Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת צילינדר בדירה שכורה - מה לבחור?

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 1489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכנסנו לדירה חדשה (שכירות) ומעוניינים להחליף את הצילינדר (בהסכמת בעל הדירה).

בכניסה יש דלת פלדלת עם מנעול רב-בריחי ומפתח פנימי קבוע.

הדירה בבניין בקומה גבוהה, כך שהאופציות הן או דרך דלת הכניסה או דרך המרפסת מהגג (במידה ומצליחים לפרוץ לשם).

בשיחה עם מנעולן שאני מכיר הבנתי שיש את האופציות הזולות יותר (כ-300-500 ש"ח כולל עבודה) ואופציות יותר יקרות, דוגמת צילינדרים של EVAA ׁ(החל מ-700 ש"ח, ומעל ל-1000 ש"ח לצילינדרים נגד פריצה שקטה ועם כרטיס).

האם יש סיבה לבחור בצילינדרים יותר יקרים, והאם יש ערך מוסף להגנה נגד פריצה שקטה ושכפול עם כרטיס (הבנתי ש"כרטיס" לא בהכרח מנטרל אפשרות לשכפל בלעדיו)?

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילינדר רב בריח פשוט ב 200 ותחליף אותו לבד.

מה שאתה צריך זה מברג פיליפס ושטוח, סט בוקסות במידות 8-10 וסט מפתחות אלן.

אם יש לך את הכלים האלו, מדובר ב 5 דקות עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה צילינדר טוב, תתקין לבד וילווה אותך בדירות הבאות

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו - קנה צילינדר - תחליף לבד.

זו באמת עבודה של 5 דקות.

פעם ראשונה באמת הזמנתי מנעולן - ראיתי במה מדובר - ומאז בשאר הדירות שהיו לי בארץ פשוט קניתי והחלפתי בעצמי / אשתי החליפה.

אם יש ספק לגבי הסוג - מה שלרוב עשיתי זה הוצאתי את הנוכחי וצילמתי / לקחתי איתי - כי יש כמה סוגים של מנגנונים (גודל גלגל שיניים וכו - אני נתקלתי ב3 סוגים)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספר מידות אורך ו"חלוקה" זאת אומרת מיקום גלגל השיניים ביחס למרכז הצילינדר.

אגב אם יש מפתח פנימי קבוע, הצילינדר צריך לעלות פחות מ 200 ש"ח.

200 ש"ח זה בערך מחיר לצילינדר פשוט עם מפתח בשני הצדדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לוותר על הפרפר ("מפתח פנימי") - עניין של בטיחות במקרה של צורך במילוט מהדירה, וגם מונע את הבעיה של מפתח שנשאר תקוע בצד הפנימי ומונע פתיחת הדלת מבחוץ.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לוותר על הפרפר ("מפתח פנימי") - עניין של בטיחות במקרה של צורך במילוט מהדירה, וגם מונע את הבעיה של מפתח שנשאר תקוע בצד הפנימי ומונע פתיחת הדלת מבחוץ.

מצד שני אם פורצים אליך באמצע הלילה מהחלון\מרפסת, קל לפורצים לצאת דרך הדלת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיברחו ולא ידקרו אותי.

מבחינתי אפשרות מילוט חשובה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני אם פורצים אליך באמצע הלילה מהחלון\מרפסת, קל לפורצים לצאת דרך הדלת

שיצאו. את אשתי האמריקאית הייתי צריך לתדרך שוב ושוב שאם היא נתקלת בפורץ, לפנות לו את הדרך החוצה, יש לנו ביטוח תכולה. שום דבר טוב לא יוצא מלדחוק אותם לפינה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק.

איכות חיים אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגנבים פותחים בקלות את הצדלנדרים הרגילים גם אלה שיש להם כרטיסים. נכון להיום הכי טוב למיטב ידיעתי וממש קשה לגנבים זה ה MT-5 . אבל אם יחליטו לפרוץ אז יצליחו להכנס לכל דירה.

הכי טוב ולבטחון מירבי ניתן להתקין מנעול "כספת" כמו של פעם. הוא הכי מוצלח.

שילוב של שניהם ה MT-5 והכספת, הכי טוב.

אפשר לקנח במצלמת רשת ואזעקה.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...