Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לגרום לאמזון לשלוח לארץ עם SHL ולא דואר ישראל?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתחילן מזה שאני מאוד מרוצה מאמזון.

הזמנתי לכל הילדים תחפושות מעולות במחירים נמוכים.

משחק לPS4 ב20$ שפה רצו 250 שקל {JD2020}

לפעמים מגיע לבית עם דואר ישראל שליחים- אלה לא מתקשרים אלה פתאום דופקים לך על הדלת כאילו מדובר בחוקרי ביטוח לאומי ו או מס הכנסה. לא היית בבית- נדפקת!

ולפעמים מגיע עם DHL- שאפו לשירותם, שולחים הודעה SMS + מייל ומעדכנים כמו שצריך,שאולים לאן להעביר את החבילה והאם מעוניינים שישימו את החבילה במקום העבודה- זה שירות.

מעוניין באופציה ב.

איך מבקשים?

{המשלוח חינם לארץ בקניה מעל 163 שקלים}

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי, החבילות שנשלחות עם DHL אלה החבילות היקרות יותר. הדברים היחידים ששלחו במקרה שלי עם DHL היו טלפונים סלולרים ומכונת קפה.

לא חושב שיש אופציה לבקש עם מה ישלח, מן הסתם אמזון משלמים לחברה כמו DHL סכום גבוה ממה שמשולם לדואר ישראל עבור כל חבילה ולכן ההחלטה עם מה לשלוח היא שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אפשרות לבקש לבחור את חברת השליחויות, אם תשאל אותם הם יגידו שלא הם בוחרים אותם.

לי נשלחה עכשיו חבילה (חלק ממנה) בסך 14 דולר עם dhl, ככה שלא רק מוצרים יקרים נשלחים איתם.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק, אין שום קשר לעלות החבילה. מה שיוצא יוצא.

אם כבר, דווקא החבילות הכי מגוחכות הגיעו אליי דווקא דרך dhl, פיצ'יפקעס בדולרים בודדים, שעברו מקליפורניה לישראל דרך גרמניה...

איך זה בדיוק עובד מבחינה כלכלית? לאמזון פתרונים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחילן מזה שאני מאוד מרוצה מאמזון.

הזמנתי לכל הילדים תחפושות מעולות במחירים נמוכים.

משחק לPS4 ב20$ שפה רצו 250 שקל {JD2020}

לפעמים מגיע לבית עם דואר ישראל שליחים- אלה לא מתקשרים אלה פתאום דופקים לך על הדלת כאילו מדובר בחוקרי ביטוח לאומי ו או מס הכנסה. לא היית בבית- נדפקת!

ולפעמים מגיע עם DHL- שאפו לשירותם, שולחים הודעה SMS + מייל ומעדכנים כמו שצריך,שאולים לאן להעביר את החבילה והאם מעוניינים שישימו את החבילה במקום העבודה- זה שירות.

מעוניין באופציה ב.

איך מבקשים?

{המשלוח חינם לארץ בקניה מעל 163 שקלים}

מה הכוונה בלא היית בבית נדפקת?

השליח יצטרך לטלפן ולתאם מועד חדש, הדפק הוא לכל היותר שמועד ההספקה יתאחר ביום יומיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) תתקין אפליקציה של מעקב דואר בטלפון ותכניס את המספר מעקב. בבוקר של יום החלוקה זה יתעדכן ל"חלוקה" ואז לא יפתיעו אותך.

2) אם אפשר תזמין לכתובת עבודה, או איפה שאתה נמצא בדרך כלל ביום. אפילו אם זה מגיע שאתה לא שם, מרימים טלפון לחבר לעבודה שנמצא, שהוא יאסוף את זה במקומך.

אמזון מוזרים, לאחרונה פיצלו לי משלוח של 60 דולר לארבעה חלקים: 2 בדואר ישראל, אחד DHL, ואחד ארמקס. כל משלוח תכולתו בערך היתה 15$. דואר וDHL הגיע באותו זמן, ארמקס אני עדיין מחכה (אולי יגיע היום).

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בהחלט לדאוג שישלח דרך dhl ושות. פשוט בוחרים את המשלוח היקר ביותר.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

ברור, אבל פות"ש ציין במפורש את ניצול המשלוח בחינם של אמזון, ומכאן סביר להניח שהוא רוצה, כמו כולנו, לשלם כמה שפחות ולקבל כמה שיותר. :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהחבילה יוצאת מאמזון אני מקבל הודעת עידכון. בין אם זה בדואר בין אם זה בארמקס.

ושואלים אם אתה רוצה להפנות לנקודת חלוקה.

בחברות שליחויות אני מפנה למכולת קרובה לבית.

בדואר אני בוחר לוקר בתחנת דלק פז.

הבחירה נעשית עוד לפני שהחבילה מגיעה לארץ בכלל.

ככה אין צורך לדאוג להיות בבית בעת האספקה.

מבחינתי הדואר עדיף כי יותר קל עם לוקר במקום בעל מכולת, אבל לא עקרוני.

לא מצאתי שום קשר בין משקל ומחיר המוצר לחברה שתבצע את השילוח.

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...