Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

DS 9 - סדאן יוקרתית מבית חטיבת היוקרה של PSA

TDI
שימו לב! השרשור הזה בן 1509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין שדווקא כשהעולם הולך לכיוון של קרוסאוברים, ב-DS החליטו להשיק סדאן יוקרתית.

DS-9-2021-1024-01.jpg

DS-9-2021-1024-0a.jpg

בוקי מכובד בהבאת הפרטים הטכניים :-)

עריכה אחרונה על ידי TDI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בוקי מכובד בהבאת הפרטים הטכניים :-)

דווקא לבוקי קראת, כשזה לגמרי הפורטה שלי? אני כמעט נעלב... ;-)

מאחר ואת הידיעה עליה התחלתי לכתוב כבר אתמול בערב אבל העייפות התגברה עלי, הרשה לי...

אני דווקא חושב שהדגם הזה ממש לא מפתיע, בטח בהתחשב בהיסטוריה, בזה שכבר יש להם רכב על המדף לבסס את ה9 עליו, ושהסגמנט אליו הוא מיועד רחוק מלמות.

מבוססת על פלטפורמת EMPT2 של PSA (בדומה ל508 וDS7) הDS9 שתיוצר בסין, צפויה להתחרות בסגמנט של אאודי A4, סדרה 3 וחברותיהן מבחינת המחירים, אך עם אורך של 4.93 ס״מ ו185 רוחב היא קרובה יותר במימדים לאאודי A6 וסדרה 5, ועם בסיס גלגלים של 290 ס״מ צפויה להציע מרווח פנים דומה יותר לסגמנט הזה.

בהשקה הרכב יוצע בגרסת פלאג-אין היבריד בלבד. מנוע 1.6 בנזין שבשילוב עם המנוע החשמלי יציעו הספק משולב של 222 כ״ס. בהמשך יוצעו שני דגמי פלאג אין נוספים שכוללים גרסה אמצעית עם 247 כ״ס, ודגם קצה עם הספק של 355 כ״ס והנעה כפולה. למי שחשמל עדיין לא קורץ לו גם גרסת בנזין רגילה 222 כ״ס תוצג בהמשך.

העיצוב החיצוני כרגיל בDS כולל אלמנטים ייחודיים כמו ידיות דלתות שטוחות שנשלפות חשמלית, פנסי איתות על קורות השמשה האחורית, פסי עיצוב מיוחדים כמו זה הנמתח לאורך מכסה המנוע, ובפינות מאחור.

מי שמכיר את תא הנוסעים בDS7 יזהה מייד שהקוקפיט פה כאילו נלקח בשלמותו משם מלבד כמה שינויים קטנים וגם פה הרוכשים יוכלו לבחור בין מספר סגנונות איבזור, עיצוב, ושילובים שונים.

כצפוי ה9 מציעה גם שפע של טכנולוגיה ומערכות בטיחות כמו מערכת נהיגה סמי אוטונומית ברמה 2 שכוללת (בדומה ל7) את הActive Scan, מערכת שסורקת את פני הדרך ומתאימה בהתאם את קשיות הבולמים, מערכת ראיית לילה, בקרת שיוט אדפטיבית, ניטור שטח מת, בלימה אוטומטית, מערכת חניה אוטומטית, Keyless מלא דרך הסלולר, תאורה אדפטיבית ועוד.

הדגם יגיע לתערוכת ג׳נבה שנפתחת בעוד כעשרה ימים, וההזמנות יפתחו רק לקראת סוף השנה, כך שיש לכם קצת זמן לחסוך...

9402b55958ad138c5644dfcc2a56fabd.jpg6c26a9a5ed4879412789005261ac630c.jpgfb218a6fc8d4b535083d89b97ef2695f.jpgbee99fcb7062ff6a2d7808968cf47c7e.jpgfd9f8c0977c739c37a36509488da7e88.jpgf5790806d0a0650735b54a1d5e4deb2a.jpg22b258c163099a180df9e79ef69d25f4.jpge2275ed94a8cb3a2013ddcc4d99cb1eb.jpg4e45433141d86ddc2e0aad3781b30c17.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספק אם ישווק באירופה.

כל הסדאנים הקודמות של DS היו קטנות יותר ושווקו רק בשוק הסיני.

כנראה גם תצא גרסה מוארכת יותר כמו שהסינים אוהבים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את DS המציאו בשביל סין. הדגם הזה מבוסס על 508L שקיים רק בסין וחיצונית הם כמעט זהים, החליפו פנסים ועוד כמה שינויים קטנים. אין להם מה להתחיל לייצר את זה עכשיו שאין מכירת מכוניות בסין בכלל

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספק אם ישווק באירופה.

כל הסדאנים הקודמות של DS היו קטנות יותר ושווקו רק בשוק הסיני.

כנראה גם תצא גרסה מוארכת יותר כמו שהסינים אוהבים.

לפי ההודעה בהשקה לפחות היא תשווק באירופה. המחירים אמורים להתחיל מסביבות £30,000 באנגליה, אבל נראה.

אין סיבה לגרסה מוארכת כאשר זו כבר מבוססת על הגרסה הסינית המוארכת של ה508 שארוכה בכ10 ס״מ מהרגילה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לבוקי קראת, כשזה לגמרי הפורטה שלי? אני כמעט נעלב... ;-)

לאחר שכבר לא ניתן היה לערוך את ההודעה, תפסתי את הראש...

קבל נא את התנצלותי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתותים בשמשה האחורית רק לי זה נראה קצת מוזר בעיניים? מעניין איך מחליפים את הלדים אם יש בעיה...

אני מעדיף את כל האורות במכלול אחד

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהיא תציע מרחב פנים כמו A6 או סדרה 5 למרות בסיס הגלגלים, וזה בגלל הגג המשתפל א-לה קופה שכנראה יגזול מרווח ראש, מה שיכול לגרום להם להזיז את שורת הכסאות האחורית קדימה יותר כדי שיהיה מקום לראש של הנוסעים המכובדים איפה שהגג גבוה יותר קצת.

המיקום של האיתותים נראה לי נוראי.

העיצוב החיצוני יפה.

תהיה המכונית שרד הבאה של נשיא צרפת?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כהרגלם של ds, נראית מדהים פנים וחוץ.

מזכירה קצת אאודי מקדימה עם הגריל הזה, אבל חוץ מזה לטעמי נראית הרבה יותר מעניינת מהגרמניות.

כל המותג הזה של ds משדר הרבה יותר אופי ויחודיות ממותגי היוקרה הוותיקים יותר.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...