Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוזניות מבטלות רעשים איכותיות Sony vs Bose

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 1408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני משתמש קבוע ב-QC35 II בנסיעה ברכבת מזה כשנתיים. אני שומע מוסיקה או פודקאסטים או צופה בוידאו. סינון הרעשים עובד מצוין, אבל הוא לא סינון מלא. דיבורים של יושבי הקרון האחרים ורעשי רוח/נסיעה יסוננו היטב. צעקות רמות יצליחו לחדור מבעד למנגנון סינון הרעשים.

אני כבר כל כך רגיל לשימוש באוזניות כאלו, כך שלאחר נסיעה אחת בה שכחתי את האוזניות שלי במשרד, ירדתי עם כאב ראש בגלל רעש סביבתי מוגזם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו התנסה עם האוזניות האלה בקרונות של רכבת ישראל?

זה משתיק קצת את ההמולה ששוררת שם?

מתמש בסוני 700n (אותה סדרה של ה 1000XM3, רק 2 דגמים מטה), ביטול הרעשים שלהן ידוע כלא שוס גדול- ועדיין זה משפר את המצב ברכבת ישראל פלאים. כאשר אני צופה במשהו/מאזין למשהו, רעשי דיבור בקול רם חודרים פנימה, אבל לא הרבה יותר מזה. נפלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש ב-XM3 ונהנה מכל רגע. איכות הבנייה מעולה (יותר טובה מהדגם הקודם והרבה יותר טובה מהגרסה הראשונה), הסוללה לא נגמרת ובטיסות אני בשקט מוחלט. האפליקציה טובה מאוד וה-pass through שימושי מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק שהדגם השלישי משמעותית מאוד טוב יותר מהראשון והשני

כנראה גם כולל את הsounds canceling הכי ״נעים״ (קשה להסביר, קל להרגיש)

בסאונד לדעתי הן עדיין קצת מתחת לסנהייזר hd2

השווית אבל לtransparent של האיירפודס?

בזה האיירפודס פרו פשוט ליגה אחרת לדעתי.

לגבי האיטום של האיירפודס פרו לעומת on ear זה הרבה יותר קרוב ממה שאנשים מדמיינים.

זה לא 100 מושלם - אבל אני עולה ויורד על רציפים וסאבווי בניו יורק וזה אש ואני לא צריך להגביר מעבר לווליום נמוך לבינוני כדי להמשיך לשמוע פודקאסטים.

גם העובדה שהם בתוך האוזן אבל כוללים vents וזה לא יושב על הראש זה הבדל רציני באיכות חיים לעומת on ear לטווח ארוך.

בסופו של יום אין מוצר מושלם.

אם רוצים on ear מודרניות - הסוני כנראה הכי טובות

אם רוצים משהו שהוא סט אחד שיספק להכל (ורוב מי שאני מכיר שיש לו גם וגם פשוט זנח את הon ear בגלל הנוחות של להסתובב עם משהו פיצי שעושה הכל מעולה - האיירפודס פרו ללא תחרות.

את האנקר שמעתי גם באייר וגם הפרו לא ברמה של האיירפודס פרו והפרו משמעותית פחות נוחות ויושבות בגלל הצורה ובגלל איך שהן בנויות הן יותר עלולןת

ליפול ושומעים את ה״בומים״ של הצעדים שזה משהו שאני לא סובל בin ear אטומות ופתרו בפרו.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את ה XM3 ואני מאוד מרוצה בגדול, הן נוחות לי, אני מנהל איתן שיחות טלפון בלי בעיה מיוחדת ואני מרוצה מהסאונד שלהן, כמובן שברגע שמתרגלים לטוס עם ביטול רעשים (לא משנה סוני או בוז) לא ברור איך אפשר אחרת.

כן מרגיז אותי שבמחיר הזה הסוני לא מתחברות ליותר ממכשיר אחד במקביל, כמו מרצדס ב 450K ש"ח עם נורות הלוגן לטעמי...

אין סיכוי שאקנה אוזניות של אפל כרגע, יותר מידי תקלות סוללה שדווחו ברשת ושקרו לחברים שלי אחרי תקופה קצרה מידי, אני לא משלם סכום כזה על אוזניות שהן כמעט חד פעמיות.

עריכה אחרונה על ידי DrorZi

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המחיר של כל אוזניות בגודל הזה.

הדור השני שיפר את הבעיה והוספתי 30 דולר לאפל קר פלוס שמכסה החלפת סוללות בשנתיים הראשונות.

יתרון נוסף זה שוק יד שניה חזק פה. אל מוצר אפל יד שניה מכרתי לפני שדרוג (כולל את האיירפודס הקודמות) במעל 50 אחוז מהמחיר של חדש.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברורה ההתלהבות ממוצרי אפל יד 2.

