Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקליט שיחות אוטומטי לאנדרואיד

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וברכה.

כרגע מותקן בגלקסי 10 שלי יישומון שתמונתו מצ"ב.

הוא לא מקליט או אולי לא שומר את ההקלטות, או בגלל שאני אהבל או שהוא פשוט ח#Xא של מוצר.

מה מותקן אצלכם במכשירים? מחפש מוצר אוטומטי לחלוטין.

תודה.

2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאנדרואיד גירסה 9 ומעלה אין הקלטת שיחות ע"י אפליקציה צד ג'.

היחידים שיכולים להקליט הן אפליקציות עם הרשאת root/system, משמע אם יש לחייגן המובנה של סמסונג אפשרות הקלטה זה יעבוד, אם לא שום דבר אחר לא יעבוד.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לסמסונג הקלטת שיחות מובנית.

כנס לחייגן, תציג את לוח המקשים (לא אנשי קשר ולא שיחות אחרונות), שלוש נקודות למעלה, הגדרות ושם יש הקלטת שיחות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום וברכה.

כרגע מותקן בגלקסי 10 שלי יישומון שתמונתו מצ"ב.

הוא לא מקליט או אולי לא שומר את ההקלטות, או בגלל שאני אהבל או שהוא פשוט ח#Xא של מוצר.

מה מותקן אצלכם במכשירים? מחפש מוצר אוטומטי לחלוטין.

תודה.

אצלי הוא מקליט, אבל עם קריזות כך שפעם בכמה זמן הוא לא מקליט, בדיוק זאת מתגלת כשיחה חשובה. בנוסף כבר תקופה ארוכה שהוא לא שומר את פרטי השיחה והייתה גם הודעה על כך מתוכנת ההקלטה.

מהסיבות הנ"ל כבר לפני כמה חודשים עברתי לתוכנה המובנת כפי שכתבו מעלי, תוכנה מעולה נשמרת עם שם המתקשר והזמן, מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לסמסונג הקלטת שיחות מובנית.

כנס לחייגן, תציג את לוח המקשים (לא אנשי קשר ולא שיחות אחרונות), שלוש נקודות למעלה, הגדרות ושם יש הקלטת שיחות.

לא בטוח שזה נכון בכל הגירסאות של ה-S10 ובכל הקושחות מכל היבואנים בגלל ענייני פרטיות וחוקיות במדינות שונות.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבואן רשמי יעבוד בוודאות, מכשיר אמריקאי זה סיפור מהתחת, בכל אופן הכל אפשר לפתור עם root

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי ב 9 ויש לי ב 10E אבל שניהם יבואן רשמי.

ביבואן הרשמי אתה בטוח תמצא את זה בגלל שחוקית מותר להקליט בישראל כל עוד אתה צד לשיחה.

כל עוד סמסונג לא יחליטו להעיף את הפיצ'ר הזה באיזה עדכון תוכנה עתידי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק. מכשיר לא יבוא רשמי. נרכש בחו"ל. איך אפשר לפתוח לו את ההקלטה? נוט9.

מה זה רוט ואיך אני מבצע את זה בלי לשנות כלום במכשיר? (בלי להחליף ממשק, בלי למחוק כלום, פשוט לעשות "רוט" - אפשרי?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הוא מקליט, אבל עם קריזות כך שפעם בכמה זמן הוא לא מקליט, בדיוק זאת מתגלת כשיחה חשובה. בנוסף כבר תקופה ארוכה שהוא לא שומר את פרטי השיחה והייתה גם הודעה על כך מתוכנת ההקלטה.

מהסיבות הנ"ל כבר לפני כמה חודשים עברתי לתוכנה המובנת כפי שכתבו מעלי, תוכנה מעולה נשמרת עם שם המתקשר והזמן, מומלץ.

אצלי עובד מעולה, המון זמן.

הייתה תקופה שבאמת לא שמר את הפרטים, אבל אחרי כמה שבועות התכונה הזו חזרה. לפני שבועיים פתאום בכל השיחות המוקלטות אורך השיחה הראה 0:00, אבל לפני כמה ימים זה גם הסתדר.

החל מאיזו גרסת אנדרואיד מופיעה אפשרות הקלטה בחייגן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בגירסת אנדרואיד מסוימת, אלא בחייגנים מסוימים (למשל של סמסונג).

בחייגן המקורי של גוגל שמקבלים ב-ROM הבסיסי אין את זה (יש שמועות שיהיה בעתיד)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחת כאן נושא כאוב...

אני עם אותה אפליקציה כבר כמה טלפונים אחורה.

כמו שכולם אמרו, לאחרונה אין שמירת פרטי מתקשר, ועכשיו פתאום הצד השני מוקלט רק אם השיחה על רמקול.

אני עם שיאומי A1 (זה ANDROID ONE בגרסה 9).

יש איזו אופציה נוחה יותר בשבילי?

אגב- הקלטת שיחות ז לא רק לצורך "תיעוד משפטי". לפעמים אני משוחח עם לקוח, מסכמים עשרה דברים, בגילי המופלג, בסוף השיחה אני זוכר 6-7 :-P

כשאני יכול לחזור להקלטה, זה עוזר לי להתגבר על הטפשות שלא רשמתי נקודות תו"כ השיחה...

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב- הקלטת שיחות ז לא רק לצורך "תיעוד משפטי". לפעמים אני משוחח עם לקוח, מסכמים עשרה דברים, בגילי המופלג, בסוף השיחה אני זוכר 6-7 :-P

כשאני יכול לחזור להקלטה, זה עוזר לי להתגבר על הטפשות שלא רשמתי נקודות תו"כ השיחה...

בדיוק. כמוך כמוני :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחת כאן נושא כאוב...

אני עם אותה אפליקציה כבר כמה טלפונים אחורה.

כמו שכולם אמרו, לאחרונה אין שמירת פרטי מתקשר, ועכשיו פתאום הצד השני מוקלט רק אם השיחה על רמקול.

אני עם שיאומי A1 (זה ANDROID ONE בגרסה 9).

יש איזו אופציה נוחה יותר בשבילי?

בטלפון עם רוט אפשר גם לקמבן תמלול של השיחה שזה מאוד נוח

Sent from my iPhone using Tapatalk

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...