Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת אלטרנטור 1740 ש"ח - פונטו גרנדה 2011

st379
שימו לב! השרשור הזה בן 1518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דעתך ומותר לך.

אני לא הולך לצעוק או להתחמק מהתשלום רק לדבר עם בן אדם פנים מול פנים ולא בטלפון.

ובקשר לבדיעבד בוא נראה אותך נוסע על רכב בלי הגה. זה קל לנצל בן אדם בסיטואציה קשה ולשחק אותה קדוש.

הרעיון הוא שיחה של פנים מול פנים. אפשר לעשות את זה בנימוס.

אף אחד לא ניצל אותך. הגיע הזמן שאנשים ייקחו אחריות על מעשיהם.

מישהו הכריח אותך לגרור למוסך הספציפי הזה? ולאחר שנאמר לך המחיר, מישהו הכריח אותך לתקן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממש חמוד... "אחריות על מעשיהם".

גרירה שנייה עולה כסף, לא יודע אם אתה מודע. זה לא שאני נוסע על הרכב ובודק. כי כפי שציינתי מספר פעמים, אם לא שמת לב ההגה לא תפקד.

גרירה חוזרת פלוס ההמתנה לתיקון שיהיה רק למחרת יעשה לי את הסיפור לא פחות זול.

יש כאן כאלה שהסכימו המחיר יקר. הגרר זה לא הנהג הסעות הפרטי שלי שעובר ממוסך ומוסך ובודק לי מחירים. בחרתי מוסך וקיבלתי מחיר שלדעתי גבוה כי הרכב הגיע עם גרר.

שוב אני אומר, לציין שזה יקר ב700 שקל נשמע לך מעליב?

עוד לא הייתי במוסך וסך הכל בדרך כלל אני מרוצה מהם, רק שהרכב הגיע עם גרר אז אני מרגיש שהמחיר קצת גבוה.

יש כאן כאלה שהסכימו שהמחיר גבוה.

אם הייתי יודע לפני שזה אלטרנטור אז הייתי עושה שיקולים אחרים מבחינת מחיר.

לא מבין מה מעליב בלציין שהמחיר גבוה ב700 שקל. יגיד לי שזה המחיר אז אשלם.

פעם הבאה אתייעץ איתך על מוסך אמין ואיך להתנהל יותר נכון. נראה שיש לך הרבה עצות טובות.

עריכה אחרונה על ידי st379
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי - מחיר יקר עד יקר מאוד.

זה כבר אמור להיות מחיר של אלטרנטור חדש מהניילונים.

בתור מי שהרכיבו לו פעם אלטרנטור משופץ, שהחזיק אולי אולי בלחץ שנתיים ימים,

עדיף היה (ובמיוחד במחיר הזה) להרכיב אלטרנטור חדש.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כפי שכבר כתבו המחיר קרוב מאוד לאלטרנטור חדש של ייצרן OEM.

באיביי או באמזון תוכל לרכוש אלטרנטור חדש תוצרת דנסו ב-200 אירו.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אפשר לקנות בארץ אלטרנטור OEM במחיר הזה או בכלל במחיר כלשהו? הכוונה לאלטרנטור חדש לא משופץ ולא דרך יבואן רכב.

הזמנה מחו"ל פחות רלוונטית כיוון שזה לא סביר להחזיק אלטנטורים במלאי בבית ומצד שני כשצריך אלטרנטור לא סביר להמתין חודשיים להזמנה מחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק מול המוסכים השונים. לא תמיד המוסכים מוכנים להתאמץ עבור הלקוח למצוא אלטרנטור מתאים אצל הייבואנים כמו לדיקו בגלל שמתח הרווחים כנראה קטן יותר.

מוסכים מעדיפים לסגור את הפינה בזמן קצר ובמחיר ריווחי.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?612059-%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%90%D7%9C%D7%98%D7%A8%D7%A0%D7%98%D7%95%D7%A8&p=5222972&viewfull=1#post5222972

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמוסכים מעדיפים לסגור את הפינה בזמן קצר ובמחיר ריווחי.

עסק שמתנהל באופן שוטף חייב לעבוד בצורה יעילה. מעריך שלמוסך יש ספק או שניים קבועים לאלטרנטורים משופצים, הוא מרים טלפון, מזמין ומקבל.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשיפוץ אלטרנטורים ומתנעים (סטרטרים) יכולים להיות הבדלי מחירים במוצר בגלל

חלפים זולים או יקרים יותר ולרוב גם איכותם תלוית מחיר.

למיטב ידיעתי האחריות במוסכי פיאט לאלטרטורים ומתנעים משופצים הנה יותר מ 3 חודשים

(כך היה כשאני עבדתי הבמוסך מורשה יבואן פיאט).

פנה במוסך אל פאבל (בעליו ומנהלו) ותגיד לו שביקשתי הנחה עבורך (בתקוה שיצליח).

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר יקר להחריד לא בגלל שעבדו עליך אלא כי זה המחירים של המורשה יבואן. הם פשוט מרשים לעצמם. אני רואה שאתה חדרתי אז להבא אין לי בעיה גם להשאיר לך טלפון שלי אם תצטרך משנו בעניין הרכב דבר איתי אל תתבייש. במיקרה הזה הייתי שולח אותך לחשמלאי שאני עובד איתו שנים היית גומר את הסיפור אצלו בלא יותר מ 700 שח שיפוץ כולל פירוק והרכבה של האלטרנטור. גם לגבי חלקים שתצטרך אם זה לטיפולים ותיקונים למיניהם דבר איתי אוכל לדאוג לך להנחה של סביב ה 30 אחוז על החלקים. גם ציוד עבודה יש לי הכל אם תחשוק נפשך בלבצע דברים לבד כי בסהכ הרכב שלך הוא הכי בסיסי בתחזוקה עצמאית ונוח מאוד לטיפול. אין לך שום טעם להמשיך להאכיל את המורשה בכל הטופינים שהאכלת אותו עד היום..חבל על הכסף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק מול המוסכים השונים.