לפחות ממה שראיתי אצל זוגתי חובבת האייפונים. אחרי שנתיים הם מתנהגים דומה למכשירי האנדרואיד שלי, בני אותו הגיל. הסוללה לא מחזיקה יותר מידיי והמכשיר איטי בהרבה ממה שהיה כחדש.

את המכשירים היא מקבלת מהעבודה וכל פעם מציעים לנו לרכוש אותם במחיר מופרך ביחס למה שנראה לי סביר למכשיר במצב תפקוד חלקי.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר. אני משתמש באייפון SE שתכף חוגג אצלי 4 שנים וזה מכשיר שמבוסס על חומרה בת 4 וחצי-5 שנים, והוא עובד כמו נינג׳ה, ממש כמו חדש ומריץ גירסה עדכנית.

סוללה החלפתי בספטמבר אצל אפל. עלה קצת יקר, אבל אני מאוהב במכשיר, מהטלפונים הקטנים האחרונים.

מבין לחלוטין למה הם שומרים על המחיר. זה קורה גם כי אפל שומרים על מחיר גבוה של דורות קודמים וגם כי הטלפונים באמת מחזיקים מעמד.

אני בדיוק בדילמה מה לעשות בחודש הבא, השמועות מדברות על אייפון מוזל חדש אבל גדול יותר (מבוסס גוף אייפון 8), המכשיר שלי יכול בקלות לעבור עוד שנה ולסגור 5 שנים.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברורה ההתלהבות ממוצרי אפל יד 2.

לפחות ממה שראיתי אצל זוגתי חובבת האייפונים. אחרי שנתיים הם מתנהגים דומה למכשירי האנדרואיד שלי, בני אותו הגיל. הסוללה לא מחזיקה יותר מידיי והמכשיר איטי בהרבה ממה שהיה כחדש.

את המכשירים היא מקבלת מהעבודה וכל פעם מציעים לנו לרכוש אותם במחיר מופרך ביחס למה שנראה לי סביר למכשיר במצב תפקוד חלקי.

אני אשאיר את הסובייקטיביות בצד - הניסיון שלי הוא שהם עובדים יפה מאוד לאורך 4-5 שנים. סוללה עולה גרושים להחליף.

ההבדל הם עדכונים (אבטחה ופיצרים) וחלקי חילוף לאורך זמן ושוק יד שנייה חזק.

בסופו של דבר זה השוק וזה יתרון לא רע.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב.... אז בסופ"ש אישתי פירגנה לעצמה את הpro

בסה"כ בבדיקה הקצרה שעשיתי בסדר אבל לא מצויין.

ביטול הרעשים בסדר בסה"כ ובשילוב מוזיקה ממש טוב.

איכות השמע מאוד ממוצעת, כמו שמישהו כתב... באסים של 50 מ"מ זה לא משהו שאפשר להגיע אליו עם אוזניות קטנות.

יש לי כמה קטעי רפרנס (במיוחד מהדיסק אחים לנשק של הדייר סטרייטס) הסוני MDR-7506 שלי אומנם משאירות אבק לאפל, אבל לא רחוקות מידי מה Qc25.

אגב, קראתי מספר אנשים שטענו שהצליל של ה35 פחות מוצלח מה 25. מפתיע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוני MDR-7506 עובדות לך עם טלפון?

מביקורות שקראתי ההתנגדות שלהן גדולה מידי עבור טלפון והן מאבדות את כל היתרון האיכותי שלהן, הן יותר מתאימות למגבר ביתי חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בהם רק בחיבור למגבר, מעולם לא ניסיתי עם הטלפון

לטלפון יש לי Bose SoundSport, הם בסדר, לא משהו יוצא דופן

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב.... אז בסופ"ש אישתי פירגנה לעצמה את הpro

בסה"כ בבדיקה הקצרה שעשיתי בסדר אבל לא מצויין.

ביטול הרעשים בסדר בסה"כ ובשילוב מוזיקה ממש טוב.

איכות השמע מאוד ממוצעת, כמו שמישהו כתב... באסים של 50 מ"מ זה לא משהו שאפשר להגיע אליו עם אוזניות קטנות.

יש לי כמה קטעי רפרנס (במיוחד מהדיסק אחים לנשק של הדייר סטרייטס) הסוני MDR-7506 שלי אומנם משאירות אבק לאפל, אבל לא רחוקות מידי מה Qc25.

אגב, קראתי מספר אנשים שטענו שהצליל של ה35 פחות מוצלח מה 25. מפתיע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

הQC25 הן אוזניות מדהימות. עולות לדעתי על ה35 בכל פרמטר. נוחות בטירוף, משקל נוצה, איכות סאונד מעולה. אם אין לך בעיה עם כבל...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...