנות.

ביום יום משתמש באיירפודס פרו ואני ממש אוהב אותן גם כן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

שהבוס מבטלות רעשים טיפה יותר טוב ושאיכות השיחות שלהן טובה יותר. גם לבוס יש יתרון שניתן לחבר אותן לשני מכשירים.

...

ושלסוני לעומת זאת יש איכות סאונד יותר טובה וזמן סוללה ארוך יותר.

מי שהתנסה בהן אישית, מה אתם אומרים?

[video=youtube_share;vILxGJ_SxSc]

יש לי את שני הזוגות, לא התנסתי עבור שיחות טלפון - אבל חוץ מזה הסיכום מוצלח: הסוני אוזניות יותר טובות (עבור שמע), הבוס כלי ביטול רעשים יותר טוב.

בנוסף אציין כי הסוני יותר נוחות לי.

הפער באיכות השמע גבוה יותר מהפער בביטול הרעשים, ובנוסף כאשר לא משתמשים בביטול רעשים לבד (ז״א - שומעים משהו) אז הרעש מתמסך ע״י השמע בכל מקרה, כך שהשורה התחתונה היא שאני מעדיף את הסוני. הבוס שלי יושבות במגירה כבר למעלה משנה ללא שימוש. גם כשאני טס אני מעדיף לקחת את הסוני ע״פ הבוס בגלל איכות השמע העדיפה והנוחות.

אגב כיום יש לי גם איירפודס פרו, בטיסות האחרונות לקחתי את הסוני בתיק אבל בתכלס לא הוצאתי אותן והשתמשתי רק באיירפודס. אם אני חייב לבחור זוג אחד מבין כל השלושה אין בכלל שאלה - איירפודס, בלי למצמץ.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא השתמשתי באיירפודס פרו, רק ברגילות, ואני באמת תוהה איך אנשים יכולים להשוות במה של over ear (מוצלחות! לא מהבינוניות) לבמה של in ear, אפל הצליחו לפצח את נוסחת הקסם איך משיגים אפקט של במה רחבה עם דרייבר קטן?

מעניין, אצטרך לראות בעצמי מה הסיפור....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...