Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בשנת 2015 חברת לובינסקי נתנה אחריות 5 שנים למכוניות 308 -צריך מסמכים של אותה תקופה

barzelay
שימו לב! השרשור הזה בן 1513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי מכונית 308 בשנת 2015 כאשר היה מבצע של אחריות 5 שנים. עכשוו חברת לובינסקי (היבואנית) מתנערת מכך ....דרושות לי הוכחות שהיה מבצע כזה.....מישהו יכול לעזור לי. תודה

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה צריך להיות כתוב בספר האחריות שקבלת עם הרכב, לא מדובר באחריות יצרן אלא באחריות יבואן.

ואכן היה מבצע כזה - ראה כאן וגם כאן אבל רק ללקוחות פרטיים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחריות מלאה 3 שנים ועוד שנתיים אחריות חלקית. מחר בבוקר אוכל להסתכל ב208 שלי אם תרצה.

אם אני זוכר נכון האחריות עד 100 אלף קילומטרים כמו שליאור כתב.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל רכב היצרן מרחיב אחריות באחוזי השתתפות משתנים בהתאם לגיל הרכב [כמה זמן עבר מתום האחריות המוצהרת] , ק"מ , נאמנות למותג - ביצוע טיפולים במוסכי יבואן מורשים , במיוחד למנועים וגירים. כלומר מי שחסך כמה מאות שקלים בשלוש שנים על טיפולים יצטרך לשלם מכיסו על כל תקלה מעבר ל3 שנים המוצהרות ואת זה לא אומרים לאנשים וחבל. אם אנשים היו יודעים את ההתניה הזו היו עושים חשבון אחר בביצוע טיפולים מחוץ למוסכי רשת . כמו כן ישנם הרבה ריקולים שקטים בהם מוחלפים חלקים ללא עלות ללקוח במסגרת טיפול שיגרתי במוסך מורשה אבל בעל הרכב ישלם על החלק מחיר מלא במוסך חיצוני . כל אחד ושיקוליו הוא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל רכב היצרן מרחיב אחריות באחוזי השתתפות משתנים בהתאם לגיל הרכב [כמה זמן עבר מתום האחריות המוצהרת] , ק"מ , נאמנות למותג - ביצוע טיפולים במוסכי יבואן מורשים , במיוחד למנועים וגירים. כלומר מי שחסך כמה מאות שקלים בשלוש שנים על טיפולים יצטרך לשלם מכיסו על כל תקלה מעבר ל3 שנים המוצהרות ואת זה לא אומרים לאנשים וחבל. אם אנשים היו יודעים את ההתניה הזו היו עושים חשבון אחר בביצוע טיפולים מחוץ למוסכי רשת . כמו כן ישנם הרבה ריקולים שקטים בהם מוחלפים חלקים ללא עלות ללקוח במסגרת טיפול שיגרתי במוסך מורשה אבל בעל הרכב ישלם על החלק מחיר מלא במוסך חיצוני . כל אחד ושיקוליו הוא .

לא הייתי שם מבטחי בנוגע לאחריות של רצון טוב ובגללה ממשיך לטפל במוסכי היבואן. ראשית לא מדובר על עניין של מאות שקלים בשלוש שנים. ממש לא. טיפול שגרתי במוסכים מורשים הוא עניין של בין 900 שקל ל 2000 שקל ואני לא מדבר עדיין על תקלות שבהם גובים ממך אלפי שקלים על החלפת רכיב שעלותו האמתית 200-300 שקל. הגישה הזו של "בוא נשמור על רצון טוב של היבואן", פוגעת בתחרות בענף וגורמת בסופו של דבר למחירי מוסך הזויים, כולל מחירי חלקים הזויים לא פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...