השאלה שלי פשוטה. האם אתה או מישהו כאן מכיר מקום (חנות, מחסן וכו'...) שאפשר להגיע, לשלם נגיד 1500 או 1700 ש"ח ולקבל אלטרנטור חדש בקופסה של בוש, דנסו או וואלאו למכוניות הנפוצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשוואה, בפונטו גרנדה 2007 הקודמת שלי (השם יקח אותה), שילמתי סביב ה 600+- לחשמלאי רכב על אלטרנטור משופץ.

הלכתי ישירות לחשמלאי רכב (רכב בן 10 מה לו ולמוסך מורשה?)

אבל במצבי הרכב עוד נסע והנורה נדלקה באמצע.

אגב בהמשך, זה לא רק הגהה קשה גם בלמים קשים וממש לקראת סוף המצבר, אורגן אורות על הדש, זורק מיליון תקלות הזויות אחת אחרי השנייה וההילוכים לא עוברים יותר שכן אז, ההילוך האחרון שהגעת אליו, זה ההילוך שאתה תמשיך איתו עד שהרכב עוצר (רמזור או תמרור עצור) וכשזה קורה - הגיר נזרק לניוטרל ומפה אתה תמשיך רק במוניות. כל זה מלווה כמובן ברעש בלתי פוסק "דינג-דינג-דינג-דינג" ברקע. מניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה מכניס רכב לטיפול במיוחד שיש ידיעה ברורה מה הבעיה, אתה יכול לבקש הצעת מחיר.

ישנם אנשים שמגיעים עד אליך ומשפצים לך את האלטרנטור במקום בעלות מופחתת 500 שקלים לערך.

שפתאום קורה משהו לרכב, לא תמיד חושבים צלול, במיוחד שאתה בדיוק צריך את הרכב, לא רואה עניין לדבר עם המוסך, רק שתדע זה שגררת למוסך X זה לא סוף הסיפור. ישנם לא מעט אנשים שמגיעים עד אלייך במחירים סבירים.

תתעודד, העיקר סיימת את הסיפור בשלום, זה רק כסף לבסוף. שכח מהעניין רק תלמד מהסיפור להבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי מה הבעיה לפני. הלוואי שידעתי הרכב לא היה מגיע לשם.

רציתי לעדכן שדיברתי איתם על המחיר והאחריות והוסברו לי הדברים וסך הכל זה המחיר של מוסך מורשה ולא מרגיש שרימו אותי.

1385 לפני מע"מ על האלטרנטור כי זה מהחברה!!!!!. על העבודה הם לא לקחו הרבה.

היבואנים מרשים לעצמם לקחת מחיר של פי 3. זה פשוט גניבה. שוב אני לא מאשים את המוסך. אני מתקן שם שנים ומקבל מחירים הוגנים.

לצערי, למרות שהמחיר שקיבלתי "הוגן" על ידי המוסך אני לא מוכן לשלם לפיאט 1385 לפני מע"מ על אלטרנטור, מחיר לא הוגן ולא סביר.

לא מאשים את המוסך והם עשו את המקסימום בשבילי ו1739 ש"ח זה המחיר הכי זול שהם יכלו לתת.

אני לא אתקן שם יותר. החלק לא אמור לעלות כל כך הרבה, המחיר שקיבלתי על העבודה הוגן. כשרק החלק עולה 1385 לפני מע"מ אין לך הרבה מרווח תמרון ולכן המוסך לא אשם.

תודה רבה לכל מי שעזר וקיבלתי כאן הרבה מאד עזרה בתוך פחות מ24 שעות מפרסום ההודעה. לא ציפיתי לקבל כל כך הרבה תמיכה ועזרה בזמן כל כך קצר. בהחלט יש כאן הרבה אנשים טובים בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה מכניס רכב לטיפול במיוחד שיש ידיעה ברורה מה הבעיה, אתה יכול לבקש הצעת מחיר.

ישנם אנשים שמגיעים עד אליך ומשפצים לך את האלטרנטור במקום בעלות מופחתת 500 שקלים לערך.

שפתאום קורה משהו לרכב, לא תמיד חושבים צלול, במיוחד שאתה בדיוק צריך את הרכב, לא רואה עניין לדבר עם המוסך, רק שתדע זה שגררת למוסך X זה לא סוף הסיפור. ישנם לא מעט אנשים שמגיעים עד אלייך במחירים סבירים.

תתעודד, העיקר סיימת את הסיפור בשלום, זה רק כסף לבסוף. שכח מהעניין רק תלמד מהסיפור להבא.

אף אחד לא יבוא עד אליו וישפץ לו במקום ב 500 שח כולל הכל. אשמח לשמוע איפה יש אחד שכזה כמובן באיכות טובה של שיפוץ ואז אתבדה ואודה שטעיתי ואכתיר אותו לצדיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם אשמח לדעת. כי אם אני משלם 500 והאלטרנטור הולך אחרי כמה חודשים החיסכון יהיה קטן. אולי של כמה מאות שקלים אבל לא משתלם עם התיקון החוזר והכאב ראש. עוד 700-1000 שקלים למישהו נוסף וגמרתי עם אותו מחיר.

מאור, אני מודה לך על ההצעה. אני אצור איתך קשר בפרטי אחרי שאבדוק משהו עם עוד מוסך באיזור חדרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...